Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, Ted said:

 ajd da smo mi odigrali dobru tekmu, stvarali šanse 

Ko da odigra dobro? Pantic koji nije profesionalni fudbaler? Nema za koga se isto to moze reci iako gine na terenu? Dva JSL beka koji NIMALO nisu bolji od bekova Flore (Urosevic je puno napredovao naravno)? Rikardo koji covek jedva hoda jer mi NEMAMO zamenu za njega? Ko da odigra dobru tekmu protiv organizovanog tima koji zna sta igra (nemacki fudbal), ima profesionalne fudbalere i ne odstupa od svog modela, puno trce, krljaju za sve pare (uz blagonaklonost sudije jer nasa uprava ne postoji) i znaju da naprave sansu i da daju gol?

 

Pavlovica i Lutovca zaista ne bih pominjao - oni su mi kao neka Humoristicka serija kada udju vise ne pratim rezultat, samo se smejem njihovim bravurama, posebno Laki Loua Pavlovica.,,,

 

Jeste uzasan poraz jeste lose jeste da je moglo i moralo bolje, ali samo realno u odnosu na igracki kadar Partizana

 

Nas bi MitjIiland odvalio a i Ludogorec raspali bi nas pobedio bez problema... jer su BOLJI i imaju mnogo bolje i skuplje igrace... simple as that

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Bold 1: onaj Šerif što je dobio Šahtjor kod kuće, Reala u gostima i obezbedio proleće u LE?

Bold 2: mogao bi malo da pogledaš i nešto drugo sem Partizana pa da shvatiš koliko je Mićilend mlada i naivna ekipa.

Bold1: Da. Jeftiniji od Zvezde 5 puta. Flora je jeftinija od Partrizana 2, max 3 puta. Samo pravim paralelu, ne umanjujem uspeh Serifa i cinjenicu da su organizovan i mnogo zjbn tim. Samo hocu da kazem - a video je svako koje juce gledao tekmu - da Flora uopste nije losa ekipa - za Partizanov rang naravno

 

Bold 2: Mlada i navina za Zvezdu u kojoj igraju prekaljeni majstori koji su se dokazali u Evropi - Katai, Ivanic majstorcina, Ben, Kanmga, Dragovic....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

u drugom poluvremenu je poslao na teren sve što je imao i Lazara i Jojića, pa opet ništa. još se zajebao sa ispucavanjem izmena pa smo deo tekme jurili rezultat sa igračem manje

 

nemoj da se zavaravamo. kao, da je igrao Natko pobedili bi sigurno. ne bi. Holender? čoveka nema ove sezone na radaru. Vujačić? možda bi opet opalio sa 30 metara pa bi ušlo

 

nije problem u bilo kom pojedincu. problem je u svima kao grupi. pali su, igraju drastično ispod nivoa za koji smo videli da mogu da dosegnu. odigraju jednu tekmu dobro, drugu katastrofalno. ekipa je u slobodnom padu, ko avion kad ostane bez motora u letu. pa sad, dal je pilot vešt da to prizemlji nekako, ili će da se surva i da svi izginu. krivica je prevashodno na upravi to niko ne spori, to je opšte mesto, notorna činjenica. ali i Stanoje je učestvovao u nabavci motora, pa i sam mora da nosi deo tog krsta

 

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Bold1: Da. Jeftiniji od Zvezde 5 puta. Flora je jeftinija od Partrizana 2, max 3 puta. Samo pravim paralelu, ne umanjujem uspeh Serifa i cinjenicu da su organizovan i mnogo zjbn tim. Samo hocu da kazem - a video je svako koje juce gledao tekmu - da Flora uopste nije losa ekipa - za Partizanov rang naravno

 

Bold 2: Mlada i navina za Zvezdu u kojoj igraju prekaljeni majstori koji su se dokazali u Evropi - Katai, Ivanic majstorcina, Ben, Kanmga, Dragovic....

Bold 1: Mislim da je Šerif jeftiniji 10 puta a Flora i Partizan su tu negde po budžetu. Flora nije loša ekipa ali sve nekako do utakmice juče nisu imali nijednu pobedu.

Bold 2: znači nisi ih gledao.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Bold 1: Mislim da je Šerif jeftiniji 10 puta a Flora i Partizan su tu negde po budžetu. Flora nije loša ekipa ali sve nekako do utakmice juče nisu imali nijednu pobedu.

Bold 2: znači nisi ih gledao.

Bold 2: Gledao sam ih i mnogo su zjbna ekipa. Uopste be sporim usoeh Zvezde. Samo objasnjavam svoj stav - koliko para toliko muzike. Stanojevic je sa timom koji ima postigao veoma dobte ako ne i odlicne rez.

 

Flora - ovaj Miler sto je dao gol je izmislio fudbal za Pantica. Zemjov otganizator igre je po meni bolji od Jojica koji je nama kao pojacanje, Sapinen sigurno nije losiji od Rikarda, imaju iskusnog golmana organizivano se brane, trce, napadaju dobro (protiv timova kvaliteta Partizana)... uopste ne vidim gde je to Partizan bolji... bez Lazara (koji je majstor ali poluigrac u godinama) i Natha (deda igrac koji ne igra odbranu) tu je samo Jojic (u najboljem slucaju eto zna fudbal) da kao napravi razliku....

Link to comment

druže, da stvar bude još gora, oni i nisu počeli u najjačem sastavu. taj Sapinen se tek kasnije pojavio. njima sledi dvomeč sa nekim, Levadijom valjda, gde rešavaju pitanje titule. i svakako da ima je to značajnije od Lepe Brene. ali se to nije videlo naročito u pristupu utakmici. koji je bio profi

 

drugo, sa takvim kapacitetima koje navodiš, kako ne uradiše nikada ništa nigde. mislim na Evropu. ispravi me ako grešim, ali i Šamrok se dokopao neke grupne faze. Flora do Lepe Brene nikada, a da nje nema verovatno i ne bi. pa oni će ovu pobedu da pamte. toliko o tome. pamtićemo je i mi. samo na drugi način 

Link to comment

Jao kad pominješ Levadiju, utakmice Zvezde i Levadije 2007. su nešto najgore što sam gledao u životu. Ranđelović primio neki sumanuti gol sa centra, a Piksi posle prve utakmice smenio Đurovskog i postavio Alkosana. Ako se dobro sećam.

Ako se još setimo repstativne kataklizme protiv Estonije 2010, može se reći da nam uopšte nam ne leže Estonci. To je taj neki sovjetski- germanski zajeban miks. Lol

Link to comment

jel to beše ona tekma kad se iza stadona video naziv nekog lokala "Bistro Sprint" :D

 

ili je to bilo sa nekim Belorusima. ne znam što sam to zapamtio ali baš mi je bilo urnebesno. mislim da se i komentarislao u toku tekme na forumu. jebem li ga kom 

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

dal je Flora bolja od Šamroka, pitanje je........ja u to nisam uveren

 

 

 

 

 

Naravno da jeste. Bukvalno su ih ove sezone direktno izbacili sa 4-2 kod kuće i 0-1 u gostima.

 

Ali da i dalje je ovo poprilicna bruka. Sa sve cuvanjem Lazara od povrede da bi ga na kraju panicno ubacio u trenucima kada domacin krece grublje da igra jer ima sta da cuva.

 

  

4 hours ago, Ted said:

. ispravi me ako grešim, ali i Šamrok se dokopao neke grupne faze. 

Jeste i meni se kao čini da su igrali nekad u Ligi Evrope...

Edited by *edited by mod
.
Link to comment

Pa neka su se upisali. Danas svi igraju Fudbal. 9 decembar svi na stadion da prodjemo Kiprane - sem ako nas ne proda Uprava - onda je to nesto drugo. Pa da podvlacimo racune. Bio bi Veliki uzpeh da prezimimo u Konferensu. Veliki. Moje skromno misljenje.

  • +1 6
Link to comment

Ja ne kapiram ove statističare što broje neke kao "velike neuspehe". Koga bre boli kurac za to? :laugh: Evo potpisujem - dabogda svake sezone gubili po jednog Ženes Eša, Spartaks Jurmale, Grindavika ili Ljuftetarija ali da posle toga lepo skupimo ekipu i da igramo ta takmičenja kako treba, da nam uprava kupi adekvatne igrače a ne da nam maže oči govnima pa da u ekipi imamo samo dva normalna fudbalera, Rikarda i Zdjelara. Ma jebe mi se za estonce, biće još nekih estonaca i u budućnosti ako se ne pomerimo sa mrtve tačke. Mi smo limitirana ekipa da ponovim. Biće još flore ako ova grupa građana ne da 100 % od sebe na svakoj sledećoj utakmici jer onda i JESMO u njihovom rangu, bez obzira koliko noseve podigli. Brzo ste zaboravili šanse flore u Beogradu kod 0 - 0 rezultata.

 

Kako je pojedine sramota od Flore isto toliko treba da bude sramota i od uprave koja nas srozava da imamo ekipu u rangu te flore. Mene je realno sramota što nemamo u prvih 11 igrača sve igrače kvaliteta Rikarda i Zdjelara. A i to je neki solidni kvalitet, ništa spec.

 

Lutovac, Pantić, Saničanin, MIletić, Urošević, Šćekić, Pavlović... i ostali balvani, da izbaciš Zdjelara i Rikarda i ubaciš Holandera i Smiljanića pa odigraš 5 mečeva sa Florom, izgubili bi barem 3 ... ako ne i svih 5.

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 3
Link to comment

pa problem je u tome što, kao i u slučaju pojedinca, ono što radiš u toku svog postojanja ima običaj da te na neki način definiše

 

ako nekome često smrde noge, ali ih s vremena na vreme opere, to će dovesti do toga da će sebi nalepiti etiketu "eno ga onaj što mu noge smrde". bez obzira dal u tom trenutku smrde ili ne. tako da ćeš verovatno biti "smrda" ceo život. naravno, ako imaš neke druge navike imaćeš i bogougodniju etiketu

 

tako i sa klubom. ako pravi "podvige" kao ove o kojima mi pričamo (a i mnoge koje nismo pomenuli, a tiču se petardiranja od nekih osrednjih protivnika, brojnih učešća u takmičenjima bez pobede isl), to će imati posledice na tvoju reputaciju i to kako te ostali prepoznaju. ok, uvek može da se kaže, baš me briga šta drugi misle. ali realno, u biznisu pa i fudbalu reputacija znači. primera radi, naš košarkaški klub imao je i teških poraza i neuspešnih godina po evropi. ali imao je i titulu prvaka evrope i nekolio završnih turnira i još po neki evrotrofej i trenera koji je proglašen za najboljeg u najboljem takmičenju i dosta spektakularnih tekmi i skalpova velikih klubova i igrače koji su pravili velike karijere itd. tako da ti kiksevi, prazan hod i godine neuspeha, nisu ono što definiše taj klub i može da okrnji njegovu reputaciju

 

ako hoćeš da promeniš reputaciju i to može. a onda moraš da uradiš ono što ja ovde zagovaram. a to je kompletna promena "krvne slike" i kontinuitet potpuno drugačijih nastupa i podviga. u tom smislu Stanoje i ovaj miks igrača/poluigrača/rekreativaca samo nastavljaju tradiciju "smrde" i ništa tu ne mogu da promene. još jedna sličica u mozaiku

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...