Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

I meni je taj utisak uvijek bio sa češkim ekipama, obično su prilično dobro spremljene, sem one jedne godine kad je CZ proigrala pa smo izbacili Spartu na ludilo to su uvijek bile utakmice u kojima smo bili ozbiljno pretrčani a zašto ne reći i prebijeni. 

  • +1 2
Link to comment

Ja se nadam nekom pomračenju uma od strane VVI neka dva tri pojačanja koja će biti na nivou Rikija i Asana, pljas na ludilo isprebijamo Spartu i Zvezdu, krene proleće, zezanje, ludilo.

 

Znacemo do kraja Januara šta nas čeka. :)

  • +1 1
Link to comment

šta bi, nisu valjda opet zveknuli komšinicu 

 

edit.

sad vidim da im uzeše 2 boda

 

treba to valorizovati u Milanovcu. imali tamo ulova za igru il će biti hrkljuš? 

Edited by Ted
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

treba to valorizovati u Milanovcu. imali tamo ulova za igru il će biti hrkljuš? 

verovatno hrkljuš

 

mada su pomerili sa utorka na sredu, al ne verujem da će teren biti bog zna koliko bolji

Link to comment
11 minutes ago, April said:

Mogli bi da pazarimo ovog golmana Radnika

Bolji od Popa svakako

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

nekoj tako, dobar je Pop a biće i još bolji

 

on i ovaj mali Milovanović su jedini igrači na kojima klub potencijalno može da zaradi ozbiljniji novac. i Jović eventualno ako se trgne iz ovog moda u kome se nalazi

 

ovo ostalo što je Stanoje doveo/tražio ne mož da prodaš ni na crni petak sa 80% popusta na ionaku preskromnu cenu

  • +1 1
Link to comment



 
nekoj tako, dobar je Pop a biće i još bolji
 
on i ovaj mali Milovanović su jedini igrači na kojima klub potencijalno može da zaradi ozbiljniji novac. i Jović eventualno ako se trgne iz ovog moda u kome se nalazi
 
ovo ostalo što je Stanoje doveo/tražio ne mož da prodaš ni na crni petak sa 80% popusta na ionaku preskromnu cenu


A Terzić? A Baždar?

Pa to je 5 igrača (po meni 4, jer Popa ne računam). To uopšte nije malo.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Ja se nadam nekom pomračenju uma od strane VVI neka dva tri pojačanja koja će biti na nivou Rikija i Asana, pljas na ludilo isprebijamo Spartu i Zvezdu, krene proleće, zezanje, ludilo.

 

Znacemo do kraja Januara šta nas čeka. :)

Tačno to. Treba nam neki novi Odita da iznenadi Spartu kao on Dnjepar.

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, April said:

A Terzić? A Baždar?

Pa to je 5 igrača (po meni 4, jer Popa ne računam). To uopšte nije malo.

 

za Terzića još ne mogu da ocenim. potencijal ima, a li je on baš takav da će da privuče pažnju ozbiljnijih klubova......ne znam

 

Baždara još nisam video na delu. ono što sam čuo je bajkovito, nadam se da je tako

 

Popa ni je na bih računao jer se nadam da će ostane duže vreme. tačnije nadam se da neće odlaziti nikuda 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...