Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

On 18.1.2022. at 23:15, Ted said:

nit će Stanoje da ostane do 24 nit ovi do 27

 

 

Sve je bolje od ljigavog limarskog djubreta i klana nedica. Zbog njih i ne pratim kkp....

Link to comment

Po pisanju kompozitora-kladioničara Šćekić nas napušta. Navodno dogovorio sve sa Zaglebjem. Transfer iznosi simboličnih 0 dinara, a sledi oprost dugova.

Link to comment
8 hours ago, Profesionalac said:

Po pisanju kompozitora-kladioničara Šćekić nas napušta. Navodno dogovorio sve sa Zaglebjem. Transfer iznosi simboličnih 0 dinara, a sledi oprost dugova.

 

nevezano za tipičan modus operandi odlaska, za mene je ovo veliki gubitak.

 

Šćeka je definitivno moj omiljeni igrač u ovoj ekipi. čovek koji voli Partizan i tu je bio zašto što je želeo da bude. dao je sve što je umeo da da, borio sa kao lav. radost i tuga bili su autentični kod njega. Šćeka jeste Paritizan i da je sreće nije trebao da ode nikada.

 

pamtiće se gol protiv Sočija, kada je zaustavio giljotinu taman pre no što je došla do vratne žile. pamtiće se borba, u kost, u meso, pamtiće se trčanje u 90. minutu kao da je prvi, pamtiće se suze. definitivno materijal za kapitena.

 

iskreno, lakše bi mi palo da je bilo ko drugi otišao iz ove ekipe

 

a u kurac!!!!

 

 

  • +1 1
Link to comment

ne bih se složio da je materijal za kapitena. sve ostalo što si napisao stoji. ipak je limitiran tehnikom. nije marković i nije natho. srčan borben i kao i svaki defanzivac, istančan osećaj za prostor , otud i gol u 90tom za delirijum. krivo mi samo što ode bez obeštećenja, ali to pokazuje nivo besparice u klubu. 

  • +1 1
Link to comment

po nekim mojim merilima/shvatanjima jeste materijal za kapitena, svakako pre Lazara i Lole. i Pera Božić je bio kapiten kk, a bio je limitiran na hiljadu načina.

 

da ne govorim o tome šta mislm o Mijailoviću kao zameni za Šćekića, i onome ko je takvu akciju zamislio. da ne dobijem duži ban. 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...