Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts


 

ma pusti fejsaru, ima vremena

 


dževad prekazi

prvi ljubimac u partizanu, što nije ni čudo pošto klinci biraju ili onog ko dribla kao sumanut ili onog koji lomi prečke, a ovaj je lomio

 

imam čak i sliku u dresu partizana sa brojem 11, sve tuto kompleto crno bele štucne, i sportov komplet sa ušivenim brojem kako bijem po lopti na betonskom terenu u bloku 70

 

 

čak sam i ovde hteo da promenim nick u xhevat prekazi, al me prošlo

 

 

 

gledajte i uživajte

:)

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment

ajd, živi bili pa videli. ja sam uveren da on neće biti tu od leta.

 

desiće se neka varijanta kao sa Markom Nikolićem.

 

jedina razlika je što me to sada ne tangira nešto, niti će me tangirati kada se desi, niti ću da se nerviram. trener nije problem Partizana, niti će i jedan trener da reši taj problem.

Link to comment

Stanoja ne bih dirao. Ne zato što sam neki njegov silan fan, već zato što ne vidim neko realno rešenje koje bi donelo napredak na stručnom planu.

Već vidim dvogodišnju vrtešku sa trenerima tipa Ljubinko, eventualno neki debitant a la Duljaj ili neki linglongista koji veže par pobeda (gde je Stolica?), pa gašenje požara sa Saletom u nekom trenutku i njegovo prebrzo trošenje.

 

Ali, slažem se da je Marko Nikolić scenarijo najrealniji u ovom trenutku.

 

Pa neka bar bude sa titulom. Titula nam ne rešava niti jedan problem, ali bar ne dodaje nove.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


 

ma pusti fejsaru, ima vremena

 


dževad prekazi

prvi ljubimac u partizanu, što nije ni čudo pošto klinci biraju ili onog ko dribla kao sumanut ili onog koji lomi prečke, a ovaj je lomio

 

imam čak i sliku u dresu partizana sa brojem 11, sve tuto kompleto crno bele štucne, i sportov komplet sa ušivenim brojem kako bijem po lopti na betonskom terenu u bloku 70

 

 

čak sam i ovde hteo da promenim nick u xhevat prekazi, al me prošlo

 

 

 

gledajte i uživajte

:)

Protiv Dinamo Berlina, napadamo, imamo 0-2 iz prve tekme, napadamo ali ne mozemo da damo gol. Slobodnjak, Prekijeva bomba ide u golmana, ali je frljoka, ovaj ispusta i lopta ulazi u gol, 1-0. Napadamo, napadamo i ne mozemo da damo gol.

Drugo cega se secam, protiv Sarajeva - gubimo 1-0 tamo, iskljuce nam igraca. Slobodnjak sa 40 metara, Preki sutira pod precku, ne bi odbranila 3 golmana, 1-1 (ili 2-2) ne mogu da se setim - apsolutni Ljubimac!!!

Edited by DCI Banks
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Moj prvi put na JNA(pre toga samo išao na OFK) , sa Veležom, avgust, dve strašne asistencije Prekija sa levog krila na kom je celu utakmicu lomio redom Matijevića, Hadžiabdića i Boru Primorca.

I jedna prečka... prošlo je 45 godina i još čujem kako se trese

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Navodno WBA trazi malog Jovica 3M EUR i bonusi... to bi bio zanimljiv transfer

 

Nista drugo novo, pripreme blahblahblah, ruznal objavio spisak igraca sa kojima fkp planira da obnovi ugovore (natho, jojic, markovic, miljkovic, miletic), to je to otprilike...  (edit: i Uros nejaki, zaboravih)... ako bi sve ostale (Lola, Btrezancic itd) rascistili to bi bio fin posao

Edited by mozzer
Link to comment

Za ljubitelje lika i dela SER-a - potpisuje Ugovor na jos 2 sezone :thumbup:

 

ps negde se pominje i vracanje Marka Jevtovica

Edited by mozzer
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Navodno WBA trazi malog Jovica 3M EUR i bonusi... to bi bio zanimljiv transfer

 

Nista drugo novo, pripreme blahblahblah, ruznal objavio spisak igraca sa kojima fkp planira da obnovi ugovore (natho, jojic, markovic, miljkovic, miletic), to je to otprilike...  (edit: i Uros nejaki, zaboravih)... ako bi sve ostale (Lola, Btrezancic itd) rascistili to bi bio fin posao

 

Za Jovića je 3 milke malo

 

Zajebaće se ako ne zadrže četvorku Terzić-Baždar-Milovanović-Jović, to je temelj za sledećih par sezona

(a malo i podseća na vreme Ćire, Nađa, Đanija i Save)

  • +1 3
Link to comment
42 minutes ago, April said:

 

Za Jovića je 3 milke malo

 

Zajebaće se ako ne zadrže četvorku Terzić-Baždar-Milovanović-Jović, to je temelj za sledećih par sezona

(a malo i podseća na vreme Ćire, Nađa, Đanija i Save)

Sve se slazem

Link to comment
20 hours ago, mozzer said:

Za ljubitelje lika i dela SER-a - potpisuje Ugovor na jos 2 sezone :thumbup:

 

 

ali ima klauzulu da može da ode ako zli/pokvareni/pakosni navijači ne iskažu respekt/poštovanje/ushićenje povodom eventualne igre ispod svakog nivoa ili ukoliko nivo egzaltacije navijača nekim uspehom protiv skromnih (u ugovoru se ne mogu navoditi odgovarajuće životne kvalifikacije) protivnika ne bude ravan osvajanju lige šampiona/lige evrope/pobede u derbiju sa 8-0 isl ;)

Edited by Ted
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...