Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

On 7.3.2022. at 0:18, Ted said:

 

pa gde baš nađe klupsku legendu za neprijatelja? mislim, normalnije bi bilo da Piskijevu sliku drži na zidu kanca, a ne Pusijevu.

 

mora da tu ima neka priča u pozadini, između njega i Piksija. 

 

Zato što Piksi nije u dobrim odnosima sa ultra kopom pa mu se može

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Zato što Piksi nije u dobrim odnosima sa ultra kopom pa mu se može

 

sounds like a reasonable explanation

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Ted said:

 

 

nego, jel našo Fejsa ko će da čuva decu? ili je planiran za sledeću sezonu, kad ostanemo bez Zdjelara?

 

 

Vele da kad ste ga potpisivali niste provalili da je povrjedjen... :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Vele da kad ste ga potpisivali niste provalili da je povrjedjen... :fantom:

 

dobro, to nije razlog da ga ne potpišemo, mislim ako nije neka kardinalna povreda. ali je svakako kiks doktora i blenatavog Ivice koji najavljuje da smo potpisali supermena

Link to comment

ne mogu da idem na tekmu, pitanje je dal ću biti u mogućnosti i da gledam

 

u svakom slučaju, neka ponove pristup i igru protiv Sparte (ok, mogu da preskoče crveni karton ;)).......pa kakav god da bude rezultat neću imati primedbe 

 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

 

 

nek igraju za mladenov spas

:sad:
 

 

 


 

 

 

 

ovakve vesti me uvek izbace iz koloseka

oprostite na skretanju pažnje

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ja sam na zapadu, očekujem neku uspavanku za 0-0 pa tamo da se pošibamo sa Rikijem.

 

ako kanimo proći mislim da se mora ići na pobedu ovde. bilo kakvu.

 

nemamo pritisak, niko ne može da tvrdi da je neuspeh što nismo prošli u 1/4 finala. neuspeh bi bio da se eventualno blamiramo, gubimo kući ubedljivo i idemo turistički na revanš. ali mislim da neće tako biti. 

Link to comment
10 hours ago, *edited by mod said:

Ja sam na zapadu, očekujem neku uspavanku za 0-0 pa tamo da se pošibamo sa Rikijem.

Ovde sever, za mene su ispunjena sva ocekivanja. Ako nekako uzmu bod...  bas kao sto si napisao. Milovanovic i Bosanski BEBEK u inat Tresku u 1.tim! Ma i Rajko na beka ali da drmne duplo pred tekmu!

 

Prognoziram 1 1 u Bgd. 

 

Rikula da se odmori pred izazove u domacici

Link to comment
33 minutes ago, mozzer said:

Ovde sever, za mene su ispunjena sva ocekivanja. Ako nekako uzmu bod...  bas kao sto si napisao. Milovanovic i Bosanski BEBEK u inat Tresku u 1.tim! Ma i Rajko na beka ali da drmne duplo pred tekmu!

 

Prognoziram 1 1 u Bgd. 

 

Rikula da se odmori pred izazove u domacici

 

nemoj Jovića leba ti. ovde nema bonusa i nema potrebe da se gura dečko koji je poslednju dobru tekmu odigrao, ne sećam se ni kada. ne u skorije vreme.

 

Milovanović naravno, najviše bih voleo da on postigne gol.....ili dva. radovao bih se kao da ih je moj brat postigao.

 

što se Rajka tiče, jedino da drmne Uroševića u glavu......jedino tako vidim da bi zaigrao od početka.

Link to comment

Čaki Urošević nam je najkonstantniji igrač.

 

Baš sam zadovoljan sa njim ove sezone. Neka igraju mlađi, Tereza, Baždar, Milovanović.

 

Iskusni da izguraju domaću. 

Biće neka tvrda 100%

  • +1 3
Link to comment
54 minutes ago, Azdaja said:

Čaki Urošević nam je najkonstantniji igrač.

 

Baš sam zadovoljan sa njim ove sezone. Neka igraju mlađi, Tereza, Baždar, Milovanović.

 

Iskusni da izguraju domaću. 

Biće neka tvrda 100%

Samo da potpisem ovo

 

Tede salim se za Rajka, ipak on i Lola daju neki specifican smek nasoj ekipi (salim se naravno)

 

Caki Uros mozda i igrac sezone

 

Resava Jovic u Cetvrtak! Pa resio je i u nedelju hahahahahaha

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...