Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Bednici. Branite sat vremena 1:1, dabogda vam dosao Dinamo u plej autu i nakantao ovog puta sa 10:0.

Sramota u sta se FKP pretvorio sa Samrok Stanojem i Svinjom.

 

Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

Komšije, bez ljutnje, ali kad pročitam ova imena, zvučite kao neki Voždovac ili Napredak. A i izgledate tako na terenu.

Šta ima da se ljutimo.

Eto navijači su sami rekli. Uprava napolje su vikali bez obzira kako se završio meč.

 

Ovo je k-r-i-m-i-n-a-l kakvi mi antifudbalere imamo na terenu 

 

Kriminal !!! Vazuro, Ilievu, Vučeliću bagro jedna prokleta crknite više!!!

  • +1 4
Link to comment

sramotna igra

 

ovakvu grupu završiti sa dve pobede, to je ravno skandalu. nadam se da će žreb biti milostiv i da nam ne pošalje nekoga da nas počasti sa 10 golova u dvomeču 

 

mi ako titulu osvojimo komlet sastv Zvezde sa sve upravom može da se samoubije

  • +1 3
Link to comment
57 minutes ago, mozzer said:

Igramo sa 4 deteta (Pop Milovan Laki Lu Pavlovic i Jovic) i 1 crnim detetom (Menig)... 1 stranac.... Prolazimo

Ajde dosta cmizdrenja

 

Hocu Glasgow!

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

sramotna igra

 

ovakvu grupu završiti sa dve pobede, to je ravno skandalu. nadam se da će žreb biti milostiv i da nam ne pošalje nekoga da nas počasti sa 10 golova u dvomeču 

 

mi ako titulu osvojimo komlet sastv Zvezde sa sve upravom može da se samoubije

da ne možemo više od 8 poena da osvojimo, bez obzira da li smo u grupi sa mančesterom, az i astanom ili yb, dinamom iz kieva ili u ovoj, nadam se da nas neće proganjati ovih 3 poena suludo prokockanih, za 2 godine

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

sramotna igra

 

 

mi ako titulu osvojimo komlet sastv Zvezde sa sve upravom može da se samoubije

Tede, čekao sam da se završi patnja i da napišem ovo isto x200

 

Stvarno bi bila teška senzacija.

 

Ako dodje Lester može da nas nadoje pa da uprava kuka kako je protivnik bio jak. :D

 

Najlakša grupa ikada i jedva jedva jedva. 

Link to comment

Pobeda. Prolaz,. Na Severu. Kiprani publika veoma simpaticni. Fkp poslednji atomi. Vujacic. Milovan. Idemo dalje. Za kraj Uprava napolje a na pocetku poruka za predsednika. Idemo dalje. Cestitke Druzja! Zima je nasha!  Mocin duh veceras sklonio je one lopte od gola. Cestitke braco Partizani!

Edited by DCI Banks
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, gone fishing said:

da ne možemo više od 8 poena da osvojimo, bez obzira da li smo u grupi sa mančesterom, az i astanom ili yb, dinamom iz kieva ili u ovoj, nadam se da nas neće proganjati ovih 3 poena suludo prokockanih, za 2 godine

 

u nekoj grupi 8 poena je uspeh, u nekoj skandal. ovde je skandal. naročito ako se ima u vidu da smo 6 bodova imali posle 2 kola i da smo u naredna 4 kola osvojili 2 boda protiv 397 tima sa uefa liste, kluba iz donjeg doma Kiparskog prvenstva (kojeg je pre par dana kući pobedilo nešto što se zove PAEEK) i osrednjeg Belgijskog ligaša

 

nikakvog razloga za slavlje nema. klub je ruina, u upravi poodavno, a teren polako pristiže i sustiže taj neki nivo

 

sad čekamo zimu, Aksentijavića, Geogrijevića, drugog Miletića i šta ti ja znam koga

  • +1 1
Link to comment

Solidno smrzavanje, nekih 1/2 standarda ili 1/3 cska.  Utakmica ne bas solidna, lose smo odigrali, ali bez natha i rikarda to vise nije ista ekipa.  Treba imati na umu sto je istakao kolega mozzer da smo igrali sa tri klinca, dva u vezi i jednim u spicu. Veznjaci se nisu proslavili, ali Milovanovic nastavlja da odusevljava, ne samo zbog gola imao je i odlicne kretnje u nekoliko navrata. Partizan vec neko vreme deluje istroseno, igracima ce pauza bas bas prijati. Negde pocetkom drugog poluvremena bacio sam pogled na nasu klupu i zaplakao. Jednostavno Ser Florentino nema nikoga da uvede, pa je uvodio koga je nasao. Hvalio sam ga i pun sam razumevanja za kadar kojim raspolaze ali treba biti posten i reci da je posle svinjarije u talinu i vecerasnja utakmica protiv simpaticnih ali fudbalski skromnih kiprana bila jadna. 

 

Sad treba pobediti metalac i kolubaru i spremati se da PSV useremo u februaru. 

  • +1 1
Link to comment

evo i izjave Stanoja. onaj fazon "koliko me iznervira poskupljenje, toliko me nasmeje objašnjenje"

 

"Ponosan sam na momke koji su izneli ovu jesen i izborili proleće u Evropi. Prezadovoljan sam igračima. Momci su pokazali karakter, na teškom terenu. Otvarili smo rezultat koji nas vodi u narednu fazu.

 

Teška utakmica. Tu smo sa Kipranima. Savladali smo ih u prvom susretu, ali teško je pobeđivati u Evropi"

 

sad, osim ako se ne zajebava, ja zaključujem da on ima tri puta gore mišljenje o igračima Partizana (čast izuzecima) nego mi ovde. jedini problem u celoj priči je što je većinu upravo on doveo. pa sad ispade da je okupio ekipu koja je egal sa Florom i Anortozisom, pa im čestita. mislim, čestitiam i ja, ako je tako. al šta ćeš da radiš sa svojim pulenima ako im naleti PSV ili Lester. da čestitamo jednocifreni rezultat.

 

ako stavimo po strani ove gluposti, nama treba prelazni rok poput onoga kada su iskopani Asano i Sadik. treba nam igrač kvaliteta Sume. treba neko ko zna gde da iskopa igrače. a ne da gleda sastave Partizana iz prethodnih 10 godina i pravi komparativnu analizu sa podacima o tome ko je od njih bez ugovora ostao.  

Link to comment

 

 

 

Istina je da ima pun kurac budala na stadionu, to zna svako ko redovno ide na manje utakmice. Ali kenja mi se od ovog demagoga, koji barata fondom reci srednjovekovnog seljaka.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...