Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Leicester City vs Rennes

Marseille vs Basel

PAOK vs Gent

Vitesse vs AS Roma

PSV Eindhoven vs Copenhagen

Slavia Praha vs LASK

Bodø/Glimt vs AZ Alkmaar

Partizan vs Feyenoord

 

 

Kako izgleda Tirana u proleće?

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Leicester City vs Rennes

Marseille vs Basel

PAOK vs Gent

Vitesse vs AS Roma

PSV Eindhoven vs Copenhagen

Slavia Praha vs LASK

Bodø/Glimt vs AZ Alkmaar

Partizan vs Feyenoord

 

 

Kako izgleda Tirana u proleće?

Otkud 4 nizozemska kluba ovde? nista ja ne razumem ova takmicenja.

Link to comment
17 minutes ago, Lancia said:

Otkud 4 nizozemska kluba ovde? nista ja ne razumem ova takmicenja.

PSV ispao u kvalifikacijama za LŠ, pa ispao iz grupe LE. AZ ispao samo iz grupe LE, ova dva preostala su valjda od početka u LK.

  • Hvala 1
Link to comment

Далеко од тога да смо прошли добро а посебно је морало боље кад су нам остали Фајенорд, Аз, Копенхаген и Ласк. Само Рома и Рен су били потенцијално зајебанији противници од њих реално а то што смо без Рикарда у првом мечу нам још додатно смањује шансе.

Али шта је ту је ионако немамо некакав императив пролаза шта буде биће сад је буквално битније првенство.

  • +1 1
Link to comment

Protivnik u rangu Sparte, možda malo jači. Mi smo blagi favorit u ovom dvomeču ali se nadam da će mediji tvrditi suprotno. Jedna pobeda i jedan remi, moja prognoza.

 

Rešiće i ove Stanoje sa Vltave. :fantom:

 

 

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, BlackGeorge said:

Protivnik u rangu Sparte, možda malo jači. Mi smo blagi favorit u ovom dvomeču ali se nadam da će mediji tvrditi suprotno. Jedna pobeda i jedan remi, moja prognoza.

 

Rešiće i ove Stanoje sa Vltave. :fantom:

 

 

Uh Djordje voleo bih da je tako.... mislim da su jaci ali super je da je prva tekma u Bgd.... inace zanimljivo Sparta je u grupi LE pobedila Rangers kuci 1:0 u gostima izgubila 0:2... bila je 3.u Grupi i igrala sa nama.... Rangers 2.u Grupi i prosao Borusiju D koja je dosla iz LS....

 

Prve kvote: 1 2.70 X 3.40 2 2.60..... To Qualify mi 2.45 Fejenord 1.55.... pa nije lose za pocetak

 

Najcuveniji igraci koji su nastupali za Fejenord (osim Babinja): Van Hojdonk, Van Bronkhorst (sada trener Rangersa ako se ne varam), legendarni Dirk Kuyt, pa Henrik Larsson, Roy Makaay, Robin van Persie, Ronald Koeman i za kraj Ruud Gullit i jedan jedini Johan.....

 

Dakle bice Spektakl

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, mozzer said:

Uh Djordje voleo bih da je tako.... mislim da su jaci ali super je da je prva tekma u Bgd.... inace zanimljivo Sparta je u grupi LE pobedila Rangers kuci 1:0 u gostima izgubila 0:2... bila je 3.u Grupi i igrala sa nama.... Rangers 2.u Grupi i prosao Borusiju D koja je dosla iz LS....

 

Prve kvote: 1 2.70 X 3.40 2 2.60..... To Qualify mi 2.45 Fejenord 1.55.... pa nije lose za pocetak

 

Najcuveniji igraci koji su nastupali za Fejenord (osim Babinja): Van Hojdonk, Van Bronkhorst (sada trener Rangersa ako se ne varam), legendarni Dirk Kuyt, pa Henrik Larsson, Roy Makaay, Robin van Persie, Ronald Koeman i za kraj Ruud Gullit i jedan jedini Johan.....

 

Dakle bice Spektakl

 

Opet smo zadnji izvučeni kao i protiv Sparte i opet nas je njihov trener sjebao kao i Spartin. Ovo definitivno nije slučajnost.

 

Vidimo se u Tirani. :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Bice dobra tekma, logicno je da su oni favoriti ali nije kao da ce biti evropska senzacija ako ih izbacimo.

Slazem se.

 

Za starije ljubitelje fudbala: za Fejenord (zvezda severa) od 1984-1986 nastupao i legendarni Johnny Rep...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...