Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

nije to samo 12 milki, već i 20% od naredne prodaje :happy:

- ali i vepar nije naivan, zna on da su pijani arapi preuzeli novi zamak i da će ako se super smederevac, pokaže dobro, iz novog zamka otići za 12 godina u neki al mudžahedin ili čikago vatrogasce :D

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

 

zasto, vlahovic je prodat za 2 miliona, i ovde su me ljudi ubedjivali da je to realna cifra.

Niko te nije ubeđivao da je to realna cifra, nego da je to modus operandi uprava FKP u poslednjih 15-20 godina.

Link to comment
16 minutes ago, gone fishing said:

nije to samo 12 milki, već i 20% od naredne prodaje :happy:

- ali i vepar nije naivan, zna on da su pijani arapi preuzeli novi zamak i da će ako se super smederevac, pokaže dobro, iz novog zamka otići za 12 godina u neki al mudžahedin ili čikago vatrogasce :D

zato će veprinjo umesto procenata da ubaci stavke: po 5 miliona za svaku PL njuke u narednih 5 godina, 7 milki za svaku LŠ i po 2 miliona za titulu naj-strelca. 

Link to comment

Да зајебемо те реномиране портале и њихове изворе, мали је по њима прешао пут од 6 до 12 милиона за једно послеподне, сутра ће вредети 24 овим темпом.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Niko te nije ubeđivao da je to realna cifra, nego da je to modus operandi uprava FKP u poslednjih 15-20 godina.

Tj. svih Uprava u fudbalskim klubovima u Srbiji ikada. Da li ce se ikada promeniti....

 

Nego bre dolazi Jeftara bre (javlja Ivovic iz Telegrafa)

  • +1 3
Link to comment

D4C6C1C0-5F87-45E1-860F-4F75FEEF53C5.jpeg.a6a03582955bf6ad4766083e0cce7310.jpeg

 

Шћекић - Јевтовић фазон.

 

Мада је можда Јевтара за нијансу бољи играч, посебно ако је иоле напредовао у Турској а требало би.

Link to comment

Jevtović iz prvog boravka u  partizanu jeste malo bolji igrač od Šćekića, ali je bio mrtvo puvalo koliko je šćeka ratnik.

 

Nadam se da je dodatno napredovao igrački igrajući u za klasu jačem prvenstvu.

  • +1 1
Link to comment

Pa najbolje da je prelazni rok okončan bez još jednog zadnjeg veznog.

Dobar je Jevtovic, ali i spor.

Znači imaćemo kornjaču i puža na poziciji koja je za Stanoja očigledno najbitnija u timu.

Link to comment

Ретко кад ће на терену бити заједно Фејса и Јевтовић као пар задњих везних капирам.

 

Јевтовић пружа могућност Станоју да га евентуално користи и као трећег штопера ако опет буде покушавао с три позади формацијом.

Link to comment

može da ima i brzinu ranjeg puža, ali ako ima brzutm loptu sporost se precrtava

 

naravno da je brzina jedan od najbitnijih faktora u fudbalu, ali za poziciju dmc-a nije u prve tri. fudbalska inteligencija, siguran pas i snaga su daleko bitniji

Link to comment

u ostalim vestima Alen Stavanović u IMT

 

znači lik je ladno igrao za Inter, Partizan, Carsko selo i IMT.......kakva jebačka karijera :ziga:

 

 

ako ode Milovanović, pa ja ne znam šta ću da gledam. baš me kupio sa ovih par tekmi i golova i jedva sam čekao da ga gledam.

 

nego bre, sa 12 milona funti možemo da vratimo svakoga ko je igrao u Partizanu u prethodnih desetak godina.....osim najboljih naravno, ali njih ne bi mogli da vratimo ni da imamo 220 miliona funti

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...