Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

INTERVJU – Marko Nikolić: Ja sam trener koji osvaja, spreman sam za „Lige petice“

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-marko-nikolic-ja-sam-trener-koji-osvaja-spreman-sam-za-lige-petice/407473

 

 

 

Quote

Čim se pomene Partizan, teško je zamisliti razgovor sa Markom Nikolićem, a ne pomenuti crno-bele. Kako sadašnji tim izgleda autoru poslednjeg velikog slavlja oličenog osvajanjem duple krune 2017?

 

„Pre svega pratim fudbal i košarku, a od početka sezone imam dobar osećaj. U kontaktu sam sa Aleksandrom Stanojevićem, radi fantastičan posao, samo bi trebalo da bude miran i da privede sezonu kraju, iako je tek na pola puta. Čak i ako mu se čini da nije dovoljno cenjeno, nek’ ostane fokusiran na posao. Ako mu je lakše, kroz nešto slično sam i ja prošao. Ni mi nismo imali više od hiljadu, 2.000 ljudi po utakmici, a na kraju se pretvorilo u euforiju nezapamćenih razmera. Ekipa mu dobro izgleda, naročito u našim okvirima, a u Evropi je prošla grupu“.

 

  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, twisted said:

u drugim vestima, stanoje traži još jednog zadnjeg veznog, spominje kako je lola ono što mu treba. u pravu ste, trk po bensedinčić, pa čitanje teksta: 

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=20&nav_id=2076240

 

 

 

Ukratko - niko nam nije potreban, sve je super, tu smo svi, eventualno zadnji vezni.

 

Toliko o ambicijama, da se džabe ne ložimo.

 

Edited by Mark Rothko
  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, twisted said:

u drugim vestima, stanoje traži još jednog zadnjeg veznog, spominje kako je lola ono što mu treba. u pravu ste, trk po bensedinčić, pa čitanje teksta: 

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=20&nav_id=2076240

 

za Milovanovića se slažem sa njim. nema potrebe dovoditi nekoga ko bi zatvorio put klincu koji se sjajno pokazao.

 

Lolu neću ni da komentarišem. Stanojević ga toliko koristi da ne znam dal je skupio 90 munuta u celoj polusezoni. potpuno je nejasna njegova uloga i isticanje njega kao primera bilo čega.

 

što se tiče Lazara samo je jedno izvesno, a to je da će da se povredi ubrzo nakon što se oporavi. na njega ne može da se računa ozbiljno jer čim stane na noge sprečiće ga neki reumatizam, astigmatizam ili bilo kakav drugi izam. nema tu više ozbiljnog fudbala u kontinuitetu. tako da dilema gde da stavi stranca ako ima Lazara je nepostojeća. jer Lazara neće imati u kontinuitetu duže od 3 ili 4 utakmice.

 

bekovi se i ne pominju. realno ima ih dva komada koji mogu da igraju, Živković i Urošević. Miljkon može da bude rezerva, a Obradović i Rajko izgleda da ipak idu u kategorju bivših fudbalera

Link to comment

do 12.02. ima da ne pratim vesti o fkp, uopšte

 

samo ću da postujem muziku na ovom topiku


 

diana ross je bila neizostavna u muzičkoj popuni na stadionu jna krajem 80ih

 

 

Link to comment

nije hrđava ideja o 3-5-2 odnosno 5-3-2 u odbrani. uvek sam isticao prednost te postavke u odnosu na 4-2-3-1 ili 4-4-2. 

 

samo još krila kad bi našli... ovako živković i obradović više deluju kao "eto neko da popuniš poziciju". miljković i urošević još gore. ajde možda će biti pola godine iskusniji, pa će biti bolji, ali nama trebaju dva profesionalna fudbalera za tako nešto. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...