Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 minutes ago, *edited by mod said:

Lazar slomio ključnu kost, ostaje u Talinu u bolnici.

Bukvalno sam rekao ortaku minut pre toga da moramo da igramo grublje. Umesto toga njihiv  start za crveni pijani urac nista... sretan oporavak Lazaru...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

 

koga briga za Kiprane. potpuno je jasno da ovaj tim ne može da izbaci bilo koji trećeplasirani iz LE. osim ako neki od njih ne dođe sa željom da se samoubije. dal ću da ispadnem sad ili u februaru, iskreno me zabole

 

ovaj tim je naopako selektiran, vrlo skormih dometa i nikakvi nizovi pobeda kad ekipama za koje je i Flora naučna fantastika ne mogu to da promene. vozovi nam prolaze dok se mi palimo na titulu, koja nam ništa neće doneti, osim još blamova i slomova. sreća da ne igramo sa Sočijem sada, verovatno bi se proveli ko bosi po trnju 

 

 

ova grupa je najslabija koju smo ikad igrali, idealna prilika da se bilduje koeficijent za naredne 2-3 godine, kada će igrati neki drugi igrači, predvođeni nekim drugim trenerom, oni će ispaštati zbog ziherašenja ser šamroka, ako budu među anosiocima zbog boda ili 2 koje je ser šamrok prosuo protivu za klasu slabijih protivinika

Link to comment

kakva crna pojačanja. biće još jedan kontingent povratnika tipa Aksentijević. i naravno da se Loli produži ugovor na još koju godinu. možda nagovore Lomića da se reaktivira, malo da se rekreira i da pazi na liniju

 

imali smo nekakav termelj do pre godinu i kusur dana, koji je trebalo nadograđivati. sad imamo kurac

Link to comment

Stanojev poraz  da je igrao sa prvim timom bio bi X. Apsolutni maximum prosecne ekipe fkp. Nadam se ipak prezimljavanju, bilo bi lepo. Koliko stabala opet za secenje, neverovatno. Idemo dalje! Sta da kazem sem  svi na Famagustu ! I🙂

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

ova grupa je najslabija koju smo ikad igrali, idealna prilika da se bilduje koeficijent za naredne 2-3 godine, kada će igrati neki drugi igrači, predvođeni nekim drugim trenerom, oni će ispaštati zbog ziherašenja ser šamroka, ako budu među anosiocima zbog boda ili 2 koje je ser šamrok prosuo protivu za klasu slabijih protivinika

 

irelevantno. i kada bi nam administrativnim putem dali koeficijent 90 u narednih 10 godina, ništa ne bi napravili 

Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

ova grupa je najslabija koju smo ikad igrali, idealna prilika da se bilduje koeficijent za naredne 2-3 godine, kada će igrati neki drugi igrači, predvođeni nekim drugim trenerom, oni će ispaštati zbog ziherašenja ser šamroka, ako budu među anosiocima zbog boda ili 2 koje je ser šamrok prosuo protivu za klasu slabijih protivinika

 

Siđi malo iz svemira medju nas zemljane.

Stanojević je premija trener na Vazuru, Vučelića i ostale lopovčine koji su u klubu. Da ga ljubimo u dupe da ne ode da ne bi došao neki Drulović.

 

Ko je prvi na tabeli? Ko je odveo ovu limitiranu grupu građana u grupnu fazu? Ja? Ili možda ti? Ne. Odveo ih je Aleksandar Stanojević. Vazura da mu liže da ne kažem šta da ne ode. Jer zna da ako ode, da će prvi sledeći trener za to malo novca što im daje (trenerima) imati samo gore rezultate pa će, gle čuda, možda se i navijači setiti gde je u stvari problem.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Ovo je deo kada se lomi sezona. A mi u njega ulazimo bez ofanzivnog veznog i sa Rikardom u silaznoj formi. Biće posebno veselo ako komšije budu odmarale pred derbi a nas dokači teško gostovanje.

Link to comment
11 minutes ago, gone fishing said:

jokan je slobodan, ivić je slobodan, ćelavi prepotenko je slobodan :happy: jesu li oni slabiji treneri od ser šamrok floriana

Da li si ti svestan šta pišeš? :laugh: Pa koji će od njih doći kod Vazure na giljotinu? Pa prvi ćelavi je pobegao od tih govana. :laugh: A Jokanu i Iviću ne pada na pamet da dođu, da budu napljuvani što im Vazura lopovčina daje 15 evra i 25 centi za pojačanja.

 

Rekoh ti već, siđi malo dole među nas zemljane, da vidiš kako je u ovoj Vazura WC šolji. Kako se davimo sa prolivom.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Ovo je deo kada se lomi sezona. A mi u njega ulazimo bez ofanzivnog veznog i sa Rikardom u silaznoj formi. Biće posebno veselo ako komšije budu odmarale pred derbi a nas dokači teško gostovanje.

Pa valjda ce vepar i ova stoka kubabsja dovesti bar 2 dobra igraca zimus... sramota je na sta lici nas roster... SER ih SVE ubacio... Lutovac hbttt.... Laki Lou Pavlovic zongler iz balona... Pabtic da ne ponavljam... Kapetan Nemo...

 

Kad je Vujacic nama bezamenljiv (a svaka cast Serdaru) sve ti je jasno... dete nam brani... bekovi... Miljkon danas medju boljima Zrosevic opet najbolji... sve JSL igraci...

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Da li si ti svestan šta pišeš? :laugh: Pa koji će od njih doći kod Vazure na giljotinu? Pa prvi ćelavi je pobegao od tih govana. :laugh: A Jokanu i Iviću ne pada na pamet da dođu, da budu napljuvani što im Vazura lopovčina daje 15 evra i 25 centi za pojačanja.

 

Rekoh ti već, siđi malo dole među nas zemljane, da vidiš kako je u ovoj Vazura WC šolji. Kako se davimo sa prolivom.

Ma naravno. SER ceka da vidi da li ce uprava da mu zavrsi min.logistiku da napadne titulu sa duplo jeftinijim timom od Zvezde... ako ne zapalice pa dolazi.... Rasovic kapiram :)

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, gone fishing said:

najgori mogući rezultat

- protivu kiprana će nam biti dovoljan i bod, što znači da će ser šamrok postaviti taktiku da odigra 0:0 znači još jedna tekma za kidanje živaca i primanje gola u 85 min, ali kao što sam napisao posle genta zaslužili smo da strepimao do kraja kada smo se tu zadovoljili sa remijem koji nam ništa nije značio

 

Pa evo, večeras je poslednjih 20 minuta jurio gol do nivoa gde je Miljkon ostajao na štoperu, i šta smo uradili? Bukvalno nismo stvorili šansu a pozadi smo bili otvoreni za još dve lagane penetracije koje bi nam Gent svakako priredio da smo jurnuli na njih. Flora ipak nije taj nivo. Lepo je kad hoćeš da ideš po pobedu, ali ako nemaš sa čim da ideš po pobedu onda ćutiš i smrdiš sa bodom u ruci.

 

Ovo sada je trka sa vremenom, da se nekako izgura polusezona bez masovnog prosipanja bodova. Tokom zimske pauze nešto mora da se uradi ali treba se dovući do te pauze. Roster se osipa, ključni igrači nemaju zamene, ples po žici bukvalno. Najbolje da će takav tim u takvoj situaciji nešto da postigne sumanutim jurišanjem na protivnika.

 

Ja se samo nadam da je Stanoe danas gurnuo Jovića od starta jer mu je utakmica sa Voždovcem važnija pa će za vikend da ga klupira. Ako ga je gurnuo jer stvarno veruje u njega onda jbg. Ono je jezivo šta ta dileja radi na terenu.

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Koji smo nivo ludila kad svi znamo da je ovo maksimum i čekamo tu pauzu u nadi da će biti neko osveženje.

 

Gledacu Voždovac al strepnja je velika da ne bude neki fijasko.

 

Da samo kažem da su bekovi bili skroz korektni i da mi se svideo mali Milovanović, vidi se da ima to nešto. Biće dobar ako preživi sezonu ili dve.

 

 

Inače sad bi nam legao Djavoljaja na pozajmicu ili na šest meseci, u stvari legao bi nam svako ko ume da šutne loptu i da poveže dva tri pasa :)))

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

 

Ja se samo nadam da je Stanoe danas gurnuo Jovića od starta jer mu je utakmica sa Voždovcem važnija pa će za vikend da ga klupira. Ako ga je gurnuo jer stvarno veruje u njega onda jbg. Ono je jezivo šta ta dileja radi na terenu.

 

 

Igrace Jovic 100%, mislim da nema ko drugi na poziciju bonusa posto je Terzic povredjen. Jedino ako ne krene onaj klinac u spicu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...