Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

a dobro, nismo ni po kvalitetu za prvu jakosnu skupinu

 

takmičenje je super i treba gurati što se dalje može

 

odlična uvertira za derbi, izbačeni Česi, dobijene obe tekme u lingnogu. još derbi i bio bi savršen ciklus 

Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Sto bi reko otac kad ga sin pita: cale da imas dve atomske bombe na koga bi bacio? Jednu na hrvate, drugu na albance?

Otac odgovara: obe na bugare

 

Znas zasto Poljaci odgovaraju da bi prije ratovali sa Nemcima nego sa Rusima?

 

Business before pleasure.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Sudija crko majci na rodjendan

 

Prvo poluvreme je bilo mozda i najbolje u ovoj sezoni, posle smo krenuli defanzivno, pa crveni Rikardu i jebi ga. Izvlacenje sutra u koliko, 12, 1?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Hoćemo li novi nadimak za Stanoja?

 

Stanoje grof od Vltave? :fantom:

 

Ili Višehradski osvajač? :fantom:

 

:fantom:

 

Imamo li nekog navijača Partizana iz Češke? Da kumuje novom nadimku. :fantom:

Link to comment

da mi je samo znati kako smo uspeli da se unervozimo i skoro veresiju da napravimo 25 minuta pre kraja pri laganom vođstvu i rešenom dvomeču

 

bukvalno smo se raspali

Link to comment

Na stranu sudija debil, po vecini ovih zutih kartona se vidi kolko su nam igraci glupi ko kurac, bar trojica su molili da im se da zuti, jebem vam mater tupavu! 

 

Inace, jos jednom smo pokazali da smo u stanju da useremo svaku utakmicu koju dobro odigramo, pa dokle jebote... I daj vise tog holendera u staro gvozdje, i ove klince jovica i terzica teraj ih u picku materinu, jetru mi pojedose

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

da mi je samo znati kako smo uspeli da se unervozimo i skoro veresiju da napravimo 25 minuta pre kraja pri laganom vođstvu i rešenom dvomeču

 

bukvalno smo se raspali


U prvom poluvremenu ste ih uhvatili u presing k'o anakonde, 90 minuta toga moze samo Siti da izdrzi. 

Link to comment

Inace, ovo je stanojevic dobio vrbu pre svega. I ideja da ih pusti da igraju, a mi da cekamo kontre u drugom, nije bila losa, imali smo par izlazaka pred golmana, moglo je da pukne ko videoton

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...