Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

mentalitet koji se usađuje u mlađim kategorijama sdcz. nema to veze sa rasizmom

sem ako ne želiš nekog da navučeš

 

i uopšte zašto skrećete sa teme, a tema je vladimir stojković

 

 

za početak trebao si da banuješ one koji ga zovu mustafom, zato što je to rasizam

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mentalitet koji se usađuje u mlađim kategorijama sdcz.

 

 

:isuse:

onda bolje da je napisao "maderaski mentalitet", a ne ciganski

mentalitet koji se usadjuje u mladjim kategorijama zvuci opakije nego ciganski mentalitet, bar meni.

Edited by Nikodije
Link to comment

"ciganski mentalitet" je sintagma za koju najiskrenije mislim da joj nema mesta na ovom forumu

 

naravno, ovo je samo moja topla preporuka, pošto nemam nikakva ovalšćenja druge prirode. znam da zvuči kao da je Kon rekao, ali jbg, nije Kon nego Ted

 

edit.

 

sve navedeno stoji i za Mustafu.....i slične pojmove, izraze etc

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Ne navlačim nikog, čisto da mi bi da vidim u kom pravcu ovo ide. Znači varijacija na temu "jedno brdo, dva univerzuma" patkometrija, plus optužba da se radi na indoktrinaciji djece. Još ako može pojašnjenje šta je "zvezdaški mentalitet" 

Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Ne navlačim nikog, čisto da mi bi da vidim u kom pravcu ovo ide. Znači varijacija na temu "jedno brdo, dva univerzuma" patkometrija, plus optužba da se radi na indoktrinaciji djece. Još ako može pojašnjenje šta je "zvezdaški mentalitet" 

 

images?q=tbn:ANd9GcTVrwF8EsaZR2hzQJQC0tp

  • +1 1
Link to comment

Ladno si banovao čoveka za ovo, pa kako te bre nije sramota???

 

Ovo je jedan od bednijih poteza u istoriji foruma bukvalno. 

Edited by theanswer
  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Eto, još ja dam čovjeku priliku da pojasni, i opet ne valja. 

Banovao si ga što ti je napisao "ne može" :D . Pri tome, nisam siguran ni da si ga pitao kao moderator - boldovano ili kako se to već radi. Ovako ti je odgovorio kao forumašu i popio ban. 

Ako je tolerisan Mustafa 10 godina, jedan "ciganski mentalitet" je mogao biti samo obrisan i warnovan

 

 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Banovao si ga što ti je napisao "ne može" :D . Pri tome, nisam siguran ni da si ga pitao kao moderator - boldovano ili kako se to već radi. Ovako ti je odgovorio kao forumašu i popio ban. 

Ako je tolerisan Mustafa 10 godina, jedan "ciganski mentalitet" je mogao biti samo obrisan i warnovan

 

 

Nije samo to, a i rekli smo da ćemo smanjiti brisanje, a kažnjavati patkometriju. Naravno da nije zbog "ne može" već sam dao čovjeku priliku da objasni "ciganski mentalitet" izjavu.

 

To "godinama ste tolerisali", da ne vraćamo priču, reportujte to Mustafa, pa ćemo vidjeti.

 

  • +1 1
Link to comment

razumem da kums ima veci kredit nego ovaj johan, ali za ovaj "mentalitet koji se usadjuje u mladjim kategorijama sdcz" morao je da prodje barem jednako kao johan. ciganski mentalitet moze da prodje kao obicna benigna patkometrija, a ovo kumsovo je zlo.

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...