Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@cedo prvi put je skandirano na partizan radnički 2014. i inicijalno je bilo vučiću pederu, ne damo ti titulu. ovo je bio početak prolećnog dela sezone, tek te jeseni je došla utakmica sa albanijom i onaj upad pred kameru. na zvezdinim utakmicama je skandirano jednom u milanovcu, pred održavanje prajda u bgd

Sa skandiranjem je pocelo vec na prolece 2013..Bio na derbiju maja 2013 kad je Jojic dao gol iz slobodnjaka. Na pocetku se je orilo Vuc pdr ne damo ti titulu.

Link to comment

Jel to ono kad je skinuo kopačku prilikom proslave gola, jer je Pshopičkica ranije izjavio kako igrači Partizana imaju dve leve noge?

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel to ono kad je skinuo kopačku prilikom proslave gola, jer je Pshopičkica ranije izjavio kako igrači Partizana imaju dve leve noge?

 

To je bio Grbic Pera koji jebe premijera

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel to ono kad je skinuo kopačku prilikom proslave gola, jer je Pshopičkica ranije izjavio kako igrači Partizana imaju dve leve noge?

da grbić pera

 

dan posle te utakmice sa jagodinom psiho je držao kzn gde ga je slučajno pomenuo, u stilu “ja priznajem kada me neko nadmudri” ima još koja pikanterija al nije za forum

:fantom:

 

Link to comment
21 minutes ago, Cash said:

Sa skandiranjem je pocelo vec na prolece 2013..Bio na derbiju maja 2013 kad je Jojic dao gol iz slobodnjaka. Na pocetku se je orilo Vuc pdr ne damo ti titulu.

bio i ja na tom derbiju

 

skandiranje je počelo sledeće sezone na prvoj utakmici prolećnog dela bili dr arslanagić i ja. aktivno učestvovali

Link to comment
Ovde faktografija ne igra neku ulogu, trenutno su sportski pokret otpora, prvi u Evropi.
Užička republika, takoreći

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Soci izgubio u novogrodu tako da ce to biti mozda i plici potok nego sto smo mislili. Rasni golgeter i savovo pojacanje Bojan Matic otisao u Uzbekistan.

  • Haha 1
Link to comment

Gledao ih ja nesto malo... Rekao bih da im je Noboa sa 36g najbolji igrac. Ne svidja mi se sto ih ljudi predstavljaju kao da smo izvukli  Zenit, CSKA, Spartak... Vecina komentarise kao da smo mi totalni autsajderi protiv Socija, po meni sanse su tu negde u najmanju ruku 50-50. Ali prvo da se prodju Slovaci...

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

bio i ja na tom derbiju

 

Propustio sam neku godišnjicu osnovnoškolske mature zbog tog derbija, zero fuck given. Tu je beše bila ona ludnica kad je Grupa JNA nastavila da svira i nakon početka drugog poluvremena?

Link to comment

ja ih se ne sećam da su tada imali koncert, sećam se koncerta al je bilo protiv spartaka, mislim

 

ovaj derbi sam gledao sa hc ciganjskom ekipom u loži

:nobles:

 

e

sad se prisećam, gledao sam još dva derbija u loži rupe. i oba smo dobili

da je vučela pametan našao bi me i da mi propusnicu za ložu. sad je opušteno od kad je bjelivuktm u zatvoru

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...