Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

 

ja ne vidim da je Vazura manje sns nego Ostoja. o Vučeliču ne bih uopšte. Ivica je Ivica, bolid, jedva da ume da sastavi tri rečenice suvisle. u odnosu na njega Savo npr. izgleda i zvuči kao profesor književnosti sa prestižnog univerziteta.

 

sad, kako ugled jednog kluba mogu da podignu/očuvaju/uvećaju jedan odrtaveli kameleon oportunista/propagator ratnih zločina(ca), jedan balavac postavljen po nikome poznatom kriterijumu i jedan bolid koji jedva ima sposobost govora, meni to ostaje misterija. u odnosu na ovu trojicu i sam Ostoja deluje kako vrlo pristojna osoba.

 

pa prva stvar koju bi neka nova uprava trebalo da uredi jeste upravo da proba da nekako povrati ugled kluba. koji je postao uglavnom prepoznatljiv po tome što je šampion u zaključenim sporzumima o opraštanju dugova i neizvršavanju ugovornih obaveza. 

 

Nema svrhe da se raspravljamo, ne slazemo se, mozemo da nastavimo preko PM ali iskreno mrzi me :)

 

Kvota na prolaz FKP protiv Sparte oko 1.15. Eto nekog rezultata :) BTW Sparta je po TM nesto malo skuplja od komsija, a za oko 25% skuplja od nas....

 

Edit: Ne ljuti se ali meni bivsi igrac FKP koji je dao jedini gol na gostovanju u Newcastleu kada smo prvi put usli u LS, a onda i drugi put u Beogradu jednostavno ne moze da bude "bolid koji jedva ima sposobnost govora", obnovi gradivo videces da je igtekako imao sposobnost zabijanja golova za FKP i to kad su najpotrebniji... da ne pricam o Nadju, Kralju, Duljaju - svi su u FKP na nekim funkcijama.... 

 

 

Edited by mozzer
Link to comment

što bih se ljutio, nekad se slažemo nekad ne. nismo KP Kine.

 

problem je što ima puno bivših koji vrlo rado zaobilaze ovakav Partizan, a trebalo bi da su bliži klubu. razumem to, ja sa ovima nište ne bih imao osim ako iz nekog razloga nisam primoran. na sreću, većina njih su obezbeđeni finansijski i ne pada ima na pamet da se valjaju u ovom smeću. kako ga uprava brani, biće dobro ako ga ne sahrani. toliko.

  • +1 1
Link to comment

Treba odvojiti rad na terenu od svega ostalog. Ne vidim nikakav problem da neko može da bude sjajan i zaslužan igrač a da je generalno debil, prevarant ili loš čovek.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ga zove joić

Tako nešto.

Njihova izdajnička uloga ogleda se prevashodno u derbijima gdje Jojic namjerno pravi penale kako bi realizovao šefov pakleni plan da izgubimo titulu.

 

Stanojević namjerno izlazi protiv Sparte u najjačem sastavu kako bi izraubovao igrače i poklekao u derbiju.

Miljković nije fudbaler, baca noge na stranu...

 

Sve to u dresu Reala.

  • Haha 1
Link to comment

Дај да не дајемо простор дотичној персони, неко време је можда и било забавно (некоме, не и мени) његово сулудо понашање али више није ни занимљиво а ни лепо вала спрдати се на рачун поремећене особе.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, BWA said:

Tako nešto.

Njihova izdajnička uloga ogleda se prevashodno u derbijima gdje Jojic namjerno pravi penale kako bi realizovao šefov pakleni plan da izgubimo titulu.

 

Stanojević namjerno izlazi protiv Sparte u najjačem sastavu kako bi izraubovao igrače i poklekao u derbiju.

Miljković nije fudbaler, baca noge na stranu...

 

Sve to u dresu Reala.

:laugh: Jedino je tačno da Miljković nije fudbaler.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
10 hours ago, BWA said:

Tako nešto.

Njihova izdajnička uloga ogleda se prevashodno u derbijima gdje Jojic namjerno pravi penale kako bi realizovao šefov pakleni plan da izgubimo titulu.

 

Stanojević namjerno izlazi protiv Sparte u najjačem sastavu kako bi izraubovao igrače i poklekao u derbiju.

Miljković nije fudbaler, baca noge na stranu...

 

Sve to u dresu Reala.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...