Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, ZokiAsov said:

Ako cemo realno trenutno se nalaze  u goroj situaciji nego za vreme tadiceve strahovlade

 

sto se tice ove sezone to je potpuno tacno, ali promenice se vec sledece. i one tamo. i one tamo. kod vucica nema iznenadjenja, sve je unapred poznato.

 

Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

 

sto se tice ove sezone to je potpuno tacno, ali promenice se vec sledece. i one tamo. i one tamo. kod vucica nema iznenadjenja, sve je unapred poznato.

 

 

primeniće se ako duh koj lebdi ne odlebdi 

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Straota šta vam rade. :sad:

 

pa nije straota, bar sto se mene tice, to tako funkcionise vec 30+ godina. niko normalan ne zbraja te titule i ne uzima ih za ozbiljno.

Edited by Nikodije
Link to comment

..a neko kači zvezdice na grb, i računa titule iz '45.

I sad ti nisu normalni po tebI? :D

 

 

esid: kao da će se za 20 godina neko sećati da je Psiho uticao na sport u Srbiji dok je vladao? naravno da neće, nego će se sve titule računati i zbrajati kao da su najregularnije u svijet.

Edited by Filozof manijak
  • Hvala 1
Link to comment

koga zanima neka zbraja, ja i posle 25 godina pamtim da je devedestih fkp uzimao titule u ligi mirka marjanovica pa vam te titule ne priznajem  :dry: necu ih priznavati ni za 25, tako da protok vremena ne igra ulogu.

Link to comment
16 minutes ago, Profesionalac said:

Ja bih radije da nama ne priznaš tu titulu, nego da je ne priznaš vama :D

 

ne znam na koju konkretno "tu" titulu mislis, rekao sam da ne priznajem nijednu, suvise nam je fudbal u velikom mafijasko - politickom mulju 30 poslednjih godina da bih ijednu konkretnu titulu mogao da izdvojim kao "posteniju" od ostalih, sve su iste™.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

ne znam na koju konkretno "tu" titulu mislis, rekao sam da ne priznajem nijednu, suvise nam je fudbal u velikom mafijasko - politickom mulju 30 poslednjih godina da bih ijednu konkretnu titulu mogao da izdvojim kao "posteniju" od ostalih, sve su iste™.

Šala mala, mislio sam na ovosezonsku.

 

Slažem se ja sa tvojom globalnom ocenom fudbalskog mulja, ne i sa "sve su iste", ali to su nijanse.

 

Da je naša liga sistem za sebe, bolelo bi me uvo da li smo pobedili ili izgubili. Međutim, kako mulj određuje startnu poziciju za Evropu, onda ispada da je za nekoga mulj lekovito igalsko blato, a za nekoga živi pesak. :)

 

Otuda mudrost dana da je bolje mitm da osvojimo titulu nego vitm.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...