Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

pa sta znam, cukaricki je za vece pare prodavao igrace, onog tedica, birmancevica u malme, itd. ne mogu da verujem da je ovima dosta dva miliona za top talenta iz njihove skole za koju se kunu da je najbolja u evropi.

Link to comment
45 minutes ago, Nikodije said:

pa sta znam, cukaricki je za vece pare prodavao igrace, onog tedica, birmancevica u malme, itd. ne mogu da verujem da je ovima dosta dva miliona za top talenta iz njihove skole za koju se kunu da je najbolja u evropi.

Tedića je kupio City za 3 miliona. Birmančević je otišao za milion, braća Ilić su otišla u City đuture za oko 5 miliona, Luka Jović je isto otišao za 2 miliona.

 

Ok mogli su da ga prodaju za 3, ali da li to pravi neku bitnu razliku? Svakako je smešno. Ali to je cena za talentovane nedokazane klince iz Srbije poslednjih 5-6 godina. 

  • Hvala 1
Link to comment

Da bi fkp sa ovom upravom prodao igrača za preko 5 milki, on mora da odigra bar jednu sezonu na veoma visokom nivou (mitar, lazar, kalaba, bleki...). Čini mi se jedino da je mali Stevanović izuzetak od ovoga.

  • +1 1
Link to comment

I izuzetak je da ga neko kibicuje pa se predomislio u zadnji čas. Onda govna plaču šest meseci, igrač proigra još bolje i puf.

 

Evo gledamo Dinamo, njihovi se zadrže godinu - dve duže nego kod nas i zato namaknu 5 kalaba godišnje skoro.

 

 

Link to comment

zašto bi iko plaćao velike pare klubu koji je u finansijskoj buli i realno prinuđen da prodaje. pregovaračka pozicija nikakva, a pregovarači još gori. sve možeš da dobiješ ispod cene.  

  • +1 1
Link to comment

jeste ali vrlo malo, kada se milovanović nametnuotm bio je peta opcija u napadu

 

dao je čuki gol, prošle sezone doduše, i od tada čabar

Link to comment

Odigrao je nekih 20-tak utakmica, uglavnom ulazio sa klupe. Nema neki izraziti kvalitetan segment igre, ali krupan je pa mislim da nema problem da igra prvu ligu.

Šta znam, može da bude neki malo slabiji Djordje Jovanović sledeće sezone.

Link to comment

Nema potrebe da se gura Stulic pored zivog Bazdara. Mali me je bas dojmio danas. Mislio sam da je primarno strelac i da samo ganja golove, ali momak je danas bio prava devetka koja radi za tim. Radije bih ga gledao nego Rikarda.

Link to comment
9 hours ago, W.F.C. said:

Kakav je ovaj mali Stulic? Jel uopste igrao do sad kod vas? 

 

igrao jeste, ali se realno pokazao nije.

 

što naravno ne mora ništa definitivno da znači. nije igrao u kontinuitetu, nije uspeo da se nametne sa par golova, poteza, čega god i da zasluži konstantnije igranje, više minuta. za razliku od Milovanovića npr. koji je u prve tri utakmice razbio i kupio mesto u timu. 

Edited by Ted
Link to comment

Samo za one sa jačim srcem ( mogu i ljubitelji kesa iz maxija da gvirnu)

Spoiler

Pominje se Marko Janković (aka crnogorski Mesi), kao moguće nam pojačanje.

 

Realno prolazi sve filtere iz našeg Player Search-a: igrao u Partizanu, cena 0 RSD, upoznat sa konceptom dobijanja čistih papira za oprost dugova.

 

  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, W.F.C. said:

Kakav je ovaj mali Stulic? Jel uopste igrao do sad kod vas? 

Po meni perspektivan igrac. Od kada je dosao Stanoje jednostavno nije imao sansu a mozda je i nesto puklo u pregovorima za naredni ugovor plus su odlucili da forsiraju druge mlade igrace... ali ako je dobro trenirao u medjuvremenu jer nije puno igrao - uopste nije los mali

 

@Profesionalac Molim te da ovo ne bude istina... :)

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...