Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

postali smo kao Bilbao, samo što nam je rezervoar potencijalih pojačanja još uži, pošto uključuje samo one koji su već igrali kod nas

 

što ti rekao Milanović, šaraj malo brate

  • Haha 2
Link to comment
22 hours ago, BlackGeorge said:

 

Ono što mi se ne sviđa je ono što je ostalo i što se nije promenilo - zadnja linija odbrane od levog do desnog beka (bez golmana). 

To nam je bukvalno druga klasa tima. Vujačić, Saničanin, Miletić, Urošević a pogotovo onaj mali Živković.

Fali tu jedan dobar štoper kvaliteta Fejse/Zdjelara ispred gola ali taj film nećemo gledati. Prekidi kod protivničkih napada su takođe no comment.

Jbg, iz tog razloga što se škrtarilo sa dovođenjem kvalitetnih štopera moraćemo da jurimo rezultate protiv jačih protivnika kao što je Dinamo Moskva.

 

Partizan ponudio 500.000 evra da vrati Svetu Markovića

 

Mladi štoper pred povratkom iz Olimpijakosa

 

I tako... :fantom:

 

  • +1 2
Link to comment

Meni se svidelo kako je Marković odigrao kada se vratio u Partizan.

Ako uspeju da ga vrate biće definitivno najbolji štoper kod nas. Vujačić, Saničanin i Miletić neka se rotiraju.

 

Ako me se sete na dan bezbednosti, sete se... :fantom:

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 3
Link to comment

Јеботе он има 21. годину и успева други пут да се врати у Партизан то је неки рекорд сигурно.
 

С обзиром да га чека још десетак година каријере ценим да ће бити апсолутни рекордер по броју повратака, не знам ко је тренутно власник ласкавог признања.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
46 minutes ago, Milošica said:

Jeste Stanoje ocigledno rigidan u tom smislu, ali ako je dobar igrac zasto da ne, a Sveta jeste dobar igrac.

 

 

 

 

 

da, nemam primedbe u vezi Svete, ako možemo da ga vratimo i treba

 

samo kad bi imali levog i desnog beka koji mogu da igraju i nazad i napred, bili bi duplo bolji i opasniji.....ali  avaj, to bi morali da budu stranci jer kući toga slabo ima

 

gledam juče onu polusrušenu i nakrivljenu zgradu što je bila iza leđa desno od Popovića u drugom poluvremenu. tačno mi palo na pamet da je Miljkon tu vežbao centaršuteve i urušio građevinu. pošto 16 metara teško da mož da pogodi. 

Edited by Ted
Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:

Јеботе он има 21. годину и успева други пут да се врати у Партизан то је неки рекорд сигурно.
 

С обзиром да га чека још десетак година каријере ценим да ће бити апсолутни рекордер по броју повратака, не знам ко је тренутно власник ласкавог признања.

 

to se zove slobodna veza, može kući a može i da švrllja sa strane. neka vrsta otvorenog ugovora 

  • Haha 5
Link to comment

florentino je izjavljivao da želi da pređe na 3-5-2 formaciju, otud i potreba za štoperima

- holender bi mogao da igra jednog a neko drugi, npr lutovac drugog krilnog beka i tako bi se premostio najveći problem ovog tima nepostojanje bekova :happy:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

florentino je izjavljivao da želi da pređe na 3-5-2 formaciju, otud i potreba za štoperima

- holender bi mogao da igra jednog a neko drugi, npr lutovac drugog krilnog beka i tako bi se premostio najveći problem ovog tima nepostojanje bekova :happy:

 

ili, što bi rekao Tresko, Gelender i Kurtonac ;) 

Edited by Ted
Link to comment

Ja ne pratim detaljno domaci fudbal poslednjih 15-ak godina, pa me zanima recimo koji je nas igrac u tom periodu imao uspesnu ino karijeru, tako da nije bilo ni reci o povratku i ozivljavanju karijere kod nas. Vlahovic je ispao vrhunski igrac, pre njega Jovetic i Savic su imali sasvim dobre karijere, Mitrovic moze sigurno bolje od Fulama, ali eto tu je gde je. To ovako iz glave, ne mogu da se setim jos nekog sto je igrao dobro u ekipama iz najjacih liga..

Link to comment

Pavlović, Milenković, u okvir od 15 godina bi i Tošić upao. on se jeste vratio ali pred smiraj karijere, a ne radi oživljavanja 

Edited by Ted
Link to comment

Dobar je Milenkovic u Fiorentini, Sasa Lukic u Torinu igra odlicno, Ljajic uz svoju promenjivu formi ipak je napravio dobru karijeru u Italiji.

Edited by Milošica
Link to comment

Љајић се потцењује масовно, чињеница је да је могао много више уз таленат који је поседовао али 50ак голова и 40ак асистенција у Серији А је озбиљан учинак. Фиорентина, Рома, Интер многи би се шутирали у педу да догурају дотле.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...