Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Pa ne, najbolje da se dovedu prava pojačanja i Partizan osvoji titulu u ovom istorijski teškom trenutku za predsednika i državu.

Nije Vučela atentator.

  • +1 2
Link to comment

Nekad u buducnosti mozda nam sastav bude ovakav: borjan, gajic, degenek, maksimovic, mladenovic, mijailovic, jovancic, marin, milivojevic, ozegovic, boace, na klupi zenga

  • Wub 1
Link to comment
On 21.1.2022. at 19:52, Ted said:

 

nevezano za tipičan modus operandi odlaska, za mene je ovo veliki gubitak.

 

Šćeka je definitivno moj omiljeni igrač u ovoj ekipi. čovek koji voli Partizan i tu je bio zašto što je želeo da bude. dao je sve što je umeo da da, borio sa kao lav. radost i tuga bili su autentični kod njega. Šćeka jeste Paritizan i da je sreće nije trebao da ode nikada.

 

pamtiće se gol protiv Sočija, kada je zaustavio giljotinu taman pre no što je došla do vratne žile. pamtiće se borba, u kost, u meso, pamtiće se trčanje u 90. minutu kao da je prvi, pamtiće se suze. definitivno materijal za kapitena.

 

iskreno, lakše bi mi palo da je bilo ko drugi otišao iz ove ekipe

 

a u kurac!!!!

 

 

Slažem se s tobom da je veliki gubitak za ovu našu ekipu. Stvarno cenim takve igrače koji su uvek na 100% ili veoma blizu toga. Koji se ponašaju onako kako zamišljam da bih se ja ponašao da sam deo bilo kojeg kluba naše crno-bele porodice.

 

Krljadžija, veliki borac, mislim da je nemali broj puta uterivao strah protivnicima na terenu, ali čini mi se nikada sa one strane nesportskog. Simović je istakao njegov značaj kao faktora u vazduhu, što kao opasnosti po gol protivnika, što u defanzivnim operacijama (i kao defanzivni vezni u regularnim uslovima i kao prinudni 3. štoper u full defanzivi).

 

E sad meni se čini da kada bi naš fkp bio na višem (željenom) nivou, igrači poput Šćekića ne bi mogli da budu deo tima. Njegov mentalitet i stav bih kopirao u svakog člana, ali čisto igrački nivo je prenizak. Tako da sam u priči oko kapitena uvek pre za Zdjelara, koji je ipak za klasu bolji fudbaler, a na sličnom mentalnom nivou.

Link to comment

u 14 sa tikvešom

as1 premium

 

 

e

a možda i ne bude zbog lošeg vremena

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

sad vidim na tviteru podatak da ste prodali vlahovica u fiorentinu za 2,15 miliona. jebeno nadrealno kakvi su to idioti.

vise dobijate kao procenat od prodaje vlahovica iz fiorentine u juventus nego za prvu prodaju fiorentni. i to dobijate samo 3% lol

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

И то се онај говнарко Илиев без блама (а како би другачије) хвали како су одмах препознали невиђевини таленат и знали да ће вредети 50+ милки.

Link to comment

pa to je valjda obavezni procenat prema FIFA pravilima za razvoj mladih fudbalera, da je bilo do dogovora između klubova dobili bi ono na biciklu. 

  • +1 2
Link to comment

doduse, mozda je 2,15 miliona na papiru, a ispod stola uzeto jos nekoliko miliona, ne verujem da su italijani gadljivi na tu vrstu kombinatorike, prosto ne mogu da verujem da bi pustili vlahovica za tako male pare.

Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

sad vidim na tviteru podatak da ste prodali vlahovica u fiorentinu za 2,15 miliona. jebeno nadrealno kakvi su to idioti.

vise dobijate kao procenat od prodaje vlahovica iz fiorentine u juventus nego za prvu prodaju fiorentni. i to dobijate samo 3% lol

Ma to je greška prethodne uprave, ovi koji su sada izabrani su zaslužni za ova 2 miliona što ćemo (valjda) dobiti. :fantom:

 

A u live-u igramo sa Tikvešom prvu utakmicu na pripremama. Na poluvremenu vodimo 2-1 posle preokreta. Sastav koji je počeo utakmicu: Lukač, Miletić, Vujačić, Saničanin, Smiljanić, Lutovac, Jojić, Pantić, Holender, Menig, Rikardo

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

doduse, mozda je 2,15 miliona na papiru, a ispod stola uzeto jos nekoliko miliona, ne verujem da su italijani gadljivi na tu vrstu kombinatorike, prosto ne mogu da verujem da bi pustili vlahovica za tako male pare.

:laugh:, pustili bi mesija za dva miliona ako je u tom trenutku frka za kintu. A ne klinca od 17 godina koji je dao 2 gola na 20 utakmica.

U tom trenutku nije delovalo kao toliko tragičan potez. Svi su znali da je talentovan, voleli bi da ga duže gledaju u timu, ali realno niko nije ubeđen da će za 3 godine da bude prodat za 70 milki.

 

Bila je prvo neka priča da je transfer iznosio 2.5, a da je Partizan dobio 1.5, ostatak Ramadani. 

 

  • +1 2
Link to comment
57 minutes ago, *edited by mod said:

Prvi kadar, Lola sa trakom....

 

za neke će da bude i poslednji :D

 

igramo danas nešto......nadam se da nije jebena Krakovija 

 

ps.

sad vidim Tikveš

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...