Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

E tačno sam znao da je neka ucena :lol:

 

„Partizan je pod okupacijom, to je klub kome igrače dovodi i odvodi Bezbednosno informativna agencija na čelu sa slugom Milošem Vazurom, klub koji se odriče i smenjuje potpredsednika samo zato što to zahteva predsednik države, klub koji igra tango u dvoje sa Zvezdom i klub koji neće osvojiti titulu“, oštro će bivši funkcioner Partizana.

Vladimir Vuletić tvrdi da Miloš Vazura, generalni direktor Partizana, prodaje igrače, da u Skupštini sede zvezdaši, kao i da je BIA naredila da se dovede Milan Smiljanić!

 

https://nova.rs/sport/fudbal/vuletic-vazura-vucelic-bia-naredila-partizan-smiljanic/

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 29.11.2021. at 10:20, Ted said:

trebalo bi da bude 2004/2005

 

Vermezova sezona, kad smo ispali od CSKA, pre toga bi Dnjepar 

 

Jedan od momenata koje pamtis celog zivota. Ja kod druga na rodjendanu, oko mene svi pijani a ja buljim u TV, grickam nokte i tocim vinjak za vinjakom, i onda Mire hvata spoljnu i smesta je u donji levi, skacem kao manijak i nazdrljekam se kao svinja posle toga...

  • +1 3
Link to comment

Gledao sa ćaletom. Pamtim gol i to da je trener Dnjepra celu temu furao crnu NY Yankees kapu.

 

Skroz lud meč sa sve Oditom koji dolazi iz druge lige i na debiju daje dva gola po snegu.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, twisted said:

izbori su 03.aprila. 

 

nemate izgovor. eto, da ne iznosim deseterac ovde, riba smrdi od glave i to možemo rešiti ili ulicom ili izborima. 

 

pa da probamo izborima prvo. ja sigurno izlazim

 

pre toga može i na referendum da se izađe, da se izjasni protiv promene ustava

 

što se tiče Vuletića, podseća na likove sa sa raznih portala, oni što drve o reptilima i sličnim istinama. u nastavku par primera

 

VANZEMALJSKA AGENDA: Krije se istina o tajnim bazama drugih civilizacija koje kontrolišu planetu!

 

Evropska unija promoviše satanizam i uništenje čoveka! (16.12.2016)

 

DEMONSKE RASE PRETE: Blagojević otkriva ko su bića tame, kako vladaju nad ljudima i ima li odbrane?!

 

LJUDI BEZ DUŠE: Kako gospodari zla upravljaju i manipulišu našim životima portalima iz senki tame!

 

Vuletić za Nova.rs: BIA je naredila Partizanu da dovede igrača

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

 

 

 

Eto, znači sve je u redu, samo bez potrebe nerviramo predsednika.

Danilo nije bitanga i kriminalac, Vulinu je tetka poslala pare, stricu su ukrali ličnu kartu...

 

  • +1 1
Link to comment

"Pričaju da je Danilo menadžer nekom Vladoviću, Vlahoviću, ne znam ni kako se zove, valjda neki košarkaš, fudbaler, vaterpolista, šta li je... To me pitaju, a ne pitaju me ko je ubio pevačicu iz Borče, to ih ne zanima..."

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...