Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Šceka bratina, radio je svaki put 100% ne možeš da ga ne gotivis. Nekad bio odličan nekad malo slabiji ali sve u svemu svaka mu čast. 113 tekmi nije ni malo ako ćemo iskreno.

 

 

Ovaj krembil iz čuke pa ja ne znam šta se tu dešava al ajde.. piše da ga je Stanoje jurio sam

  • +1 2
Link to comment

na sve to o šćekari što ste napisali davao nam je dodatnu opciju u skoku naročito posle kornera(soči), to će nam faliti. nemamo mnogo jablana u timu, a krljator uvek može da se nabavi u super ligi, ako fejsaru zajebemo biće to ozbiljan upgrade, ako ne daj docića

 

pročitah negde da je bio starter samo u 7 utakmica jesenas. izgleda se nije poklopio sa stanojevom vizijomčekam treska partizana


 

 

gotivni iguman u poluraspadnutom

manastiru

:grozan:
 

 

e

u utorak igramo sa nekim kretenima

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pozdrav za crno belog Vojvodu, meni je produzio zivot za par godina. Hvala ti Scekicu Dobbry nash! Sve najbolje.

Edited by DCI Banks
  • +1 1
Link to comment

za Šćekića bi nekome trebalo jebati mater milostivu. niti je u pitanju igrač koji je skup, niti je u pitanju igrač od čije prodaje bi se očekivali značajni prihodi. pa mater vam jebem nesposobnu, nemate para da čoveku platite ugovor, ali zato ima para da se u timu drži gomila balvana i bivših fudbalera čiji doprinos rezultatima je ravan nuli. i ima para da se dovede još istih takvih. mrš bre!!!!

 

i šta je sa pričom o igračima koji "osećaju klub". pa ako je neko takav igrač, iz celokupnog ovog rostera, onda je to Šćekić. ili možda grešim, možda je to fakin Mićko.

 

prvi zadatak neke nove/prave uprave, kada god da do toga dođe, bio bi da klubu vrati na pristojan nivo, i to u moralnom smislu. prvo to, pa onda u materijalnom. na stranu rezultati, ovo je moralno posrnuće najgore vrste, ovakav tretman igrača poput Šćekića. tako da me čisto zabole za rezultat. savršeno mi je sve jedno kakav će rezultat da bude na kraju sezone. izvesno je da ćemo biti na gubitku u svakom smislu i da tonemo i dalje. produžili smo mandat posadi Titanika, koja ima genijalan plan da brod koji tone spase tako što će da ga zakuca u još jednu santu leda. bravo mi!!! 

 

da se poslužim delovima Šešeljeve izjave pred Haškim tribunalom.......Jebam vam majku svima, počevši od Hansa Holcijusa Vučelića pa nadalje!!!!

Edited by Ted
Link to comment

Prema Telegrafu koji uvek ima dobre info za fkp Sceka dobija 150k samo za potpis u Poljskoj plus 300k za 18 meseci - ozbiljna lova za njega. Takodje i dobra liga kao sto rece SER u pozdravnom govoru - prijateljski se oprostio i pozdravio idemo dalje. 

 

Pominje se Jevtovic kao zamena - on bi bio i moj pik. E sad ako nikoga ne dovefu kao zamenu Vojvodi to bi zaista bio kriminal... uskoro vidimo

  • +1 2
Link to comment

od transfera tog lika iz Čukarca može da nas spase upravo Čukarac. odnosno nezainteresovanost njihovog vlasnika da posluje sa nesolventnim kupcem koj ima dugačak dosije koji ukazuje na sklonost ka neizvršavanju preuzetih obaveza.

 

druga je stvar što mi pilićarimo sa cenom nekog bivšeg Zvezdinog igrača, čija karijera baš i nije krenula putem kojim se nadao, pa je momak završio u Čukarcu, verovatno kako bi se vratio na scenu i napravio još neki vredniji transfer. što je sve legitimno i ja mu želim sreću u tome, ali tu sreću definitivno neće naći u Partizanu. znači, kao kad pekara snizi cenu leba od jutros, pa ga prodaje posle 20h za 30 dindži. i mi ponosni uletimo u pekaru i tražimo taj leba, ako može za 5 dinara, ali bi eto bili voljni da se raširimo i do 8. a ostatak malo kasnije ako može, molim. 

 

a uskoro nećemo ni tako, nego će Vazura da zasvira usnu harminiku ispred pekare i stavi kartonsku kutiju pored, pa ako uleti neki dinar za bajatu buhtlu ili se pekar umilostivi da dobaci nešto za dž.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...