Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

ne želi niko njega da otera. koliko vidim najverovatniji ishod jeste da će sam otići.

 

a uprava nek se pita zašto skoro svaki trener poželi da ode relativno brzo i kakve to veze ima sa njom. 

Link to comment

Ma da uprava zna da moze da ih najuri samo jedan uslovno receno covek. Dok god su u njegovoj milosti zabole ih za trenere i navijace. Pogotovo sto ovih drugih i nema. Do hiljadu redovnih mazohista sa istoka i zapada i placenici sa juga ne predstavljaju nikakvu pretnju

Link to comment

Bas tako.

 

Tzv Uprava Igra igru moguceg, dok je Predsednik Vucic. Njihov problem he sto i oni lete ako se promeni vlast, mada za Vucelica nisam siguran :)

 

Stanoje vrlo dobro zna gde je dosao i sta radi. Jos jednom cu ponoviti - rizikovao je sa povratnicima, limitiranim igracima ali u kohe on ima poverenje i isplatilo mu se. Ima odlicbe rezultate na polusezoni.

 

Jedina stvar koju se slazem sa Tedom je da treba da trazi sada ozbiljna pojacanja. Ako ih ne dobije - sve je kristalno jasno. I naravno da je malo preterao sa reakcijom ali sve je to ljudski...

 

Vazura mi je i dalje bolji od ydjurica pogotovo sto on radi u ovimnemogucim uslovima...

 

Btw situacija u fkp mi je daleko bolha nego u kkp... nije mi bas jasno sta Zeljko radi sa ovim sljamom i sta pokusava... nadam se da on zna

 

Tekma u Milanovcu odlozena za utorak

  • +1 1
Link to comment

Nije stvarno da vam rušim snješka, niti da otvaram stare priče, majke mi, ali zašto recimo ne biste prihvatili i mogućnost (mogućnost, samo) da Željku ne smeta da radi sa SNS ekipom, ja ga viđamo kod mene u kraju u nekom nedavno otvorenom "klubu" (zapravo hotelu koji radi samo noću) i koji drži neka ekipa SNS advokata i gdje se skuplja ekipa od koje ti se stomak okreće. Mislim, lik je najveći trener Evrope ikad, ali ne mora da znači i da je po svim ostalim parametrima najveća ljudina ikad. Znam da sam sad dirnuo u osinje gnijezdo, ali razdvojite to. Ima još veličina u svojim oblastima koje se ne gade da sarađuju sa SNS strukturama.

  • +1 2
Link to comment

To je apsolutno moguće. Čovek je godinama uživao(ne u smislu ladio jaja, nego mu je bilo lepo) po Grčkoj i Turskoj, verujem da je sa svakakvim likovima bio.

 

Deluje mi kao tip osobe koja može na piće sa svim profilima ljudi i da svima u tom društvu bude dobro. Što bi se reklo u narodu - laf :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, James Marshall said:

Nije stvarno da vam rušim snješka, niti da otvaram stare priče, majke mi, ali zašto recimo ne biste prihvatili i mogućnost (mogućnost, samo) da Željku ne smeta da radi sa SNS ekipom, ja ga viđamo kod mene u kraju u nekom nedavno otvorenom "klubu" (zapravo hotelu koji radi samo noću) i koji drži neka ekipa SNS advokata i gdje se skuplja ekipa od koje ti se stomak okreće. Mislim, lik je najveći trener Evrope ikad, ali ne mora da znači i da je po svim ostalim parametrima najveća ljudina ikad. Znam da sam sad dirnuo u osinje gnijezdo, ali razdvojite to. Ima još veličina u svojim oblastima koje se ne gade da sarađuju sa SNS strukturama.

Ja to i kazem - i dodahem ako je vec u drustvu sa njima sramota je da pristahe da zagorac trifunovic i sl igraju u KKP koji on vodi... nego kao Zvezda u fudbalu - pojacanja od crne love dok se be udje u EL, da ne jazem nesto jace :)

 

Ovo je cista zjbncja

 

Mnogo mi je realniji i posteniji SER-ov pristup, da sacekamo jos ove 2 tekme pa zivnisam da vidim da li ce im dozvoliti pojacanja...

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Nije stvarno da vam rušim snješka, niti da otvaram stare priče, majke mi, ali zašto recimo ne biste prihvatili i mogućnost (mogućnost, samo) da Željku ne smeta da radi sa SNS ekipom, ja ga viđamo kod mene u kraju u nekom nedavno otvorenom "klubu" (zapravo hotelu koji radi samo noću) i koji drži neka ekipa SNS advokata i gdje se skuplja ekipa od koje ti se stomak okreće. Mislim, lik je najveći trener Evrope ikad, ali ne mora da znači i da je po svim ostalim parametrima najveća ljudina ikad. Znam da sam sad dirnuo u osinje gnijezdo, ali razdvojite to. Ima još veličina u svojim oblastima koje se ne gade da sarađuju sa SNS strukturama.

 

nisi dirnuo ni u kakvo osinje gnezdno.

 

naravno da mu ne smeta da radi sa sns ekipom. da ima takav stav i da je on apsolutan ne bi se čovek ni vraćao ovde. ležarno je to mogao da izbegne tako što bi prihvatio neku od ponuda i nastavio da radi u inostranstvu, a ovde dođe kad ga utakmica nanese i na pripreme. o povratku je pregovarao sa Ostojom, koji je valjda član glavnog odbora sns, pa je očigledno da to nije bila prepreka.

 

ne treba njegovo pojavljivanje ovde tumačiti u smsilu pro&contra sns. to što je pristao da radi u ovim okolnostima ne znači da je član ili fan sns. ja to ne znam, nije ni bitno, to je njegova stvar. i ne treba preslikavati Dulov otvoreni sukob sa Čovićem i Vučićem na čitavo postojanje kkp, niti automatski podrazumevati da će svaki naredni trener imati obavezu da krene u krstaški rat sa vlastima na način na koji je Dule to radio. niti da krene u bilo kakav rat uopšte. postoji i miroljubiva koegzistencija, kad se ne mirišemo preterano ili uopšte ali trpimo prisustvo jedan drugog iz nekog razloga.

 

pored toga, radi se o čoveku sa enormnim autoritetom u svojoj struci, što mu daje određenu zaštitu u odnosu na tzv. obične smrtnike u konktaktima sa raznim nosiocima vlasti i krugovima njima bliskim. da, oni bi jako voleli da ih on otvoreno podrži i da ga uvuku u tu političku kaljugu. ja pretpostavljam da je on ipak iznad toga i da tako nešto neće raditi, niti realno mogu da ga nateraju ili ucene nečim.

 

pokojni Duda, možda i još veći autoritet, se upuštao u otvorenu podršku Jankoviću, pa je posle došao u situaciju da ga optužuju da se liže sa Vučićem, ne sećam se više ni oko čega. od toga nije korist imao ni Janković ni Duda. ne očekujem da se Željko angažuje na bilo kojoj strani, javno i otvoreno. čovek nije bio ovde 30 godina, pitanje je dal je ikada za ikoga i glasao ili izlazio na izbore ili podržavao nekoga. ne sećam ga se iz bilo kakavih kampanja, političkih dešavanja isl.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

gledam sinoć Inter i Kaljari i nešto mi pada na pamet kako bi Stanoje trebao da svojim pulenima vrti ovu utakmicu do besvesti, kao lekciju na temu kako se urniše protivnik koji je značano slabiji od tebe, brani se sa svim igračima i ne pokazuje neku naročitu želju osim one da preživi nekako. što je recimo 90% ptotivnika u domaćoj ligi. 

 

naravno, drugačije je to kad po levom krilu ide Perišić, po desnom Damfris, a kroz sredinu Hakan, Barela i Brozović, a ispred su Lautaro i čika Aleksis. ali princip je princip, pa ne bi škodilo da se gleda kako se to radi. šta rade, kako, koliko i kuda se kreću, kada se oslobađaju lopte. ok, oduzmeš one individualne poteze i rešenja koje naši ne bi mogli da naprave ni u ludulu, ipak ostaje nešto da se nauči i primeni. 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...