Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ni taj skrbavi Marsej ne bi voleo mada je bila dobra serija Marsej sad skoro o gradskim odbornicima sa Depardjeom, preporucujem

 

Da li neko zna pravi razlog zasto Rikardo ne igra?

 

a) Malaksalost i umor

b) Kasni plata

v) Korona

d) Prodat je, tj odlazi

 

Tenk!

Link to comment

ja ne verujem da bi Stanojević izmišljao takve stvari (kolabirao na trenigu) i plasirao to u javnost 

 

ima on svojih mana, ali nije đubre i podlac 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Ako je verovati Mozzartu, Riki nije samo malaksao nego se srušio na treningu i uopšte nije bilo naivno. I najverovatnije ne igra u ove dve utakmice pre pauze.

 

Ovo što je Iliev danas ispričao je otprilije najispraznija izjava koju je uprava ikada dala. Jedina stvar koju ja ozbiljno zameram Stanojeviću i njegovom vojnikovanju je ta što neće da ode tamo, napuši tu bandu lopovsku i kaže im da je dosta ceđenja suve drenovine i da mu se otvore za tri igrača. Ne povratnika, ne kombinacija, ne menadžerskih balvana, ne domaćih talenata, ne penzionera... nego tri profesionalna fudbalera koji su u 80. minutu i dalje u stanju da trče a u 60. minutu da upute tačan pas ili ga iskontrolišu ako je njima upućen.

  • Hvala 1
Link to comment

Povratnici stali u red...

 

 

Quote
Luka Stojanović, bivši polaznik Partizanove omladinske škole mogao bi da se vrati u matični klub.

Nekadašnji igrač Čukaričkog, od kada je napustio Čikago Fajer, ostao je bez kluba, a djeluje da je Partizan idealno mjesto kako bi nastavio svoju karijeru.

 

Link to comment



Jedina stvar koju ja ozbiljno zameram Stanojeviću i njegovom vojnikovanju je ta što neće da ode tamo, napuši tu bandu lopovsku i kaže im da je dosta ceđenja suve drenovine i da mu se otvore za tri igrača..


On je to već uradio sa Đurom u svom prvom mandatu i ekspresno dobio šimiku u dupe.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment

što bi napušavao upravu koja govori za njega da je najbolji naš trener u prethodnih 30 godina?

 

meni se čini da on nije ni u kakvom ratu sa upravom, niti da ima nameru da ga inicira u ovom trenutku. ne znam, možda grešim. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...