Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

19 minutes ago, johan nagel said:

Ретко прецењен играч у очима гробарске јавности ал био је готиван, борио се и то.

+1

 

a i ne zaboravlja se gol na derbiju, to je bio zalog za beskamatni kredit

Link to comment

jebeš mi sve, ja kad bi postao vlasnik prvo što bih rekao je dovedite igrače koji nisu nikada igrali u Partizanu i čiji menadžer je neko ko nikada nije dovodio igrače u Partizan i čiji CV se ne sastoji uglavnom od medicinske domumentacije.

 

dobro, nije prva stvar, druga je. prva bi bila da izbacim napolje sva lica zatečena u upravi na dan kad sam posao vlasnik + sportskog direktora

 

u stvari nije druga, treća je. druga bi bila da dovedem nekoga kome bih mogao da izdam takav nalog.

 

složeno je to, trebalo bi proći i kroz dokumentaciju o poslovanju. za to bi mi trebala gomila brufena, kafetina, medikamenata koji preveniraju srčani udar, iznenadni rast krvnog pritiska, trebalo bi i infuzije. možda i neko sredstvo da me digne kad upadnem u očaj, ne vidim svetlo na kraju tunela

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

ne bi vratio jovetića i savića npr?

 

ako bih bio tako finansijski moćan da mogu da uzimam igrače od Atletiko Madrida npr, što da ne. pri čemu nije to samo pitanje para, nego bi neko morao da bude ozbiljno poremećen da u najboljim igračkim godinama dolazi iz Ateletika u linglong 

 

da, bilo bi super da se vrate i MIlenković i Kalaba i Mitrović.....ali treba biti realan. nije to samo pitanje para. trebalo bi da mogu da im ponudim igu u kvalitetnoj ligi, a ne ovaj cirkus

Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Da vodi ovaj sastav bez Rikija Tumba bi bio 12i u ligi

 

Istina. Stanoje bi bio treći bez Rikija. Bukvalno smo zavisniji od njega nego od Klea a mislio sam da je to nemoguće.

  • +1 1
Link to comment

ako budemo igrali pripremnu tekmu sa nekim Ukrajincima, a nezamislivo je da nećemo, Riki da preskoči tu utkmicu. zlu ne trebalo 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, mozzer said:

Evo da lepo zavrsimo godinu sa nasim direktorom, PPP grobarsko poucanstvo i...

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/vazura-partizan-je-favorit-za-titulu-imamo-pozive-za-milovanovica-stizu-bonusi-od-sadika-i-pavlovica/408045

 

Ima i Avica nesto sit gladan ali to bi bilo previse da kacim

 

Sretni poraznici!

 

Pogled na trenutni kadar pokazuje da čak 14-orici igrača 30. juna ističu ugovori.

 

Ističu na leto, a ne sad. Imamo još šest meseci. Verujem da će dobar deo njih produžiti saradnju sa Partizanom, mada moramo da budemo svesni da rezultat kroji sudbine svih nas. Više ćemo znati u aprilu, maju. Ne kažem da se nešto neće desiti dotad, ali verujem da je tako najbolje. Pokazalo se da se najbolje igra kad si gladan. Sit stomak ume da opusti čoveka“, želi Iliev da na raspolaganju ima momke koji će svim silama zapeti da vrate titulu u Humsku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...