Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

15 minutes ago, J.R. Cash said:

 

To je ok, ama je sredstvo pogresno. 

 

Nabio si ih u rupu i umesto da ih zavrsis, ti krenes nesto da zatvaras. Samo priziva neko sranje.

 

Ja se slazem ni meni se ova izmena nije dopala. Ali tako stanojevic razmislja, interesuje ga samo rezultat, nacin na koji ce do njega doci ne previse. I protiv anortozisa sam zeleo da napadne odlucnije i jace u drugom poluvremenu on je kalkulisao i isplatilo mu se. I jebali su mu mater za to, a da smo se zaleteli pred kraj ko ono tele dornelas protiv augzburga i ispali, jebali bi mu 10 puta vise. S punim pravom. Ja bih najvise voleo da sve u domacici dobijamo sa 4:0  ko na startu sezone a u evropi laganih 2:0 ko u prva dva kola lk. Sad jebiga to nije bas puno realno

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ja se slazem ni meni se ova izmena nije dopala. Ali tako stanojevic razmislja, interesuje ga samo rezultat, nacin na koji ce do njega doci ne previse. I protiv anortozisa sam zeleo da napadne odlucnije i jace u drugom poluvremenu on je kalkulisao i isplatilo mu se. I jebali su mu mater za to, a da smo se zaleteli pred kraj ko ono tele dornelas protiv augzburga i ispali, jebali bi mu 10 puta vise. S punim pravom. Ja bih najvise voleo da sve u domacici dobijamo sa 4:0  ko na startu sezone a u evropi laganih 2:0 ko u prva dva kola lk. Sad jebiga to nije bas puno realno

 

 

Anortozis je drugo. U toj utakmici od Popovog kiksa nismo imali nikakvu kontrolu. Valjalo je samo preziveti, a poraz bi bio katastrofa.

 

Danas smo bili dominantni i nije bilo nikakve potrebe da ih zovemo pred nas gol.

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Bice i to! E nemoj Inter ajde barem Benfica

 

juče sam čitao negde da Benfika i Porto plaćaju vračare. i to dobro

 

jel to predlažeš kao rešenje ;) 

 

šta ja znam, nisam razmišljao u tom pravcu. možda bi pomoglo 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

evo i malo da pohvalim Stanoja

 

Quote

Stanojević: Izvinjavam se navijačima na ovako lošoj utakmici

 

e, tako to treba da se radi. a ne da se pljuju navijači zašto nisu apsolutno oduševljeni bedom koju je je upravo pokazao njihov klub (beše protiv Anortozisa).

 

a inače novinari su šou. na sportske.net ide tekst pod seldećim naslovom: Partizanova zima iz snova, pala i Kolubara!

 

zamisli brate, pala i Kolubara. nije da smo podedili neki Bajern ili Inter ili neke indijance, nego Kolubara pala. mislim, jasno šta je želeo da istakne novinar, zima iz snova, prvo mesto, +5, proleće, ali ne može ovako da ide naslov 

Edited by Ted
Link to comment

gledao sam 10ak min i to baš kad ga je brt mening ušuškao, sreća te sam bio pošteđen maltretmana(sudeći po vašim postovima)

 

bravo stanoja, bravo momci

sad na odmor do 12.02.

 

 

za to vreme molim režiju da pusti muzičku popunu 

 

  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gledao sam 10ak min i to baš kad ga je brt mening ušuškao, sreća te sam bio pošteđen maltretmana(sudeći po vašim postovima)

 

bravo stanoja, bravo momci

sad na odmor do 12.02.

 

 

za to vreme molim režiju da pusti muzičku popunu 

 

Nemoj da si besna kada znaju Svi da te nikad necu zaboraviti *

  • Wub 2
Link to comment
54 minutes ago, mozzer said:

 

da, novinari vole da prave ovakve paralele, poređenja itd

 

nekada se i zanesu malo. sećate se verovatno, ranije je Žurnal imao običaj da pravi neke komparacije po kojima je OFK Beograd ili tako neki klub odmah uz Barselonu i Juventus po nekim parametrima, a u nečemu je i bolji. ono kad dobro krenu u sezonu pa posle 8 kola budu na vrhu tabele, imaju malo primlljenih ili puno datih golova isl. nevolja je bila u tom što ofk nikada nije imao priliku da se odmeri sa tim klubovima kojima je ravan po parametrima. i bolje što nije.

 

objektivno posmatrano, tabela ne laže, uspeh ne može da se ospori. Stanoje je napravio finu mašinu za sirotinjsku zabavu, od tih sklepotina i otpada iz garaže napravio je stroj što fukcioniše i radi dobro. dal će tako da radi i na proleće, daj Bože. očekujemo da Ivica dobavi još neki deo, da se malo modernizujemo, da ne zaribamo u martu ili aprilu.

 

subjektivno posmatrano, teško je naći navijača čija osećanja prate ovakve rezultate. zapravo, veliki je broj onih koji se posle pojedinih tekmi osećaju kiselo, pokislo, besno, jadno, nemoćno. teško je nači opravdanja za Floru i Anortozis, za taj mentalitet lako ćemo, kad smo pomislili posle prva dva kola da smo prošli grupu (vrlo jadnu, za razliku od one iz 2004. godine) pa nas je dobri Bog spasao u 95. minutu protiv Kiprana da ne doživimo težak blam.

 

problem sa poređenjima iz davnina jeste u tome što je uvek upitno da li su okolnosti pod kojima je uspeh ostvaren uporedive. da li su protivnici 2004/2005 jači od ovih sada, da li je konkurencija bila jača. te 2004. igralo se sa Viljarealom, Laciom, Dnjeprom, CSKA, koji je valjda kasnije i osvojio tu Evropu. beše tu i Midlzbro gde se nismo baš proslavili. recimo, za pomenuti OFK su te sezone nastupali Duško Tošić i Bane Ivanović. da li neki protivnik u linglongu danas ima takav potencijal. za Vojvodinu je igrao Gojko Kačar. Kolarov je bio u Čukaričkom, Milijaš u Zemunu, Mirosavljević u Smederevu, Zajić u Obiliću, Pantelić, Žigić, Janković, Biševac u Zvezdi, Ivan Stevanović, koji će kasnije doći kod nas tada je bio u Borcu iz Čačka, itd. da li ovaj linglong krije takav potencijal?

 

poređenja su super, sve dok su koliko-toliko reaalna.

 

isto je i u basketu. podjednako se računa titula koju si osvojio 80-ih u konkurenciji neke Cibone, Jugoplastike i ona koju osvojiš sada u bednoj superligi Srbije, lligi bez briga.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...