Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, ZokiAsov said:

Cekajte bre ljudi jojic je na jna poslao loptu i bajkovica s njom u mrezu ne u rupi...

 

Realnost nije briga...

Link to comment

Tako je, bilo je ovim redom. Raća, Jojić pa Drinčić. Taj poslednji derbi je nešto najjače ikad, mada tad i nismo uzeli titulu. 

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Cekajte bre ljudi jojic je na jna poslao loptu i bajkovica s njom u mrezu ne u rupi...

rekao sam da sam gledao taj i još dva derbija u loži rupe, i da smo ih sva tri puta dobili. u rupi sam gledao klea i onaj sa vukićem i kad su svirali penal za njih a lopta pogodila rnu u nogu

 

 

aj što midle ne zna da čita, al ti

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

rekao sam da sam gledao taj i još dva derbija u loži rupe, i da smo ih sva tri puta dobili. u rupi sam gledao klea i onaj sa vukićem i kad su svirali penal za njih a lopta pogodila rnu u nogu

 

 

aj što midle ne zna da čita, al ti

 

Jebiga spominjo si neku cigansku ekipu, pa posle lozu u rupi nije bas bilo ocigledno da je na nasem stadionu, nije ni bitno... 

Link to comment

Idi stojkovicu u kurac, jebo te onaj ko te je doveo prvi put, jebo te onaj ko te onaj ko te doveo drugi put...idi u kurac, idi u penziju, idi u arabiju, idu gde hoces ne vracaj se...dosao si pre 11 godina, stlano si tu, prosecni golmane...nista lepo nam nisi doneo, a i da jesi, zna se ko si i sta si i odakle si dosao...idi, idi, ne vracaj se

  • +1 7
  • -1 3
Link to comment
4 minutes ago, shimpr said:

Idi stojkovicu u kurac, jebo te onaj ko te je doveo prvi put, jebo te onaj ko te onaj ko te doveo drugi put...idi u kurac, idi u penziju, idi u arabiju, idu gde hoces ne vracaj se...dosao si pre 11 godina, stlano si tu, prosecni golmane...nista lepo nam nisi doneo, a i da jesi, zna se ko si i sta si i odakle si dosao...idi, idi, ne vracaj se

Odbranio je penal Arshavinu :D.

Bez obzira na sve,Stojke hvala ti na svemu.

 

Link to comment

I ja imam pomesane utiske, vise negativne nego pozitivne, najvise jer je menadzerski igrac koji se istalio sa ovima... kod nas... pa na prvoj tekmi u LS je primio onaj supalj gol iz slobodnjaka od Darija Srne kad smo mogli da uzmemo bod odmah u prvoj tekmi Shaktaru u LS... pa onaj gol glavom Brage u Bgd sa 16m - uopste nije opravdao dovodjenje za LS... protiv Genka je ocajno branio iduce sezone... 

 

Jeste nam izgurao Djukicevu sezonu u Evropi, Videoton u Bgd, pa sa albancima tamo, Jang Bojs tamo... imao je veliki doprinos... i onda ova sezona sa AZ i ovdse i tamo sta je primao sramotno ne smem ni da pominjem, ali i tu je dobro branio sa Moldeom u Bgd... tako da.... nisam zadovoljan UOPSTE ali naravno - Stojke Hvala ti na svemu....

 

Jos da ispratimo Jojica i Lazaronija ali ne vidim da ce to skoro...

 

Inace pozdravio nas je Leo opet na instagramu ali ne znam ni zasto to pominjem...

Link to comment

dolazak Stojkovića imao je fudbalske logike.....zašto ne bi doveo najboljeg domaćeg golmana u trenutku kada ti je dostupan i želi da dođe

 

baš me briga što je igrao/navijao za Zvezdu.....mnogo duže je igrao za Partizan, dogurao je i do kapitenske trake. pošteno je radio posao i postao je jedan od nas.....da, i to je moguće. kao što je bilo moguće da Borjan svojevremeno završi kod nas, nije bilo nekih primedaba sa njegove strane.

 

a nije baš da smo se nagledali boljih (realnih) alternativa u vremenu kada je Stojke branio ili u vremenu između odlaska i povratka. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Код њега је проблем тај цигански менталитет који избија из њега, никад му нећу заборавити оно скорашње одуговлачење цело друго полувреме против Цигана тамо при 0:0 резултату и колико тачно бодова минуса за нас у првенству.

 

И наравно Аз чега не бих да се присећам.

  • +1 3
Link to comment

‘Звездашки (и све што их окружује)’ менталитет, ето политички коректно.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...