Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

gledajući hajlajcetm iz ovih 180 min koje je odigrao protivnik bojim se da će se vaditi pištolji po terenu

 

naprednjačka verzija 115. derbija


 

 

 

 

nadam se da grešim

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

šta ja znam, valjda sam se istripovao da sa ovakvim smećem koje vodi klub, neko/nešto (viša sila, nadbiće) nam neće dozvoliti da se provučemo sa titulom.

 

manjkavost ove logike je očigledna. smeće je i na suprotnoj strani, pa bi isto trebalo da važi i tamo. a razne vrste smeća su i ranije bivale kod nas, ali nisam imao ovakav osećaj.

Link to comment

Nema šanse da se raspadnemo.

Tim je homogen, vrlo iskusan, motivisan i kompaktan.

To ne znači nužno da ćemo osvojiti titulu, zbog činjenice da ovo zavisi od više faktora, ali da su nam šanse velike - jesu.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gledajući hajlajcetm iz ovih 180 min koje je odigrao protivnik bojim se da će se vaditi pištolji po terenu

 

naprednjačka verzija 115. derbija


 

 

 

 

nadam se da grešim

a vadice se i laseri.:laugh: kad je vec ceo svet prestao da ih koristi, to je tek sad stiglo do naprednjackih talebana. A kad mu se igraci radnickog zale, sudija odmahuje sa onim :covid19:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

meni se i konačno do kosti ogadilo domaće prvenstvo / kup. onako da ceo tim zvezde i stručni štab da krene na štulića zato što je stavio prst na nos po datom golu i da sudija njemu da crveni zbog toga, ne može ni u tanzaniji. 

  • +1 8
Link to comment

jbg. dečko je pokazao disrespect prema jednom od stubova Srpstva (crkva, vojska, Zvezda). takvo ponašanje nije društveno prihvatljivo. a i prezime mu je sumnjivo, trebalo bi ispitati da nije Hrvat, ne daj Bože. tad bi skandal bio potpun. 

  • +1 1
Link to comment

Ovo je već potpuno ludilo i bahatost. Valjda im je udarilo u glavu to što mogu sve i niko im ne sme ništa i sad samo očekujem da neko sa klupe njihove sledeći put utrči sa pendrekom i krene da mlati nekog protivničkog igrača koji se usudio da uradi nešto što im se ne svidja.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Ted said:

trebalo bi ispitati da nije Hrvat.

Apsolutno.

Mada, s obzirom da je nastupao za franjevce, pretpostavlja se da jeste, s tim da Stulic ima pravo da tu pretpostavku obara.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...