Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Prolazimo prašku Spartu, a od titule se opraštamo u prva 3-4 kola.

Dobro se zna da se na ovim polusezonama pravi tim, ne samo za kraj ove sezone, već i za sledeću. Po prelaznom roku kod nas i konkurenta vidi se kakve su kome ambicije. Može Vučela da čestita i 1922, i 1923. i sve tako u nedogled, dok on uspešno radi posao za koji je postavljen mi titulu videti nećemo.

 

 

Dogodine prvak ide direktno u LŠ, pravimo tim za tu sezonu, dovodimo Fejsaru i Jevtaru i imamo jednog punoletnog napadača.

Edited by Mark Rothko
  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Mark Rothko said:

Dogodine prvak ide direktno u LŠ, pravimo tim za tu sezonu, dovodimo Fejsaru i Jevtaru i imamo jednog punoletnog napadača.

Tu očekujem da će biti jedna epska sezona u kojoj će i VAR da pregori. Zato i mislim da ćemo se ove sezone dogegati do titule, upasti u LE a da onda Stanoje odlazi na naplatu i stiže neki Stolica ili sličan.

 

A za ovih pet utakmica verovatno će biti ispadanje na gol od Sparte, dobijanje boranije i bunker protiv Zvezde.

  • +1 4
Link to comment

misliš da je tvorzić doveo prvog strelca norveškog prvenstva, desnog beka iz valensije i mladu nadu bajerna koju je platio 2,5 milke € da bi bio samo 2

- neće on odustati od titule, u evropi bi uz malo sreće na žrebu mogao do 1/4 finala a uz mnogo sreće, milojević nivoa usera sa ovim timom i do 1/2 finala le

Link to comment
2 minutes ago, gone fishing said:

misliš da je tvorzić doveo prvog strelca norveškog prvenstva, desnog beka iz valensije i mladu nadu bajerna koju je platio 2,5 milke € da bi bio samo 2

- neće on odustati od titule, u evropi bi uz malo sreće na žrebu mogao do 1/4 finala a uz mnogo sreće, milojević nivoa usera sa ovim timom i do 1/2 finala le

Neće odustati, ali se i mi nešto pitamo. Zato i kažem da ćemo se dogegati a ne lagano osvojiti. A Tereza će lako da se uteši naredne sezone kada su mi očekivanja da se plasiramo u neku grupu i da uludo ne potrošimo Saleta Kapitena.

 

Doduše jel beše rekao Terza da ide čim prvi put ne osvoje titulu? Mada će verovatno Piksi da bude kriv pa može i da ostane.

  • Hvala 1
Link to comment

Slabo im je to sa pojačanjima, dok se oni uigraju, stigao prvi derbi koji je naša šansa. Ako je iskoristimo, a vreme je, drugi će biti samo formalnost.

 

U vezi pojačanja, više bih voleo da titulu uzmemo sa Milovanovićem, Baždarom i Terzićem nego da smo potrošili deset milki na ispušene muštikle iz Primere i Kalča.

  • Hvala 1
Link to comment

Mi imamo izrazito iskusan tim.

Stanojević je uspio da od mediokriteta, propalih talenata i dječaka koji obećavaju stvori kompaktnu i homogenu cjelinu i to je nešto na čemu mu treba odati priznanje.

 

Tako da su šanse za titulu sasvim realne.

 

  • +1 1
Link to comment

mislim da će se sve znati do tog 1. marta, što se nas tiče......dal smo pošli il smo došli 

 

drugi bitan datum može da bude 3. april. pošto u Nedođiji sve zavisi od onog odozgo (ne Boga) i on se pita za sve i u sve razume, od baždarenja strujomera, preko fudbala i košarke, rezervnih delova za kombajn do kosmičkih istraživanja, ako dođe do poremećaja Sile i Imperija se zaljulja, može da bude obrta koji sada nisu predvidivi

 

tako da, ako duh koji lebdi eventualno odlebdi, mogli bi sa njim da pođu i još neki, pa i ovi što su okuprilali fudbalse klubove

Edited by Ted
Link to comment

Jbg sad se vidi koliko veliki posao su oniTM uradili osvajanjem I mesta u grupi i u pogledu borbe za titulu. 3 utakmice vanrednog opterećenja u 10 dana za ekipu koja regularno igra takvu utakmicu igra u najboljem slučaju jednom u mesec dana je veliki hendikep.

Još ako upadnu neki produžeci sa aparatom, ekipa će biti fizički isceđena za derbi. Plus raspoloženje koje će da zavisi od rezultata. :unsure:

 

Link to comment
58 minutes ago, Ted said:

mislim da će se sve znati do tog 1. marta, što se nas tiče......dal smo pošli il smo došli 

 

drugi bitan datum može da bude 3. april. pošto u Nedođiji sve zavisi od onog odozgo (ne Boga) i on se pita za sve i u sve razume, od baždarenja strujomera, preko fudbala i košarke, rezervnih delova za kombajn do kosmičkih istraživanja, ako dođe do poremećaja Sile i Imperija se zaljulja, može da bude obrta koji sada nisu predvidivi

 

tako da, ako duh koji lebdi eventualno odlebdi, mogli bi sa njim da pođu i još neki, pa i ovi što su okuprilali fudbalse klubove

 

Ne bih da te razočaram ali neće psiho nigde da odleti 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...