Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

sumnjivo do zla boga, ostali mečevi ovog vikenda su se odigrali, šteta umesto da im meč u četvrtak bude 6 u 18 dana, sada će biti odmorni, u prednosti nad pfc-om koji mora i da čuva snagu za derbi

Link to comment

"Kada njihova uprava (Partizanova prim-aut.) da besplatan ulaz na stadion, onda je jasno koliko se oni plaše Nenada Lalatovića... Što se tiče prozivki, Nenad Lalatović je ovde strah i trepet za sve navijače Partizana, neću da vređam njih, ali imaju veliki kompleks mene i nije lepo što oni vređaju mene i moju porodicu, Nenad lalatović je jedini trener koji je pobedio triput zaredom Partizan i osvojio trofej... Opet bi dobili po du..tu da sam ja selektirao tim. Toliko puta sam ih pobeđivao i ponižavao. Znaju gde je Nenad Lalatović ponikao, naučio je da pobeđuje Partizan. Neka kukaju, neka cvile", rekao je Lalatović.

  • Haha 3
Link to comment

pustite Lalata, čovek ima svojih problema na pretek, još i mi na muku da mu stajemo. nije lepo. a ionako je rekao da se vraća u Arabiju u junu, julu, pa nek se Šerijatsko pravo bavi tim problemima kad/ako iskrsnu. mi sa njim svakako nećemo igrati više do kraja ove sezone i to je to. 

 

nego da mi vidimo kako će ovaj sneg, što je u interesu Češkog fudbala počeo da veje nenormalno u Jablonecu da utiče na igrače Sparte. ja bih rekao da ne bi smeo da nam bude problem ovaj zgusnuti raspored, izašli smo iz priprema, ne bi trebalo da bude akumulacije umora. trener Sparte kaže da su u lošoj formi i neefiksani, pa im odlaganje neke utakmice u tom smislu neće baš pomoći. može i da odmogne. nije njima problem umor nego loša forma. tako da je ovaj sneg u Jablonecu možda ipak bio u interesu Srpskog fudbala.

 

materijal za neki članak u Trećem oku......"Ko je pustio sneg u Jablonecu" 

Link to comment

Pa to može da bude i tačno. Možda im je zaista takmičarska forma problem, ne vidim da su pojedinačno nešto slabiji od nas.

 

Nešto kao Rusi kada odigraju OK na jesen i onda se redovno raspadnu najstrašnije na proleće.

Link to comment

Lslatovic je smenio Kizu dan pre pocetka prvenstva po oprobanom receptu  bruka i sramota. Ali on nema obraz nema pamet on radi za gazdu. Ok. Smekerska izjava za SERa koji se sprema za finale sezone i onda, po mom uverenju, u junu 99% pali odavde * ajmo Crno beli. Ps. Hasanagic daje izjave, 101% avangarda, kontinuitet (cuo sam da se i Uske Vucicevic vratio kao Skaut) to su prave stvari. Eedemou *

Edited by DCI Banks
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...