Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Predivno vece na stadionu. Sjajno navijanje i odlicna predstava crno belih.

 

SER i ekipa daruju 18 finala Konferensa.

 

Samo ne PSV. Dajte Romu.

 

Bilo opasno navijanje i strasno pozitivna atmosfera....

 

Sutra zreb pa nedelja...

 

  • +1 3
  • Wub 3
Link to comment
38 minutes ago, Lord Stef said:

jedino LASK nemam pojma kako izgleda.

 

Ja sam gledao na TV-u 3,4 njihove utakmice i solidan su raspad. Nikakva kreativnost u timu. Mislim da bi bili u donjoj polovini nase lige.

  • +1 2
Link to comment

Eto ljudi, posle 17 godina i Dnjepra, ponovo smo eliminisali nekoga u Evropi nakon grupe. Jeste LK, ali je lep osećaj :blush:.

 

Sjajna, pozitivna atmosfera na stadionu, praćena uraganskim početkom naših momaka za mirniji nastavak meča. Stanoje fenomenalno postavio meč.

 

Šteta za Vujačin(?) gol, jel bio ofsajd? To bi u potpunosti ubilo utakmicu i relaksiralo i naše momke i smirilo Čehe.

 

Sudija govedo opasno, znao sam još kad je dao žuti Rikardu u 5.minutu da će da pravi sranja. Na kraju se potpuno pogubio, kod one gužve Jevtoviću je na random dao žuti. Ćelavi se izvukao, na finjaka je zalepio jednu šljagu :D.

 

Ne pamtim jednu ovako slinavu (kao da su sa Pirineja :ohmy:) ekipu, u oba meča su se valjali, tražili penale, reklamirali laktove i udarce u lice i na kraju samo Riki dobije žuti za simuliranje :isuse:.

 

Sad može Roma ili AZ. Epizoda vraćanje dugova :evil:

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

Svi ovde znaju da sam ljubitelj lika i idela ser aleksa od samroka, al sto nije vadio rikarda kad je vec imo zuti, koji mu je bugarin izmislio...

Rekao je mlada je plan bio da ga zameni za koji minut i da ga je upozorio na žuti ali JBG okliznuo se.

 

Odlično navijanje, fino popunjen stadion, fenomenalna igra. Jedino ta dva bezvezvna žuta. Ali dobro i u Pragu smo ga dali bez Rikija, moraćemo i protiv LASKa tako.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...