Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Bas je otisao u kurac. Bilo je zvizduka i vredjanja igraca ali nista sto se nije ranije desavalo. Peder pomenut dvaput, uprava isto... ne kapiram cemu ova tirada. Jedino gde bi mogao da ima pravo je da je pomenuo prejadnu posetu za 1 odlucujucu utakmicu. 

  • +1 3
Link to comment

Sparta Prag, PSV, Lester, Fenerbahce, Olimpik Marsej, Midtjilend, Seltik, Rapid Bec

 

Cuz jor poizon

Edited by Њујоркер
nepismenos
Link to comment
7 minutes ago, Њујоркер said:

Sparta Prag, PSV, Lester, Fenerbahce, Olimpik Marsej, Midtjilend, Seltik, Rapid Bec

 

Cuz jor poizon

 

iz ove druzine svakako celtic. ili rapid.

Link to comment
37 minutes ago, J.R. Cash said:

Istina je da ima pun kurac budala na stadionu, to zna svako ko redovno ide na manje utakmice. Ali kenja mi se od ovog demagoga, koji barata fondom reci srednjovekovnog seljaka.

 

Teško proseravanje, kojeg se ne bi postideo ni Vučić lično. Stanoje prso ko lajsna.

 

Zapravo Vučić koristi tu taktiku često, a izigleda i upešno. Da gomilom gluposti skrene pažnju sa onoga što je suština i da zapeni oko nekih perifernih stvari, sa sve dramskim nastupom žrtve. Siromaha na koga se okomio čitav svet, bez razloga i povoda. Krupna razlika je što Vučić preti da će da ode a nema nikavu nameru da to učini. Stanoje ima nameru.

 

Narativ je jasan. Neko drugi je kriv. On nije. Eto, kriv sam ja što nisam otišao na stadion i doživeo egzaltaciju gledjući muke tantalove Partizanove dece protiv ovih indijanaca. Nije kriv onaj ko je napunio tim drvnom građom pa grca protiv ovakvih paćenika. Verovatno ga je panika uhvatila kad je shvatio da sa ovim što je napravio mora pred neki Lester ili PSV ili Olimpik, pa računa da je bolje da se skloni na vreme. Lepo je bilo dok su redom padale Kolubare, Spartaci, Slane bare, Surdulice i slični. Čim se isprečila moćna Flora i još moćniji Anortozis, eto nevolje.

 

Ovako u retrospektivi, njmu bi se najviše isplatilo da je ispao od Sočija. Izbegao bi ovako moćne protivnike po Evropi i mogao bi da gusla ovu priču do kraja sezone, bez opasnosti da naleti na minu......da lepo jaše na linglong talasu i odloži susret sa neizbežnim. Ali jbg, taj susret dođe, pre ili kasnije. 

 

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Uh, ne znam šta da mislim, preteruje Stanoje malo sa tim svojim kvazi navijačkim i harizmatičnim pristupom.

 

Bio sam tu veći deo sezone da ga branim, ali nije baš da on kod nas volontira, daleko od toga. A još manje plaća kartu.

 

Malo bezobrazno od njega, koliko god on ubedljivo i emotivno delovao dok priča ovo, pogotovo ovo indirektno i suptilno pominjanje uprave i predsednika.

Edited by Milošica
Link to comment

jebote, sta uradi florentino. da je dobio danas ili izvukao bod protiv flore imali bi direkt nog prestavnika u ls. mozda sabotira terzu?

Link to comment

Kaže mi sad drugar, ne znam da li je tačno, ali da su komšije dobili u Portugaliji, Stanoje bi sa Miljkonom, Uroševićem, Šćekarom, Lutovcem, Seničaninom i drugarima direktno ušao u grupnu fazu LŠ.

Ili to ipak važi za onu tamo sezonu?

Link to comment

Kakav odvratan osećaj kad sam video Jojića kako ga Stanoje menja i uvodi nekog balvana. Jojića kojeg ne volim ali koji je maradona za one nabrojane fudbalere u mom prošlom postu.

I on će nešto da mi sere tu. Nabacio nam desetak balvana antifudbalera i mi da odigramo onako drugo poluvreme. Ma nemam reči... Nemaš Rikarda, Nathka, Markovića, zameniš ove što znaju sa loptom Jojića, Jovića, Pavlovića i uvodiš 100.000 štopera i bekova da braniš rezultat... Brate što je mnogo, mnogo je. I posle kukaš što nema navijača. Pa samo gomilaj antifudbalere koji ne znaju kršteni pas da upute a kamoli centaršut, pa će te napustiti i ovo malo što ih ima.

 

Dovedi krštene fudbalere u zimskom prelaznom roku pa ćeš da vidiš pune tribine. Ko će da ti gleda taj antifudbal?

 

Svaka čast svima koji su bili na stadionu, bravo naklon do poda, podrška klubu svakako i uvek.

Bravo i za Milovanovića! Što više tih mladih i hrabrih koji znaju sa loptom.

Ali đubre gmazura i narkos iliev će to da prodaju dok vučelić vučiću bude lizao anus, da ne budem prost.

Glava me boli od drugog poluvremena. Nemaš par fudbalera i igra ne postoji - raspad sistema. 15 njih koji bi da guraju kolica a nikoga krštenog da malteriše. Zapitaj se Stanoje šta ti je činiti u zimskom prelaznom roku. Ili idi ako već hoćeš da ideš, ako ne nabaviš normalne fudbalere.

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Kaže mi sad drugar, ne znam da li je tačno, ali da su komšije dobili u Portugaliji, Stanoje bi sa Miljkonom, Uroševićem, Šćekarom, Lutovcem, Seničaninom i drugarima direktno ušao u grupnu fazu LŠ.

Ili to ipak važi za onu tamo sezonu?

 

Za onu tamo.

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Kaže mi sad drugar, ne znam da li je tačno, ali da su komšije dobili u Portugaliji, Stanoje bi sa Miljkonom, Uroševićem, Šćekarom, Lutovcem, Seničaninom i drugarima direktno ušao u grupnu fazu LŠ.

Ili to ipak važi za onu tamo sezonu?

za onu tamo. fali samo jedna neresena zvezde ili partizana i imacemo direktnog predstavnika. unapred se radujem najnamestenijem prvesntvu u istoriji sporta. 

  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Gledam ovih 700 kiprana pored nas na severu. Inace, neka deca pored nas, ne znaju da navijaju, jug cuti celu tekmu, istok malo se cuje. Kiprani navijaju 90 minuta, mali klub iz Famaguste. 90 minuta digniteta, samopostovanja, i postovanja protivnika. Vise puta Kosovo - Srbija, Kipar - Slobodan, Srbija itd itd... Veoma skromni, nenametljivi. Razvukli zastave svojih prijatelja - OFK Beograd i Dinamo Moskva. Moj kum ortak i ja kisnemo na severu navijamo iz sve snage - zbog Moce, zbog ove ekipe, zbog Grobara zbog svega prozivljenog. Samo cudo nas je spasilo od ispadanja. Uprava napolje i Vucicu pederu. Culo se. Bilo kakakv drugi komentar ili poredjenje sa nekim drugim klubovima je ispod nivoa, deplasirano i potpuno van pameti. Propustio sam ElOrg ali je moj brat bio tamo, pa smo sve pokrili. Mozzo, hvala ti za ovo veceras, hvala i svim igracima i hvala Stanoje i strucnom stabu. Prolece je u Humskoj!!!!!

Edited by DCI Banks
  • +1 1
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

Kaže mi sad drugar, ne znam da li je tačno, ali da su komšije dobili u Portugaliji, Stanoje bi sa Miljkonom, Uroševićem, Šćekarom, Lutovcem, Seničaninom i drugarima direktno ušao u grupnu fazu LŠ.

Ili to ipak važi za onu tamo sezonu?

 

sva ta čudesa se ne odnose na sledeću sezonu, već onu posle nje 

 

Link to comment
12 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

najnamestenijem prvesntvu u istoriji sporta. 

jel misliš na ovu konkretnu sezonu 21/22

ili an ženeral na srpski fudbal?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...