Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, Tresko said:

A što je ultrakop zabranio elvisa? Pa on je baš dobro krao za njih.

elvis je dobar sudija

 

jel beše uk tražio njegovo izuzeće

Link to comment
11 hours ago, BWA said:

Tako nešto.

Njihova izdajnička uloga ogleda se prevashodno u derbijima gdje Jojic namjerno pravi penale kako bi realizovao šefov pakleni plan da izgubimo titulu.

 

Stanojević namjerno izlazi protiv Sparte u najjačem sastavu kako bi izraubovao igrače i poklekao u derbiju.

Miljković nije fudbaler, baca noge na stranu...

 

Sve to u dresu Reala.

nije izjavio ništa slično, nemoj da obmanjuješ narod :happy:

- upravo suprotno, napao je florentina posle njegove izjave iz niša, da mu je najvažniji meč narednog vikenda sa tralalatovićem, dakle samo pantarinoj kritici plana florentina da u pragu izađe sa omladincima imamo da zahvalimo za pobedu u 1 meču :D

  • Haha 2
Link to comment

Idite u kurac, naterali ste me da odem da pogledam ovog Pantića. Pa to je haos...............čovek je izgoreo kao licna. Onda i ono što ima nekog smisla deluje kao ludilo......

Ostoja Elon Musk, ne zna da napiše e-mail, KK Partizan limarska radionica, Vučić, Lalatović, Stanojević, nosači Zečevićevog krsta............sve je udrobljeno tu..:laugh:

Link to comment

imate bre likove koji prave the best of Žex. ubedljivo najbolja provala je bila kad se Žex zaklinjao da će nešto da uradi (ne sećam se šta) ako Bjeković i neki lik iz sudijske komisije mogu da hodaju pravo celom dužinom gol linije :ziga:. nešto ih je zajebavao da su alkosi.

 

znači pocepao sam se od smeha kad sam video, probaću da nađem to. evo i sad se smejem kad se setih. znači vrh!!!! 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

u nedelju fener, vec me boli glava od proruskog narativa koji ce zavladati na tribini. verovatno i prigodna ruska zastava preko cele tribine i slicno.

 

Ja se nadam da ovi naši debili neće uspeti da se organizuju za večeras. Skandiranje neko ide 1/1, ali za ceo kulturno-umetnički spektakl :puke: valjda nema vremena.

 

U ovoj situaciji, nama je gore nego vama, EL će da cepi nekih 10k kazne, a UEFA verujem da neće imati milosti.

 

Ne računam sramotu koje će biti u obe situacije ista.

Link to comment

Zbog jedne parole/ transparenta nas nece izbaciti, nece ni zbog dva - pa nisu izbacili ni Zenit.... ali ako se krene sa nekim nepotrebnim teskim glupostima moze da bude problem... ako se to desi momentalno izlazim iz Hrama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...