Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

kakav Kljajić ljudi, daj ne zajebavajte se.....ova dvojica koju imamo jesu Oblak i Handanović u odnosu na njega

 

trebalo je dovesti Rockova pre no što su ga neki Mađari kidnapovali.....ne verujem da je bio plan da Stojke brani do uslova za starosnu penziju

 

ako se već ne može ništa smisleno pronaći, onda neka daju šansu postojećim golmanima....možda mali Pop iznenadi, napredovao je dosta u odnosu na početak. a i početak mu je bio nezahvalan, uleteo je mladac u nezgodnom trenutku u vatru. ako je on taj može da bude dugoroćno rešenje

 

osim naravno ako KK neće da nam uleti sa nekom kintom da otkupimo Borjana. ne da bi branio, već da ga šinemo na pozajmici negde u Maleziju i malo se zajebavamo sa komšijama

 

 

Link to comment

Igramo bez desnog beka u slovackoj. Miljkon odsustvuje metar dana, Zivkovic suspendovan kao clan vose daleke 2014. Morace Lutovac opet da glumi beka

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

kupimo Borjana. ne da bi branio, već da ga šinemo na pozajmici negde u Maleziju i malo se zajebavamo sa komšijama

 

 

E ovo bi bilo do jaja

 

Ko kad bitlsi poklone pesmu stonsima, pa je posle i oni sami snime al je otpeva ringo:laugh:

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kahriman je od ove sezone kod nišlija

 

mogao bi savo da nam skautira nekog slovenca, ne mora ni oblak ni handanović

Safet Jahic

Link to comment

Ćelavi je zaslužio šansu. Za ovo malo minuta stigao je da nam uzme jedan kup i odbrani par penala. Neka dobije malo kredita.

Malo vas pamti Boška Kajganića koji je posle deset godina glancanja klupe Olji Petroviću u jednoj sezoni postao Zvezdina istinska legenda. Danas bi ga verovatno smatrali budalom zbog njegove lojalnosti.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Ja imam Arenu, nisam upalio lingilong punu deceniju. Takodje niko od mog drustva ne gleda to. Malo mi je neverovatno kad sam video ovde da neki pominju to kao jak adut Arene protiv SBBa.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Ja imam Arenu, nisam upalio lingilong punu deceniju. Takodje niko od mog drustva ne gleda to. Malo mi je neverovatno kad sam video ovde da neki pominju to kao jak adut Arene protiv SBBa.

 

pa jeste jak adut....većina navijača večitih preferira da gleda svoj klub u odnosu na bilo koju drugu tekmu. i izrazito se nervira ako joj ti prenosi nisu dostupni

 

počevši od mene.....ja radije gledam Parizan-bilo ko, nego Siti-Liverpul, Real-Barsa, Bajern-Dortmund ili tako nešto

  • +1 8
Link to comment

to im je bilo najgledanije od tadašnje ponude, uz aba ligu

 

sad kako će englezi proći bumo vidli

 

e

ted nacrtaotm

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

Jedno laičko pitanje: kako ljudi koji nemaju Arenu u svom kablovskom paketu gledaju Linglong? Ono, ništa, duvaju ga?

 

Ima i aplikacija arena cloud, placa se mesecna pretplata. KAzu ljudi da je dosta bagovala u pocetku ne znam kako je sad 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...