Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Slobodno planirajte put za holandiju :D

U ovoj fazi ne mogu da se sastanu klubovi iz iste zemlje a kako su sa nama 2 tima iz hol a u onom drugom sesiru takodje 2 iz iste...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, twisted said:

nismo skoro išli u rim. da vidimo svetla velegrada. još imam dilemu, avion ili road trip

 

 

Road trip. Prespavate u Izoli i rano ujutro pravac Italija. Obeznanite se u Veroni. Pred sam Rim zaustavi vas kordon karabinjera koji vas upozori da je bolje da ne idete na utakmicu jer vam ne garantuju bezbednost. Nasmejete se i kažete im da se raziđu. Ulaziš u Rim kako dolikuje partizanovcu. Prvo obilaziš grad, onda se zabodeš negde blizu Koloseuma i nastavljaš započeto u Veroni. Navijači Rome se zaleću na vas ispred kafića. Vi ih gledate belo onako mamurni i nudite pivom, a oni se iz nekog nepoznatog razloga stalno okreću i beže. I tako x puta dok neki od njih ne skupe hrabrosti i priđu. Onda udare turu oni, pa vi, pa oni, pa oni, pa oni... i tako. Utakmica ludilo, sve ti lepo, pozdraviš naše bez obzira na rezultat. Razmenjuješ šalove sa Rimljanima. Ništa se ne razumete, oni nešto frfljaju jer ne znaju ni engleski ni srpski. Posle se nešto ni ne sećaš puta nazad, eventualno onog motela kod Zagreba, i već si stigao u Bg.

Eh.

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

Hoće li biti prenosa žreba na rts? Ne vidim u programskoj šemi a već uveliko prenose žreb za LE.

 

ja sam na nekom jutarnjem programu na radiju čuo da će biti. nešto su se zezali u vezi programske šeme gde je objavljeno ako Partizan prođe biže žreb ako ne prođe biće nešto drugo 

Edited by Ted
Link to comment
38 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Road trip. Prespavate u Izoli i rano ujutro pravac Italija. Obeznanite se u Veroni. Pred sam Rim zaustavi vas kordon karabinjera koji vas upozori da je bolje da ne idete na utakmicu jer vam ne garantuju bezbednost. Nasmejete se i kažete im da se raziđu. Ulaziš u Rim kako dolikuje partizanovcu. Prvo obilaziš grad, onda se zabodeš negde blizu Koloseuma i nastavljaš započeto u Veroni. Navijači Rome se zaleću na vas ispred kafića. Vi ih gledate belo onako mamurni i nudite pivom, a oni se iz nekog nepoznatog razloga stalno okreću i beže. I tako x puta dok neki od njih ne skupe hrabrosti i priđu. Onda udare turu oni, pa vi, pa oni, pa oni, pa oni... i tako. Utakmica ludilo, sve ti lepo, pozdraviš naše bez obzira na rezultat. Razmenjuješ šalove sa Rimljanima. Ništa se ne razumete, oni nešto frfljaju jer ne znaju ni engleski ni srpski. Posle se nešto ni ne sećaš puta nazad, eventualno onog motela kod Zagreba, i već si stigao u Bg.

Eh.

 

Zar se ne spava obično u Lido di Jesolo? Tu im je valjda zgodno da nas pijane istovare bez da se zavlače u grad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...