Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, gone fishing said:

jokan je slobodan, ivić je slobodan, ćelavi prepotenko je slobodan :happy: jesu li oni slabiji treneri od ser šamrok floriana

 

nijedan nije slobodan, jedan je slaviša, drugi je vladimir a treći marko :Jova:

dal misliš da bi bilo ko od njih prihvatio da dolazi sada u ovaj brlog. ja nešto ne verujem. sigurno imaju pametnija posla, tipa da idu na pecanje, putovanje, kafanu......dok čekaju ponudu

 

Stanoje ionako neće da se zadržava posle leta, tako da će pitanje svakako biti otvoreno u skorije vreme. a i ne bi bilo dobro da Stanoje sada mrda. treba dovući ovo kljuse nekako do zimske pauze, po mogućstvu sa nekom bodovnom prednošću i probati da se preko zimena nekako pokrpe bar najkrupnije rupe. što realno sad jedino on može  

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Miloš Vazura je polovinom januara 2015.g. došao postavljen od strane SNS bande na mesto generalnog direktora FK Partizan.

 

Prvo je u martu 2015. smenio Nikolića i doveo Milinkovića koji je samo potvrdio titulu Nikolića. Onda je 15.oktobra 2015. smenio Milinkovića i doveo Drulovića. Kada su posle svega dva meseca i vrapci na grani skapirali kakva je kesa od trenera Drulović, smenili i njega. Onda je iz uprave prešaltan Ivan Tomić da završi sezonu 2015/16 gde je titula već bila izgubljena. Naravno, odmah posle očajnog starta sezone 2016/17 i on biva smenjen. Na skoro gotovo izgubljenu sezonu u startu dolazi opet Nikolić i pravi smrtni greh - osvaja titulu i biva ekspresno najuren. U to vreme već komšije počinju da dolaze k sebi, dovode u junu 2017.g. normalnog trenera - Milojevića, pa i Vazura može da odahne, neće morati da ljuti svog pičkoustog šefa. Dovodi štitarca Đukića na čelo stručnog štaba koji je imao samo jedan zadatak - da ne osvoji titulu, a ostalo šta uradi, uradi. Štitarac poslušan kakav jeste, završava sezonu sa čak 17 bodova zaostatka za komšinicom. :laugh: Uspeo je da osvoji kup protiv Lučanske Mladosti. Do tada već postajemo "Kup je Naš" Partizan. Štitarac je naravno smenjen već posle drugog kola gde je imao polovičan učinak, pobeda i poraz. Već tada se znalo da ne smeš da kiksaš u slabijim utakmicama ako hoćeš titulu. Dolazi posle njega Bata Mirković, opet loš trener koji je otišao iz Partizana u martu 2018.g. jer je imao čak 21 bod zaostatka za vučićevim ljubimcima. Za Vazuru odličan trener. Ispunjavao zadatak. Međutim bata je video da taj posao nije bio za njega i podnosi ostavku. Dolazi sledeći trener- Savo Milošević. Naravno "Kup je Naš" Partizan osvaja kup i te  sezone, pobeđuju se vučićevci i navijači primili malu dozu da se smire. Kreće u novu sezonu sa porazima ali i sa pričom "da mu ne trebaju pojačanja". Posle njega dolazi Stanojević. Naravno da u toj raspad sezoni nije uspeo da uradi ništa. Krenula je i sezona 2021/2022 gde smo na čelu tabele prvi put posle nekoliko godina. Plasirali se u Ligu Konferencija, gotovo da smo se plasirali i za proleće (samo fali još pobeda protiv Kiprana), bilduje se koeficijent + uzeli pare za Vazuru da kupi još neki stan na Menhetnu.

 

Znači od janura 2015.g. smo pod Vazurom imali trenere:

 

Nikolić

Milinković

Drulović

Tomić

Pa opet Nikolić koji je najuren jer je osvojio titulu

Đukić

Mirković

Milošević

Stanojević

 

Ko god mi kaže da je problem trener neka jede govna, i to obilato. Zna se ko je problem i ko mora da bude najuren a onda smenjujte i tog Stanojevića, kojeg uopšte ne volim. Ako ode Stanojević a ostane Vazura .... znate i sami šta će biti, ne moram da vam crtam.

 

  • +1 7
Link to comment

zakuvalo se u Lepoj Breni

 

ako budemo poslednji u ovakvoj grupi, to bi bio sasvim dovoljan razlog da se klub ugasi. ili barem da se isprazni od stvari i lica i da se dovedu isterivači đavola, duhova, naprednjaka, socijalista i drugih nečastivih sila. pa lepo iz početka

 

nećemo biti poslednji, bićemo drugi. i onda će žreb da nas spoji sa nekim Sosjedadom, PSV-om, Napolijem, Betisom.......pa će biti što biti mora 

  • +1 1
Link to comment

Без Марковића и Натха једина два креативна играча, са Рикардом на резерви, погубљеним Менигом и Јовићем, повређеним Терзићем и Холандером(који може и међу погубљене) ми смо буквално десетковани офанзивно и једино је битно да добијемо Вождовац у недељу и не изгубимо од Анортозиса након тога. Између су још куп Дубочица на страни и Пазар на Јна што капирам морамо добити и на крају Г.Милановац тамо и Колубара гајби.

На папиру одличан распоред ваљда нећемо сјебати нешто па након тога прекопотребна пауза.

  • +1 3
Link to comment

Mogućnost da se bude poslednji u ovakvoj grupi direktno proističe iz načina na koji se u klub dovode odnosno vraćaju igrači. Ako ćemo da stavljamo katanac, treba da ga stavimo zbog Vazure, Vučelića i Ilieva a ne zbog toga što Obradović, Brežančić, Pavlović, Jović, Lutovac, Pantić, Saničanin, Miletić, Miljkon, pola Markeca, pola Jojića i faking Lola Smiljanić ne mogu da prođu Floru i Anortozis. U Flori i Anortozisu igraju profesionalni fudbaleri. Možda su najniže klase, ali su ipak profesionalni fudbaleri.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

zapravo, činjenica da je i Anortozis u igri i da može da nas ugrozi i izbaci iz takmičenja trebalo bi da radi u našu korist. iz prostog razloga što ne postoji mogućnost da će igrači da priđu neozbiljno utakmici. to je, na žalost, kod nas faktor, jer ovde pristup igri i količina angažovanja dosegnu potrebni nivo uglavnom kada je nož pod grlom, mač nad glavom i tako to. zato i nismo ozbiljan klub i zato se dobar deo naših fudbalera teško može nazvati profesionalcima, u pravom smislu te reči.

 

u tim okolnostima objektivna razlika u kvalitetu trebalo bi da prevagne u našu korist. kažem trebalo bi, jer nikada ne treba izgubiti iz vida da jednostavno možemo da se samoubijemo, što na neki način postaje i tradicija ovog kluba.

 

što se povratnika tiče, ako se nastavi serijal povratka otpisanih/zaboravljenih/drugara/odrtavele dece kluba i u zimskom prelaznom roku, ja ću biti prinuđen da se privremeno odjavim odavde. 

Link to comment

Dovoljno je i nerešeno protiv Kiprana jer imamo bolji ukupni skor sa Florom. No nebitno, bitno je da moramo pobediti Voždovac na krovu a u žestokom smo padu forme. Sad smo ostali i bez Lazara pa smo još dodatno sporija ekipa. Ostadosmo sa jednim normalnim organizatorom igre Jojićem kojeg Tresko hoće da udavi u tršćanskom zalivu pod okriljem noći. Mnogo je bitnije da sačuvamo nekako prednost u tom prvenstvu do zimske pauze. Ali ima li poente dalje jurišati na titulu ako ne dovedemo dva kvalitetna štopera, zatim parnjak Zdjelaru, ozbiljnog organizatora igre koji može i da trči, normalna efikasna krila i jednog normalnog centarfora da se Rikardo malo odmori. Ne bude li bilo nekih vidnijih promena u ekipi na zimu dogodiće nam se makar još dva "Proletera". Nama je najbolji štoper onaj raspadač Vujačić što dosta govori o tome koliko smo mi jedna kvalitetom limitirana ekipa.

  • +1 2
Link to comment

bojim se da se Rikardo na obrati sudu u Strazburu zbog kršenja neke od odredaba Konvencije za zaštitu ljudskih prava i osnovnih sloboda ;)

 

5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ser Šamrok od Flore

 

Ser Šamrok de Flore

 

realno, rezuzltat jeste u rangu Šamroka

 

razlika je u tome što nije ispao, pa ako ovo sa Kipranima prođe kako treba, može bar malo da umanji bruku. i da se nada koliko-toliko povoljnom žrebu za februar, da nas tamo neko ne umlati sa 5-6 laganih komada

 

edit.

 

ovaj Šamrok de Flore može da iskoristi za naziv nekog parfema. ne zvuči loše 

 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Nije ni blizu rezultat u rangu Samroka. Pre svega zato sto nije ispao ali i zato sto je Flora bolji tim od Samroka, organizovana ekipa.

 

SER je prosao bolji, skuplji i jaci Soci i obezbedio neku finu a za upravu i ovaj igracki kadar i ulaganja nezasluzenu lovu i plus bodove. Sa ovim igrackim kadrom se ne moze dalje od ovoga. I bod u derbiju protiv duplo skuplje i igracki daleko jace Zvezde je uspeh.

 

Sa druge strane Dexula je ispao od Setifa a onda i u direktnom duelu izgubio od jeftinijeg i dosta neiskusnijeg tima Mitjilanda. Sve zavisi kako se gleda.

 

Za mene ako SER sa ovim igrackim kadrom zadrzi plus 1 i nekako, zaista ne znam kako sa Panticem Louom Pavlovicem i ekipom prodje kiparske jeftine placenike koji jesu fudbaleri, to ce biti bas dobar rez i odlican uspeh.

 

A doneo je i zlatne bodove za koeficijent Srbije (pored Zvezde koja vuce naravno ali i u koju se debelo ulaze poslednjih 5-6 godina kao nikada ranije u bilo koji nas klub.

 

I onda ide taj zimski prelazni....

 

Na neki nacin i volim sto smo pukli da se sve ogoli i da ovi lopovi i goveda dripacka iz uprave ne mogu da pricaju gluposti. .. od mene 100% podrska SER-u, izvukao nas je kad je bilo najvaznije (kao i Savo) i samo da vidimo sta ce do kraja da uradi do zime...

 

Ali prvo Vozdovac. Nekako...

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

dal je Flora bolja od Šamroka, pitanje je........ja u to nisam uveren

 

za Floru igraju profesionalci, na tom nekom nivou na kome su, ali su profesionalci. igraju od prvog do poslednjeg minuta najbolje što znaju i umeju. i u Beogradu su nas namučili. da je situacija bila obrnuta, da smo mi imali 2 boda i dolazi nam u goste neki tim koji je značajno jači od nas, mi bi verovatno izgubili 3 ili 4-0. jer, šta ima da se cimaju, ionako su šanse mršave

 

nije sporan samo poraz, iako je nedopušten protiv ovakvog protivnika. ajd da smo mi odigrali dobru tekmu, stvarali šanse, pa bude onaj dan kada gol neće a stativa oće + u nekog nn golmana uđe duh Ter Štegena. mi smo se juče, sveukupno, predstavili kao klub koji je na nivou Flore. e da ga jebeš, ako to nije katastrofa, onda ne znam šta je

 

Mitjiland i Flora nisu za poređenje.....ipak su danci nekoliko nivoa iznad. i sa pristupom igri koji imaju, nema teorije da bi zabagovali protiv Estonaca i sličnih. ti Danci su upravo primer mentaliteta i profesionalizma koji mi namamo. ljudi su iz izgubljene pozicije, sa dve pobede protiv jakih protivnika došli u situacju da sami rešavaju svoju sudbinu. oni svoj kvalitet, takav kakav je, nadograde profesionalnim pristupom i dođu do rezultata. mi svoj kvalitet, katastrofalnim pristupom, prezentujemo na način kao juče. i šta onda da očekuješ osim da budeš predmeh podsmeha. ili žaljenja 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
15 minutes ago, mozzer said:

Sa druge strane Dexula je ispao od Setifa a onda i u direktnom duelu izgubio od jeftinijeg i dosta neiskusnijeg tima Mitjilanda. Sve zavisi kako se gleda.

Bold 1: onaj Šerif što je dobio Šahtjor kod kuće, Reala u gostima i obezbedio proleće u LE?

Bold 2: mogao bi malo da pogledaš i nešto drugo sem Partizana pa da shvatiš koliko je Mićilend mlada i naivna ekipa.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...