Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Jevtara je bog fudbala, kad se samo setim kako je namazano pogodio rumuna u butinu za poravnanje protiv steaue... 

 

Inace kakva je to tekma bila sve ti jebem, prvo neponovljivi medzik babo za vodjstvo, pa rumunji dva jedan, moj burazer izasao sa stadiona na poluvremenu... budala. 

 

Posle na pocetku drugog omaleno bugarce bozinov masi penal, i onda jevtovic, laznjak andrije zivkovica i trujic da ih dokusuri

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

 

 

neponovljivi medzik babo za vodjstvo.

 

 

Eh, to su bila vremena.

A tek onaj slobodnjak protiv Dila Gori na JNA za erupciju oduševljenja punog hrama.

Majstor.

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pričao je redoran o jevtari, ako se ne varam reče da je bio solidan, a vrtelo se i po yt par lepih golova

 

 

Jeste, dobijao je stalno dobre ocene. Gledao sam samo 2-3 puta Konyu na TV i činilo mi se da je bio nešto ofanzivniji u odnosu na klasičnog DMC.

 

U svakom slučaju, popunili smo se na toj poziciji po principu jedan otišao dvojica došla. Ko će sad da bude ofanzivni vezni, Natko?

Link to comment

zeka jojo? natko je više box-to-box

 

meni je veća enigma hoćemo li igrati sa tri ili četiri pozadi

 

 


 

 

nego, bivšem nam treneru ne cvetaju ruže. avrama granta optužili(doduše u tv emisiji sa izjavama) za seksualno napastvovanje

 

Link to comment
12 minutes ago, Redoran said:

 

Jeste, dobijao je stalno dobre ocene. Gledao sam samo 2-3 puta Konyu na TV i činilo mi se da je bio nešto ofanzivniji u odnosu na klasičnog DMC.

 

U svakom slučaju, popunili smo se na toj poziciji po principu jedan otišao dvojica došla. Ko će sad da bude ofanzivni vezni, Natko?

To bi mogao igrati i Pantic ali se povrijedio.

Nemam pojma kad se uopšte vraća na teren.

Link to comment

Pantić je ovu sezonu završio a šta će dalje sa njim da bude to je veliko pitanje.

 

Mi sada nemamo u timu ofanzivnog veznog kojem je to prirodna pozicija i koji je u stanju da izgura 90 minuta.

 

A komšinica se pojačava kao da ne postoji sutra, ladno iz Bajerna dovode.

 

Link to comment

Odličan i Jefta, sve su uzeli što su mogli a da valja, slozice se to dobro.

 

Optimista sam glede ova dva kralja, plus sad Zdjelar može da ode konačno negde na leto da uzme kintu pa da se vrati za par sezona, nije problem.

 

Bilo bi idealno još da nam legne neki izuvac na krilu al dobro je. Imamo +5 pojačali smo se, kad kreće sezona. Ufuf

  • Hvala 1
Link to comment

Odlicno pojacanje Jevtovic. Za ovaj Partizan odlican i provereni igrac. Pratio sam ga, igrao je standardno Tursku ligu i davao golove. Dobro dosao nazad u svoj grad Marko!

  • +1 1
Link to comment

Perfektan poklon.

 

Inače sad sam se setio kad smo vijali Ivanica poslednji dan prelaznog roka dok je bio preko.

 

Koji refresh svakih 20 sekundi na vesti kao da je Mbape trebalo da dodje.

 

Bolje ovako, stabilno.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...