Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Jedna od najočajnijih odbrana Partizana u zadnjih deset godina.

Nema nijednog igrača da valja, bukvalno.

 

Samo Zdjelar ispred njih.

 

Ovo je plafon sa ovakvom truba odbranom u LK.

 

A onom Joviću je Vučić vanbračni otac, garant!

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dobar rezultat za Partizan ,ovi deluju mnogo bolje i brže. Mada im odbrana nije baš najbolja tako ima Partizan tu neku šansu za još neki gol.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Dobar rezultat za Partizan ,ovi deluju mnogo bolje i brže. Mada im odbrana nije baš najbolja tako ima Partizan tu neku šansu za još neki gol.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

Džabe kad nam sredina ne postoji.

Link to comment

So far so good..bolje od ovoga ne moze da bude.

Da izvucemo X i da se sutamo u ljubicu od srece. 

 

Njihova desetka je verovatno najbolji igrac na terenu trenutno..proverih ga, momak ima 21 godinu..ne znam sto mi ne pravimo takve u Teleoptiku.

Link to comment

nemamo mi nikakav krater u odbrani, nego oni pritiskaju sa 10 igrača tamo gde treba

 

totalni fudbal na b nivou

 

nije ovo loše za sada, malo bolja koncentracija u napadu i da pevamo

  • +1 1
Link to comment

inače, ovaj Fejnord igra baš onako kako bih ja voleo Partizan da igra

 

što se nas tiče, bolje bi bilo da Natko nije dao gol ali da je ostao na terenu nego ovako. Jović je igrač manje, pa u kombinaciji sa odsustvom Rikija i Jojićem koji je igrač za domaće njive, teško će ovo da ide

 

znači dve šanse im je majstor napravio za tri minuta, lagano smo mogli primiti golove u obe situacije. mislim, primili smo jedan alli je srećom poništen. užasna partija. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

nemamo mi nikakav krater u odbrani, nego oni pritiskaju sa 10 igrača tamo gde treba

 

totalni fudbal na b nivou

 

nije ovo loše za sada, malo bolja koncentracija u napadu i da pevamo

 

U odbrani se krpi kako se ume i moze..i za sada drzi bure vodu..Ali zato sredinom gospodari Zeka magico, da nije par puta ujebao ne bi ga ni primetili da je na terenu.

Link to comment

Jović je igrač manje za nas a igrač više u napadu za njih. Odlično otvara kontre.  Jojića i Markovića stvarno ne bih komentarisao.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

E sad u drugom mi napadamo niz vetar. Jovića malo vratiti u sredinu, Markeca opet gurnuti napred, metnuće ga.

Otrešćemo ih i bez Rikija i Natka.

 

Ima li šanse da Strajnić nekad ode u penziju?

 

Link to comment

Moje mišljenje je da je posle povrede Natka mogao da uvede nekog klasičnog veznog da pokuša da koliko toliko spreči njihovu dominaciju na sredini. Jojić loš, a i Jović nije bolji. 

  • +1 1
Link to comment

inače moram da primetim, evo gledam sad Mocart, kako se u obe situacije koriste formulacije "pogrešili su igrači Partizana" i "pogrešila je odbrana". nije brate mili nego im je konkretan igrač poklonio dve šanse i šta je problem da se to napiše. siguran sam da bi pisalo da je to uradio Natko ili Menig npr. bilo bi uočeno bez greške i odmah imenovano.

  

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...