Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 hours ago, April said:

Nije ovo Džoni Dep, ovo je Džoni Štulić

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

Nije to Džoni Štulić nego slika Džonija Štulića..:D

Link to comment
1 hour ago, April said:

Na tribinama Ringla

jel on beše u slanoj bari?!

 

 

pre x godina u kombinatu mi zapadne klinac za asistenta, reč po reč i ispostavi se da je momak dogurao do omladinaca fkp. mlađi je par generacija o ringle i kao klinci su išli da ga gledaju, te priče se graniče sa sf-om koliko je bio dominantan u mlađim kategorijama

 

al luda glava i vrlo “klimav temelj” u fazi odrastanja i eto slane bare, a ne neki stabilni tim iz serije a

 

  • +1 2
Link to comment

Juče se u prvom poluvremenu dogodila neverovatna stvar, i to x2. Joić je šutnuo loptu unapred, ej!! Posle smo naravno mogli da uživamo u njegovoj generalnoj beskorisnosti i sporosti. Naravno, posle 5 minuta legendarni patak Dača se valjao po travi i izašao iz igre. Onda smo mogli da naglo uživamo u beskorisnosti Bosanskog Bebeta, čovek zvani imam samo jedan dribling koji već ceo svet zna. Posle su u igru ušli i glavne vedete Gelender i Lola, za koje se ne zna šta uopšte rade na terenu. Uz poslovično beskorisnog ranjenog puža L.Pavlovića. Gol primljen u akciji gde je Somićanin čuvao Budalčića, a Budalčić Somićanina, dok su protivnički igrači ostali sami. Taktika Bata Djore Jr je bila da primi što manje golova, i moram reći da je u tome uspeo. Samo jedan. Igra za šamponsku™ titulu.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Mislim da je završio sa ambicijama da igra u jačim ligama.

 

Maler.

Pa dobro, iskreno on nije nikad ni bio za igranje u bilo kakvim jačim ligama. Ni u Čukaričkom nije mogao da igra. Samo u Partizanu Bata Djore Jr. Žao mi je ako se ovako teško povredio, ali na kraju njegov najveći domet je eventualno Teleoptik.

Link to comment

Šteta jbg, baš ga neće nikako.

 

Sad verovatno ni Stanoje neće biti lud da odbrusi da smo bez obzira na ovu povredu odlično popunjeni u veznom redu. Sklapaju se kockice za povratak Mesija Jankovića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...