Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

44 minutes ago, Azdaja said:

Perfektan poklon.

 

Inače sad sam se setio kad smo vijali Ivanica poslednji dan prelaznog roka dok je bio preko.

 

Koji refresh svakih 20 sekundi na vesti kao da je Mbape trebalo da dodje.

 

Bolje ovako, stabilno.

 

Valjda je to bilo kad je još bio u Vojvodini? 

Link to comment

Gubimo od Dinama iz Moskve 1-0 na poluvremenu. Solidno smo igrali, imali neke lepe šanse, ali i dalje smo neefikasni. Natko i Rikardo nisu počeli tekmu. Gol smo primili iz slobodnjaka negde po sredini sa oko dvadesetak metara. Rus je šutirao lagano u dalji ugao po zemlji pored živog zida koji je bio postavljen kao da čuva korner zastavicu.

Vreme je baš gadno, kiša pljušti, duva jak vetar.

Klinci Baždar i Milovanović biće ozbiljni igrači

Edited by Mark Rothko
Link to comment

sjebasmo na kraju....glup gol smo primili

 

27 minutes ago, J.R. Cash said:

Gledam drugo poluvreme, ne znam u kom sastavu igra DInamo, ali nije ovo lose. Steta sto sudije ne znaju pravila.

 

Uterasmo ga.

 

ako sam razumeo ovog lika što prenosi, jedan igrač im je na Kupu nacija u Africi, jedan u Južnoj Americi ima obaveze sa reprezentacijom i neki igrači su bolesni. sad dal su prvotimci, rezerve, jebem li ga 

Edited by Ted
Link to comment

Stanoje popizdeo, evo kaže "ne znam dal se ovakvi golovi primaju u pionirima", "jedan profesionalni tim ne može to sebi da dozvoli"

 

edit.

 

šteta, igra nije bila rđava, dobro se napadalo većim delom tekme, stvarale se šanse 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
On 1.2.2022. at 9:26, bags said:

 

Kako se samo setite svih ovih vedeta?

Gledao sam ga u nemačkoj cvajti pre nedelju-dve :D

Ušao sa klupe u drugom poluvremenu, uneo "živinu" po levom krilu, nekoliko upotrebljivih centsršuteva ali ih je protivnik ipak razbucao tipa 5 - 6 komada... :D

 

Edit : Trujić.

Edited by BlackGeorge
  • Haha 1
Link to comment

Što se tiče današnjeg pripremnog meča protiv drugoplasirane ekipe ruskog prvenstva (Soči je treći), ajde da kažem da sam zadovoljan. Sviđa mi se što Stanoje insistira na jednom do dva kontakta sa loptom i presingom na zadnju liniju. To je baš lepo izgledalo, pravili smo šanse...

 

Ono što mi se ne sviđa je ono što je ostalo i što se nije promenilo - zadnja linija odbrane od levog do desnog beka (bez golmana). 

To nam je bukvalno druga klasa tima. Vujačić, Saničanin, Miletić, Urošević a pogotovo onaj mali Živković.

Fali tu jedan dobar štoper kvaliteta Fejse/Zdjelara ispred gola ali taj film nećemo gledati. Prekidi kod protivničkih napada su takođe no comment.

Jbg, iz tog razloga što se škrtarilo sa dovođenjem kvalitetnih štopera moraćemo da jurimo rezultate protiv jačih protivnika kao što je Dinamo Moskva.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Ма Станоје је урадио невероватан посао са овом одбраном која је индивидуалним квалитетом ранг рецимо Војводине.

 

Примити само 6 голова на 21 утакмици па макар и у слабашној лиги попут наше је нестваран успех с обзиром на то с чим раполажемо позади.
 

Чим наиђе иоле квалитетнији противник оголи тај привид стамене одбране јер ту просто нема квалитета и све се своди на неку компактност целог тима који успева услед слабог квалитета ривала у линглонгу да се наметне, да угуши противника некако да овај не може озбиљније да припрети.

 

Баш је велика диспропорција у квалитету одбране и остатка тима и што је најјаче имали смо луфта да доведемо четвртог странца да решимо бар позицију десног бека ако већ домаћих решења нема али смо шеретски одбацили ту могућност и терамо са три странца, може нам се, покрпиће Миљко и Живко то.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Poslali ponudu Olimpijakosu za Svetozara Markovića. Navodno ima izlaz za 800 hiljada, Partizan nudi pola miliona.

Dobar je Sveta, ima 21 godinu, na duže bi rešili pitanje štopera.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...