Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Lola je onaj lik koji u fudbalskom klubu dobije ugovor o radu na određeno, posle isteka dođe u Teleoptik još pet radnih dana i onda se smatra da je zaposlen za stalno, pa ne možeš da ga oteraš.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

čudan način da se napiše jun 2022. godine :D 

Ma potpisao novi ugovor za mts box paket, jbg Vazura zadržava mobilni. 

Link to comment

Ja sam saglasan sa tobom da su minimalne šanse da Stanoje ostane trener i u narednoj sezoni. Moj komentar je trebao da bude u tonu da je u pitanju šarada :).

Link to comment

 

6 minutes ago, *edited by mod said:

Vučelić najavio da Stanoje ostaje do kraja sezone 1924...

 

 

Nije ni čudo za matoru odrtavelu lopinu, veleuvlakaču i izvršiocu prljavih poslova za govno na vlasti.

Verovatno je čestitao igračima na prozivci srećnu 1922.

 

Jedina prilika da budemo prvaci je što je ovo predizborna sezona kada se stvara privid da je prvenstvo regularno, uveli var, svi imaju iste šanse. Narednih sezona do nekih novih izbora sve će biti po starom. 

Kratak roster, rešili se na početku Asana, jedan jedini punoletni centarfor vuče celu sezonu, bočne napadače na nekim utakmicama igrali bekovi, srednji red posle povrede Natka i otkaza Sumi ne liči ni na šta. I šta mi radimo - pojačavamo se Markom Jevtovićem. I to je to, to je sve.

 

Više ća Stanoju trebati sreće i znanja protiv govnara iz uprave nego Marku u Tango smrti sezoni.

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Vučelić najavio da Stanoje ostaje do kraja sezone 1924...

Obavezno pogledati GIF i ispratiti reakcije Avice Ilieva kako se smeje... Hit....

 

1924!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...