Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 hours ago, DCI Banks said:

Lslatovic je smenio Kizu dan pre pocetka prvenstva po oprobanom receptu  bruka i sramota. Ali on nema obraz nema pamet on radi za gazdu. Ok. Smekerska izjava za SERa koji se sprema za finale sezone i onda, po mom uverenju, u junu 99% pali odavde * ajmo Crno beli. Ps. Hasanagic daje izjave, 101% avangarda, kontinuitet (cuo sam da se i Uske Vucicevic vratio kao Skaut) to su prave stvari. Eedemou *

Ne bih ja na ovom toplicu pričao o smenjivanju Kize i bruke i sramote. Direktno poklonjeno proleće u Evropi.

 

A evo najavljujem sada, nema šanse da Lakat ode nazad u Saudijsku Arabiju na kraju sezone. MMW

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

A evo najavljujem sada, nema šanse da Lakat ode nazad u Saudijsku Arabiju na kraju sezone. MMW

 

samo da ne dođe kod nas umesto Stanojevića ;)

 

koliko je lud prihvatio bi, a ovi naši smećari ne smem da se zakunem da ga ne bi zvali  

Link to comment
16 hours ago, Ted said:

 

samo da ne dođe kod nas umesto Stanojevića ;)

 

koliko je lud prihvatio bi, a ovi naši smećari ne smem da se zakunem da ga ne bi zvali  

Ma daj bre kakav Lalat - mislim zelim mu sve najbolje

 

Nas sledeci trener je Osoba A Sale Ilic Osoba B Albert Nadj Osoba C Igor Duljaj....

  • +1 2
Link to comment

Rano je za Ilića, to bi bio kretenski potez. Znači da dolazi. 

 

Najnormalnije bi bilo zadržati ser Šamroka kako znaš i umeš ali jebiga, to bi bilo previše dobro da bi mi uradili. 

 

Sparta je malo jača od kisele vode, nismo ni mi baš ona grobljarka vol 45 ali bi bio uspeh epskih razmera izgubiti sa 2 gola razlike u bg. Sad ukidanje gola u gostima nama više znači. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Ma daj bre kakav Lalat - mislim zelim mu sve najbolje.

Ako pod ovim misliš želim mu da završi na smetlištu istorije zajedno sa njegovim najboljim Predsednikom i da mu sledeći posao bude negde gde ne mogu ni uživo ni na TV da ga vidim, onda mu i ja to želim :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, Ted said:

mene mnogo više interesuje sledeća uprava Partizana, od sledećeg trenera 

 

 

Mene samo to zanima - ali u Basketu :) Vepar bi bio bar duplo bolji od limarskog olosa i ekipe

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Mene samo to zanima - ali u Basketu :) Vepar bi bio bar duplo bolji od limarskog olosa i ekipe

 

što? više se putuje pa više javnih kuća za obići, fotki sa bazena napraviti? ili nešto drugo?  

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

mene mnogo više interesuje sledeća uprava Partizana, od sledećeg trenera 

 

 

E to. Inače Bata Djora Jr ne ide nigde, jer nema gde da ide. Jedino ako prekine karijeru i penzioniše se.

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, mozzer said:

Rezultati

 

na znam kakave rezultate je on napravio. ne mislim na lično blagostanje već na klub. ako se dobro sećam onog izveštaja za proteklu godinu, dugovi su narasli do 30M, osećam da će u ovogodišnjem izveštaju to da ide i jače.

 

u basketu para nema kao u fudbalu i njemu ne bi bi padalo na pamet to da radi. četri igrača da stvoriš da su nba kalibar i sve da ih prodaš ne možeš do doguraš do 6M koliko je nuđeno za Milovanovića posle par mesece i igranja i nekoliko golova. više bi logike imalo da Ostoja hoće u fk, nego bilo ko od ovih smećara iz fk-a u kk.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

na znam kakave rezultate je on napravio. ne mislim na lično blagostanje već na klub. ako se dobro sećam onog izveštaja za proteklu godinu, dugovi su narasli do 30M, osećam da će u ovogodišnjem izveštaju to da ide i jače.

 

u basketu para nema kao u fudbalu i njemu ne bi bi padalo na pamet to da radi. četri igrača da stvoriš da su nba kalibar i sve da ih prodaš ne možeš do doguraš do 6M koliko je nuđeno za Milovanovića posle par mesece i igranja i nekoliko golova. više bi logike imalo da Ostoja hoće u fk, nego bilo ko od ovih smećara iz fk-a u kk.

 

 

Nemoguca Titula pre 4 godine, dobri rez u Evropi, dobre prodaje igraca i - za mene - vracanje nekog ugleda Klubu nakon frontalnog brutalnog napada nove vlasti na FKP koji je poceo jos 2014 godine.... 

 

Ne daj Boze da Ostoja djubre stranacko i njegovi Nedici dodju u FKP, pa da su onda dosli kad su pravili one scene dug bi bio 60+ sada i ne bismo videli Evrope...

 

Ne branim ovu Upravu - imam mnogo zamerki, ali Uprava KKP mi je zaista jeziva, drljava radi protiv Kluba i peru neke drugs i slicne pare bez ikakvog osecaja za Klub... Uzas jednom recju oni nikako ne smeju u FKP - a ako mogu da dodju neki posteniji i sposobniji ljudi u FKP od ovih - ja sam za

  • +1 1
Link to comment

Nema mesta podelama. Krenimo od tačke koja nas sve spaja. Da Vučela napusti aktuelnu poziciju, po mogućstvu tako što će se preseli na drugi svet.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
32 minutes ago, mozzer said:

Nemoguca Titula pre 4 godine, dobri rez u Evropi, dobre prodaje igraca i - za mene - vracanje nekog ugleda Klubu nakon frontalnog brutalnog napada nove vlasti na FKP koji je poceo jos 2014 godine.... 

 

Ne daj Boze da Ostoja djubre stranacko i njegovi Nedici dodju u FKP, pa da su onda dosli kad su pravili one scene dug bi bio 60+ sada i ne bismo videli Evrope...

 

ja ne vidim da je Vazura manje sns nego Ostoja. o Vučeliču ne bih uopšte. Ivica je Ivica, bolid, jedva da ume da sastavi tri rečenice suvisle. u odnosu na njega Savo npr. izgleda i zvuči kao profesor književnosti sa prestižnog univerziteta.

 

sad, kako ugled jednog kluba mogu da podignu/očuvaju/uvećaju jedan odrtaveli kameleon oportunista/propagator ratnih zločina(ca), jedan balavac postavljen po nikome poznatom kriterijumu i jedan bolid koji jedva ima sposobost govora, meni to ostaje misterija. u odnosu na ovu trojicu i sam Ostoja deluje kako vrlo pristojna osoba.

 

pa prva stvar koju bi neka nova uprava trebalo da uredi jeste upravo da proba da nekako povrati ugled kluba. koji je postao uglavnom prepoznatljiv po tome što je šampion u zaključenim sporzumima o opraštanju dugova i neizvršavanju ugovornih obaveza. 

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...