Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

milovanke se upisao drugi put zaredom 👍🏻
jović šutirao kao baba, al uđe👎🏻👍🏻

finta rikija za penaltik, ne može da se kaže da mu je kičmu izlomio pošto mučenik iz pazara nije shvatio šta se desilo

 


nadglasavanje sa kriminalnom grupom par minuta, oni ratko mladić, istok vučić peder. većini na stadionu simpatičniji homoseksualac od ratnog zločinca

 

 bilo baš ladno

 

e

za sve koji niste bili na stadionu

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment

Prezadovoljan sam pobedom i naravno uvodjenjem i golovima Milovana i Jovica. Priznajem da mi je mali Jovic miljenik (lici mi malo na Fodena) i samo neka nastavi.

 

Bez ikakvog mesanja u politiku - Ratko Mladic sa FKP ima veze kao Lepa Brena sa Velvet Underground.

 

Idemo na Cetvrtak... prve kvote 1.45 na kec

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Idemo na Cetvrtak... prve kvote 1.45 na kec

 

mene još uvek drži bes što smo se doveli u ovakvu situaciju

 

naravno da očekujem pobedu, jači smo, favoriti smo, igramo kući

 

sa druge strane forma je bulja, izgledamo kao usporena kopija sebe od pre dva meseca. ako se još uzme u obzir neugodna povijest samoubilačkih pokušaja (i upeha u tim pokušajima) ispadanja u poslednjim sekundama i ludačkih i nerazumnih gubljenja prednosti.......ne osećam se ni lagodno ni opušteno  

Edited by Ted
Link to comment

Kljucni igrac je Vujacic. Sa njim prolazimo. Dont worry Ted. Svaka cast ekipi sa Easta i Westa za danas, shmekerski i grobarski. Vidimo se u cetvrtak 

Edited by DCI Banks
  • +1 1
Link to comment

Lep okret i dribling je Menig napravio pre centaršuta za gol. Izgleda da se definitivno snalazi mnogo bolje na desnoj strani. Ako mu je desna noga jača ili prirodnatm, šta je koji moj uopšte tražio levo do sada?

Link to comment

pa to je zato što mi imamo običaj da dovedemo gomilu igrača, od kojih 40% max možeš da koristiš. a i to što dovedeš, neke pozicije su popunjene više no što treba a na drugima nema nikog upotrebljivog. pa je tako Suma igrao krilo jer eto, nema ko, a on bi kao mogao. tako imamo igrače koje koristimo kao zakrpe, umesto tamo gde treba. al je bitno da imamo 4 golmana, Lolu i Rajka. to je ukupno 4 igrača (2 golmana i 2 zgubidana) čiji doprinos je jednak doprinosu koji bi bilo ko od nas dao. mislim, svako može da sedi na klupi i gleda iz prvog reda. ili sa tribine. ili da uđe i odigra 15 minuta. 

 

Link to comment

Rikardo nije u protokolu. Navodi se da je osetio je malaksalost, slabost i vrtoglavicu tokom treninga.

 

A ja nešto strepim da ne osteim isto to tokom tekme.

 

Evo šanse za Milovanovića da se ušeta na velika vrata u prvi tim i na veliku scenu. Želim mu da spakuje dva komada i bude igrač utakmice.

  • +1 2
Link to comment

paše, ali nismo valjda dotle došli. ovo mora da se reši pre završnice meča.

 

mi se ložimo da sledeće leto igramo kvalifikacije za LŠ. pa gospodo onda se tako ponašajte, ne da klecamo pred trećerazrednim protivnicima sa dna Kiparske lige i sada već vicešampionima Estonije, a ovamo maštamo mušemu i neki Dortmund, Ajaks, Porto, Real 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...