Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

to beše ona organizacija što ne ume kuglice da izvlači?

 

nek naprave oni prvo internu kontrolu. a što se Srbije tiče,  ako ova naprednjačka divljina zadovoljava njihove standarde to znači da standarda i nema.

 

mada umeju da kazne tu i tamo. beše ono kad smo mi jednom umesto Zvezde igrali kvalifikacije za LŠ

  • +1 1
Link to comment

šta ima da kontrolišu večite, to su klubovi koji ne mogu da propadnu nikako. oni nemaju finansijsko poslovanje, oni imaju državu. nek porazgovaraju sa Vučićem malo, popiju po konjak i tutanj nazad

 

ili ćemo da pustimo Šešelja malo na uefu......da napiše neku knjigu o njima.......npr. "Zločinački ustaški isprdak Čeferin u kandžama korumpirane Rimske kurije večito žedne Srpke krvi" 

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Stanojević: Mnogo sam srećan, verujem da možemo da budemo šampioni

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=17&nav_id=2074925

 

I ja sam Sretan!

 

pa šta drugo čovek da kaže. neće sigurno da kaže kako je nervozan i depresivan zato što mora da sarađuje sa kriminalcima u upravi i da se plaši da će o tituli da se odlučuje na nekom drugom mestu

 

a to da možemo biti šampioni, pa sigurno da možemo. već sam pisao o tome, moji strahovi su vezani za trenutke koji nastupaju posle toga

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Ted said:

moji strahovi su vezani za trenutke koji nastupaju posle toga

kakvi crni strahovi. da citiram narodnog pesnika “prase, jagnje sve na sto slaviće se bahato”

a posle šta bude, nek bude. ništa lepo svakako

 

 

 

do slavlja je daleko, sledi nam čuveno

prolećetm, a kako čitam na drugom topiku prilično su sigurni da će nas rutinirati

 

svakako nam sledi zanimljiva polusezona

  • +1 1
Link to comment

Proveravao sam pravila takmicenja i ako sam dobro video ako na kraju celog prvenstva 2 ekipe imaju isti broj bodova prvi kriterijum za odredjivanje sampiona je ko je bio prvi posle preliminarne faze (znaci pre ovog plej ofa ili doigravanja). Trenutno je 21.kolo od 30 regularnih znaci jos 9 utakmica ako izdrzimo pa i sa plus 3 imamo odlicne sanse. Znaci mnogo je bitnije da dobijemo sada sve male utakmice - do kraja preliminarne faze (dvokruznog sistema)

 

Jel ima neko da potvrdi?

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

Ma cigani su cirkus kolorado ko bi se njih plasio. Ja zazirem od nasih  prosutih bodova na malim utakmicama, posto su oni svoje prosuli za naredne 4 sezone. 

 

ajd mi da dobijemo jedared taj cirkus. u poslednjih nekoliko predstava se baš i nismo proslavili. ova poslednja tekma je još i bila ponajbolja

 

na malim utakmicama ćemo sigurno da izgubimo još neki bod. nema šanse da dobijemo sve do kraja, nije realno. neće ni oni dobiti sve. evo, mina može da bude već prvo kolo u februaru kada gostujemo u Nišu. zabravo će sam početak proleća da kaže oćel biti dža ili bu. gostovanje u Nišu, derbi, dva puta Sparta. neće biti vremena/prostora za neko brljanje, uigravanje. 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, mozzer said:

Proveravao sam pravila takmicenja i ako sam dobro video ako na kraju celog prvenstva 2 ekipe imaju isti broj bodova prvi kriterijum za odredjivanje sampiona je ko je bio prvi posle preliminarne faze (znaci pre ovog plej ofa ili doigravanja). Trenutno je 21.kolo od 30 regularnih znaci jos 9 utakmica ako izdrzimo pa i sa plus 3 imamo odlicne sanse. Znaci mnogo je bitnije da dobijemo sada sve male utakmice - do kraja preliminarne faze (dvokruznog sistema)

 

Jel ima neko da potvrdi?

 

Tacno

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...