Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, johan nagel said:

Љајић се потцењује масовно, чињеница је да је могао много више уз таленат који је поседовао али 50ак голова и 40ак асистенција у Серији А је озбиљан учинак. Фиорентина, Рома, Интер многи би се шутирали у педу да догурају дотле.

 

Da, upravu si. Ja sam mislio da je on vecito bio na nekim pozajmicama, ali sad kad pogledam, sasvim pristojna karijera ispala..

Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

 

ili, što bi rekao Tresko, Gelender i Kurtonac ;) 

abitno, jer bi u stvarnosti te krilne bekove igrali miljkon i urošević :happy:

Link to comment

Брашанац је пример оног тихог и вредног лика који је уз можда и недостатак талента за неки озбиљан ниво до истог ипак споредним путем стигао крвавим радом пре свега рекло би се. Не може да ти не буде драго због њега. Мада је и он неретко био мета прозивки док је био овде :D

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

Брашанац је пример оног тихог и вредног лика који је уз можда и недостатак талента за неки озбиљан ниво до истог ипак споредним путем стигао крвавим радом пре свега рекло би се. Не може да ти не буде драго због њега. Мада је и он неретко био мета прозивки док је био овде :D

 

8909_fudbal-partizan-bate-260815-foto-aleksandar-dimitrijevic-49-1000x0_orig.jpg

  • +1 4
Link to comment

odličan je bio Brašanac, borba do koske, nema predaje. takodje i primer kako igrač može da se zarazi ovde lošim navikama. koja to beše tekma, Evropska, kada je imao otvoren put ka golu i umesto da iskoristi on pokušava da iznudi penal. i naravno ne uspeva. 

Link to comment

Brasanac je dobar i miran decko ali nije se proslavio u Partizanu, otisao je taman kad je nesto naucio. Ono sa Augsburgom ne mogu da zaboravim (ne samo njemu). Onda secam se mrtve sanse koju je masio u Bukurestu protiv Steaue. I naravno kapitenski promasen penal u penal seriji sa Zaglebjem u Poljskoj...

 

I meni je drago zbog njega sto je imao finu karijeru u Primeri ali mogao je i morao bolje u fkp

 

Edit: Sveta Markovic bi bio odlicno pojacanje, kao i Jevtovic

Edited by mozzer
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

odličan je bio Brašanac, borba do koske, nema predaje. takodje i primer kako igrač može da se zarazi ovde lošim navikama. koja to beše tekma, Evropska, kada je imao otvoren put ka golu i umesto da iskoristi on pokušava da iznudi penal. i naravno ne uspeva. 


Мислим да си помешао, да је била обрнута ситуација против Аугзбурга. Типа требао нам је гол и у једном од последњих напада Брашанац је био у некој ситуацији у казненом где је могао да падне и покуша да изнуди пенал а он је остао на ногама и онако ван баланса шутирао да л’ преко гола ил где год.

И онда му је Сале Илић (тип заражен лошим навикама) нешто кењао фазон Браш мораш да паднеш и то.

  • +1 4
Link to comment
40 minutes ago, johan nagel said:


Мислим да си помешао, да је била обрнута ситуација против Аугзбурга. Типа требао нам је гол и у једном од последњих напада Брашанац је био у некој ситуацији у казненом где је могао да падне и покуша да изнуди пенал а он је остао на ногама и онако ван баланса шутирао да л’ преко гола ил где год.

И онда му је Сале Илић (тип заражен лошим навикама) нешто кењао фазон Браш мораш да паднеш и то.

 

onda možda nije Braš, ali se sećam tekme gde je igrač uradio ono što sam opisao. pomtim golove i situacije vezane za sreću i radost. ostalo potiskujem, nekad manje, nekad više uspešno. ovo je očigledno vrlo uspešno.

 

još kad bih mogao da potisnem penale protiv Artmedije. al ne ide. bio na stadionu, urezalo se i neće da ode. jebo ga ja.

Edited by Ted
Link to comment

Urošević i Miljković ne mogu u istu rečenicu.

I nepravedni ste prema momku koji je uz Zdjelara sigurno najpoštenije izborio da bude prvotimac.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...