Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ocajna utakmica, ne bih o detaljima, sve se videlo, neka bude i jeste da je najvise na dusu Trenera. To je fudbal. Idemo dalje. Fejenord i Ling long blato borba. Sa ovim timom, Veliki uspeh (moje skromno misljenje). I cuveni citat cika Crnog 'Sutra je novi dan' pozz za kamarade Grobare *

  • +1 4
Link to comment

Natho nije smeo da startuje, pogotovo ne sa Jojicem iza. Jovic desno je tezak promasaj. Jos je Zdjelar bio debelo ispod svog nivoa, Menig opet pokazao da je najnepismeniji igrac u istoriji Ajaksove skole, a Pop poklonio prvi gol. 

 

Stanoje je sve promasio, to je shvatio odmah i idemo dalje. 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

pa jebem mu miša gde baš da omaši u ovakvoj utakmici!!! ukazala se sjajna prilika da se prvenstvo reši i ja ne mogu da verujem da u toj i takvoj utakmici može da manjka motiva, snage i da generalno izgledamo kao pičke, bez ikakvog otpora. pada mi na pamet ona čuvena scena iz "Alo-alo", sa Italijanskim vojnicima u avionu:

 

Italian Soldier : Capitano, we no want to jump!

Captain Alberto Bertorelli : Are-a you de men or are-a you de mice?

Italian Soldier : [meekly]  We are-a de mice.

Captain Alberto Bertorelli : I see.

[Pulls chord to open hatch in plane] 

Captain Alberto Bertorelli : Now you are-a de flying-a mice!

 

no dobro, sad možemo opet malo da se junačimo protiv Surdilica i Subotica, jedino da nam Fejnord ne sruši sneška opet i da nam spakuje i ono što cigani nisu večeras. meni se čini, da im je iz nekog razloga trebalo da pobede sa 4-0, da bi to i uradili bez nekih većih problema. 

 

pa da spremno sačekamo sledeći derbi se pet igrača u odbrani i tri zadnja vezna, da probamo da zadržimo prednost. jad i beda.  

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

pa što je izašao isti tim? ja koliko se sećam "popunjeni smo odlično" (Iliev), "na svakoj poziciji imamo barem dva igrača i jaku konkurenciju" (Iliev), "bolji smo od Zvezde na svakoj poziciji" (Vazura). sigurno je bilo još izjava i junačenja na rečima, ovo samo što mi trenutno pada na pamet.

 

ali uprava može mirno da spava i laprda nekontrolisano. većina navijača će, ovako ili onako, prihvatiti ove gluposti i relativizacije. pa će prihvatiti i rutiniranje u večitom derbiju. za par godina će prihvatiti o poraze od 5-0. šta ima veze, guramo dalje. iskalićemo bes u Slanoj Bari i Surdulici i sve ok. 

Edited by Ted
Link to comment

Број наших играча који би у овом моменту имали места у њиховој првој постави је кладионичарским речником 0-1, евентуално би Здјелар могао да улети кад му није овакав дан. Лимитиран тим који притом игра са играчем мање практично (Јовићем) због дебилног бонус правила, несигурним клинцем на голу, несрећним Милетићем на беку(ни алтернативе му нису много боље), данас катастрофалним Здјеларом, старином Натхом који чак и нема никакву алтернативу итд да не набрајам даље нема шта да тражи против квалитетнијег ривала пред 40 хиљада његових навијача.

 

Лично немам шта да замерим играчима и тренеру (њему можда нешто мало) они раде најбоље што могу са својим скромним капацитетима, ако постоји кривац због којег ћемо на крају вероватно да издувамо за ту дуго чекану титулу онда се исти налази(е) у ложи.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, johan nagel said:

Број наших играча који би у овом моменту имали места у њиховој првој постави је кладионичарским речником 0-1, евентуално би Здјелар могао да улети кад му није овакав дан. Лимитиран тим који притом игра са играчем мање практично (Јовићем) због дебилног бонус правила, несигурним клинцем на голу, несрећним Милетићем на беку(ни алтернативе му нису много боље), данас катастрофалним Здјеларом, старином Натхом који чак и нема никакву алтернативу итд да не набрајам даље нема шта да тражи против квалитетнијег ривала пред 40 хиљада његових навијача.

 

Лично немам шта да замерим играчима и тренеру (њему можда нешто мало) они раде најбоље што могу са својим скромним капацитетима, ако постоји кривац због којег ћемо на крају вероватно да издувамо за ту дуго чекану титулу онда се исти налази(е) у ложи.

Pogreska. Krivac se nalazi u zgradi predsednistva. Ova titula ce mu biti poklon od uprava Zvezde i Partizana

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

nije uopšte tolika razlika u kvalitetu da bi mogli da nas rutiniraju ili odrade. mogu da se složim da ide u tom pravcu i da će u bližoj budućnosti tako i biti, ako nama jedini kriterijum za dovođenje igrača bude taj da će da igra i neće da se žali ako nije plaćen par meseci ili pola godine. a ako još nešto i zna fudbala, extra. 

 

zapravo, sada su se oni nalazili u situaciji da nešto moraju, a mi u dosta povoljnijoj. što u normalnim okolnostima donosi razne vrste benefita. nama nije donelo ništa. zato što bi svi, od prvog do poslednjeg, potpisali pre derbija da se završi nerešeno bez golova. na pobedu niko nije ni pomislio, niti je po tom pitanju radio bilo šta. one izmene na poluvremenu, to je izgledalo kao da igramo revanš a prvu smo dobili 4-0, pa sad samo da se pričuvamo u drugom poluvremenu i prođemo dalje. nisu ni oni zapinjali u drugom, bilo im je jasno da protivnik nema teorije da stigne razliku i da ih ugrozi, i da treba samo da se odradi posao i da se puste bednici da muljaju loptu okolo bez ideje šta bi i kako.

 

Jovića ako žele da prodaju najbolje bi bilo da ga sklone iz tima. vrednost rapidno pada, a ako nastavi da igra, na kraju sezone će veću vrednost da imaju Smiljanić i Lukač. 

 

osnovna zamerka je da mi ništa nismo ni pokušali. ispada kao da smo izašli u nadi da će oni da imaju loš dan i da se ispromašuju, da će Popović da brani kao Oblak iz najboljih dana. a odigrali smao tako predvidivo da je i moja baba mogla da postavi uspešnu taktiku i dobije meč.

 

a ako je problem da se povremeno odigiraju dve utakmice u okviru od sedam dana, onda bolje da se zatvara radnja ili da se igra tako da se forsiraju talentovani klinci bez rezultataskog imperativa. pa onda nećeš ni igrati te utakmice jer neće ni biti Evrope.

 

i gde je Fejsa, koji je "spremniji od svih igrača koje imamao" (Iliev)

Link to comment

Derbi je bila 5 tekma u 15 dana, taj premijerligaski tempo je previse za nase stamine plus je dosao posle velikog fizickog i emotivnog praznjenja u evropi

Sto se tice igranja klinaca mrka kapa sa ovim trenerom pa on i protiv treceligasa u kupu izvodi 1 tim :happy:

Florentino bespotrebno zamara rikija cak i u mecevima koji su reseni u 1 poluvremenu, drzi ga do 85 min u igri. Ocekivati da ce on rizikovati sa odmaranjem tima je iluzorno a odmor je preko potreban jer ce pfc u narednih 20 dana igrati 6 tekmi...

  • +1 1
Link to comment

podsetiću na Stanojevićevu izjavu od pre desteak dana, "početak je polusezone, pitanje akumulacija umora sada nije aktuelno". odnosno, sam je rekao da to sada nije problem, odnosno ne bi smeo da bude.

 

Zvezdu nisam gledao, ali rezultati su bili penali protiv Radničkog, bežanje sa lopate u Slanoj Bari. nije baš ukazivalo da su u idealnoj formi, strah i trepet i tako to.

 

svake godine je nepremostiv problem što u nekom periodu u X dana igraš Y utakmica. pa ajde neka jednom reše taj problem, mislim ako se pojavljuje u pravilnim razmacima bez izuzetka. nije to iznenadna okolnost koja te zatekla. to je pravilo za svakoga ko igra Evropu. a taj problem se ne rašava sa Lazarom, koji očito ne može ni jednom nedeljno u kontinuitetu da igra ili Obradovićem koji ne može nikako. gde je Fejsa, objektivno najveće pojačanje za koga je rečeno da je fizički u sjajnom stanju. što Jojić ne dobije zasluženi odmor nego mora uvek da igra. pa jbt. mi da dovedemo zadnje vezne iz Čelzija i Sitija i oni bi grejali klupu jer tamo mora da igra Jojić koji to ne može da igra. zašto Terzić ne može da se izbori za minute a Jović može, pri čemu je dečko u kanalu od početka sezone, bez naznake da će odatle izaći. i generalno, koji će nam kurac toliki broj igrača ako, okreni-obrni, stalno hoće da igra sa istih 11, do tačke lipsavanja (tipa Rikardo pred kraj jeseni).

 

 

Link to comment

Pitanja za bracu Grobare:

 

- da li neko ide u Rorerdam

- ako sam dobro video, sa danasnjim datumom neophodna je buster (treca) doza vakcine ili se ide u karantin za Holandiju, da li neko moze da potvrdi?

 

Idemo dalje, na plus dva smo, i dalje je lepo

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...