Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Meni ono juče bilo odlično. 

 

Rokada strane u zadnjoj liniji pokazala da Vujačić mora da igra levo i da je loša sezona rezultat pogrešne pozicije. Takođe i Jevtara koji omogućava Zeki da igra na prirodnoj poziciji i ubrzava tranziciju; Fejsa može da menja Zeku, to je alternativa koju do sad nismo imali. 

 

Živković je rupetina na koju samo gubimo vreme, čak je i Miljkon bolji od njega. Neka dere domaće oranice dok se ne snađemo, desni bek nam je najkritičnije mesto u KKP.

 

Neko je spomenuo da je sramota što Zdjelar nije kapiten. Podržavam i podižem za sramotu što Zdjelar njie standardni reprezentativac, svakako najbolji igrač u Srbiji trenutno. Doduše od Malog Dike velikog skauta repke bolje i nisam očekivao; on skautira mamlaze poput Rišaira Živkovića.

Edited by April
  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, April said:

Meni ono juče bilo odlično. 


…Miljkon…

 plus je’an na ceo post al bih se malo osvrnou na miljkonovu igru sinoć. znam da je posle onog centaršuta kad je nabacio loptu na hradčane to deplasirano al ajd da taj detalj zanemarimo


mimo toga miljkon je bio jako dobar u odbrani, držao je desnu stranu a i pravio smetnju u napadu i time pomagao kiselom da bude tzv opasnost, u drugom poluvremenu je već stanojeva genijalnost došla do izražaja pa smo promenili strane u napadu po kojima smo pretili. neka miljkona, ionako sa jevtarom možemo lagano da pređemo u tranziciju sa tri pozadi, plus čelavi miletić koji posle odrađenih priprema pokazuje znake života

 

fejsaru da vidimo na čemu je pa da kombinujemo njega i jevtaru na dmc, a zdjelar može i box to box da igra, ako zanemoćaju tatko i zeka yo

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...