Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

13 minutes ago, ZokiAsov said:

Inace ne znam da l sam reko al deka jojic super igra. Ako izuzmemo tu stetu na autu, lepo trci, deli lopte 

 

deka Jojić bi morao da bude okružen brzim igračima, koji bi kompenzovali njegova ograničenja. lepo on trči al brate sporo, ko Sale Ilić u svoje vreme. da deli lopte, centriše to ume, nema zbora. ali mora da ima odgovarajuće okruženje da bi njegovi kvaliteti došli do izražaja. u suprotnom će da izgleda nelepo 

 

plus, on ne bi smeo nikako i nikada da se nađe na poziciji zadnjeg veznog, a nalazio se i tamo ove sezone

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Inace ne znam da l sam reko al deka jojic super igra. Ako izuzmemo tu stetu na autu, lepo trci, deli lopte 

On je jako jako blizu nivoa iz kog je otišao za Dortmund. Nas najbolji igrač ove sezone. Nije trkač al ume.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Mark Rothko said:

Kako u 15, zar nije u 17 :isuse:

Ništa, gledaće se opušteno repriza.

 

 

mož da gledaš prvo poluvreme, sve vredno pažnje je tu bilo. u drugom se ništa nije desilo

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Prelepi golovi Šćekića i Meniga. 

A lepa i akcija kod prvog gola takođe.

 

Jao :heart:

Pa da... ja sam pogrešio što nisam otvorio forum ranije, zato sam ja pogrešio što sam juče slušao neke lažne ekologe partizanovce koji su mi solili pamet o tome kada počinje tekma. Obesio bih se sad o ovu plafonjerku samo zato što nisam gledao rapsodiju u Milanovcu. Znao sam da lažu, ali smo srećom Metalac odvalili.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Jasno je da se mora zalomiti i poneki kiks, ali ne mogu prezaliti Proleter u onoj magli

 

Da smo dobili, mislim da bi prvenstvo definitivno bilo rijeseno.

 

uh, uh, polako sa tim rešavanjem

 

ne radi se tu samo o protivnicima i njihovom (ne)kvalitetu. radi se i tome da mi dokazano umemo da sebi budemo najveći protivnik i da trijumfalnu stazu pretvorimo u golgotu

 

mnogo će zavisiti od početka tzv. prolećnog dela. koji početak može da bude u uslovima žestoke zime i svega ostalog. tu ide Sparta, ide derbi, ako se to prođe uspešno, onda možemo eventuačno da pričamo 

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

žao mi je što su me radne obaveze sprečile da odgledam ovu rapsodiju u milanovačkom glibu

 

jebeni proleter, al bar smo izbili argument o nepobedivosti/regularnosti

 

 

još kolubara u subotu i pravac na odmor, zaslužilo ga je i stanoja i momci

 

svaka cast

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...