Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ožeg je bio moron, a ivanović buzda

 

ja sam zaboravio opet ko je bosanski bebeto

:isuse:

Mali Jovic, on je valjda iz Bjeljine :)

 

Imam Hunch da Jojao resava prvenstrvo....

Edited by mozzer
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Mali Jovic, on je valjda iz Bjeljine :)

 

Imam Hunch da Jojao resava prvenstrvo....

Ma on ne može ni sudoku da reši, mrcina beskorisna.

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Imam Hunch da Jojao resava prvenstrvo....

 

taj rad.....Bogaljson centrira, Bosanski Bebeto hvata volej, golman brani, Jojao ubacuje otpadak.....bodovi za titulu 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Ted said:

 

imam odmah i predlog za nadimak......Invalidao ili Bogaljson 

 

 

 

 

 

Vraticu se po ko zna koji put na kultni Goranzov post, evo nadimaka na kilo, a i prelazni rok je u toku pa se sve uklapa:

 

Danas u Žurnalu članak o potencijalnim pojačanjima. Uz uobičajene povratnike, pominju se mladi italijanski reprezentativci Mario Gambe Sinistre i Đovani Albero, potom Argentinac Hoze Sinkohones iz Numansije, Australijanac Rafter, holandski štoper iz Nirnberga Mark Van Forme, Jalovincev iz Rostova, Brazilci Kraterson, Levatildo i Žunior Kiksaldo, Mađar Pal Amud iz Budapest Honveda, Poljaci Panjevski i Zvrndovski iz Korone Kjelce, Islanđanin Fulraspadson iz Lilestrema, Kilavsen iz Esbjerga, Slovak Numeniš iz bečkog Rapida, Vezarjan iz Pjunika, Hevim Oron iz estonske Flore, Akred Berdži iz Etoal Sahela, kapiten korejske mlade reprezentacije Uan Tač Tu Mač itd. Ako dovedemo bar trećinu njih, biće ovo zanimljivo leto.

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Plajvi said:

Meni se na jednom sejvu na FM-u pre jedno 15 godina pojavio regen Vazelinho. 

 

bio neki manager koji je posle određenog broja sezona random generisao imena mladih igrača....Obrad Klutombe, Abubakar Čakar, Jose Stojiljković, to što se sećam 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...