Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

 

Ne razumem. Kiksnuli smo jednom u prvenstvu, ne znam u kom svetu misliš da sve treba da pobedjujemo lagano. Terziću uši izvući za onaj zicer u prvom. 

 

Što se penala tiče sigurno je pre bio penal nego Borjan što nije izlazio sa linije. 

 

nebitan je Borjan za ovo. smehotresno je bilo i to izvođenje penala protiv Radničkog. urenebesni su i verbalni obračuni Vazure i Terzića na temu pravde i poštenja. ne zna čovek jal da se smeje jal da plače.

 

ono u šta sam uveren, da se ova situacija desila u naših 16, u nepokretnu imovinu mogu da se kladim da ne bi bio penal. mislim, dosta bre silovanja fudbala, za par godina zaista više niko neće hteti da prati ovo sranje. 

 

što se nas tiče, meni se ovaj Partizan ne sviđa. sklepotina da se nešto ugrabi ako može. niti mi leži Stanojević i njegov način rada. i mani me sa objektivnim pokazateljima. od kada je fudbal stvar objektivnog? uvek je to bilo subjektivno i iracionalno. i krajnje subjektivno, ovo nije moj Partizan. što ne znači da mogu da navijam protiv njega ili da se veselim nekom porazu i neuspehu. ali nema onog osećaja, kad mi se znoje dlanovi, srce lupa, kad mi je stalo više nego do bilo čega drugog. nema brate. jedva čekam da se vrati, to stoji. 

 

  • +1 3
Link to comment

tede brt ima da peglaš neki veš, batali sportskutm korektnost, ona treba da se zasluži na terenu viteštvom

 

kao što ona ruka na derbiju nije bio penal, tako je ovo u subotici danas bio

 

nek nam perun poživi var i nema zime

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

a tek oko toga šta je penal a šta nije i svih izmena propisa, pravila, tumačenje. brate moj, lakše je naučiti termodinamiku fluida nego ukapirati šta je jebeni penal.

 

ne volim ovakve "pobede" i ne osećam se lepo posle njih. pa taman da mi direktorg protivnika i rivala za titulu čini sastav hitler, gering, hes, musolini, borman.............

Link to comment

da je neki drugi trener sada bi bili na -12 i ne bi se nervirali zbog još jednog kiksa, od titule bi se oprostili u oktobru ali bi možda imali neki kao perspektivni tim za sledeću sezonu, koji bi novi trener u julu razjurio tj rasprodao u sadejstvu sa svinjurom 

- ovako dobijamo na mišiće na histerisanje trenera pored terena, to mogu samo florentino i ćelavi rasista da isporuče

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

a tek oko toga šta je penal a šta nije i svih izmena propisa, pravila, tumačenje. brate moj, lakše je naučiti termodinamiku fluida nego ukapirati šta je jebeni penal.

veruj mi da nije, doduše ima jedna jako zanimaljiva stvar glede kontakta(i u fudbalu i u košarci), a to je intenzitet. e to kamera ne može da prenese nikako potpuno je drugi osećaj kad nešto gledaš na par metara od sebe, a drugi kad to gledaš na teveu

 

evo ti link, pročitaj ga koji put pre nego što gledaš utakmicu i biće to ok(znam da ti je struka i omiljeno štivo)

 

pravila fudbalske igre

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

veruj mi da nije, doduše ima jedna jako zanimaljiva stvar glede kontakta(i u fudbalu i u košarci), a to je intenzitet. e to kamera ne može da prenese nikako potpuno je drugi osećaj kad nešto gledaš na par metara od sebe, a drugi kad to gledaš na teveu

 

evo ti link, pročitaj ga koji put pre nego što gledaš utakmicu i biće to ok(znam da ti je struka i omiljeno štivo)

 

pravila fudbalske igre

 

da, ovo za intenzitet kapiram i u pravu si, svakako ne može preko tv da se stekne utisak.

 

ovaj konkretan penal mi se čini da je bio start na loptu, na snimku se vidi da je možda bio i nekog kontakta pre izbijanja lopte ali ne deluje da je to neki jak intenzitet. zapravo mi se čini da ovakvih situacija po 16 metara ima relativno često na tekmama, pa kad bi to uvek bio penal to bi bila komedija, izvodili bi penale ko slobodna bacanja.

 

jebo otac onoga koje smislio pravilo penala. taj ne želi dobro ni fudbalskoj igri ni navijačima ;)

Link to comment

kako sam prenos gledao na telefonu, evo sad sam vratio i pogledao opet celu situaciju. penal 1/1

čak nije trebao ni var, videlo se na main kameri u prenosu


 

nek ti glavni reper bude komentator(ko god bio), ako kaže nije penal, penal je, ako kaže ofsajd je, znaj da nije

:fantom:

 

  • +1 4
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

u čemu je fora sa tvrdnjom da Piski želi da mi budemo šampioni? zašto bi on to želeo?

Zato što Terza mora da ima nekog neprijatelja da ga spotiče. A nije isto kada kažes da je to svemoćni Piksi ili nesrećni tandem V&V

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Zato što Terza mora da ima nekog neprijatelja da ga spotiče. A nije isto kada kažes da je to svemoćni Piksi ili nesrećni tandem V&V

 

pa gde baš nađe klupsku legendu za neprijatelja? mislim, normalnije bi bilo da Piskijevu sliku drži na zidu kanca, a ne Pusijevu.

 

mora da tu ima neka priča u pozadini, između njega i Piksija. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...