Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

divno, prohladno veče na topčideru

 

vidi se da nam je prijala pauza i da je kiks protiv proletera došao isključivo iz razloga jer je stanoja terao mašinu dugo u crvenom

 

vratio se zdjelar, zeka odigrao doktorski, riki po starom, čak su se upisali i deni mening i pantara

 

voša kesa iz maksija

  • +1 2
Link to comment

Bio na istoku. Jak ritam partizana, odlicna utakmica, delujemo organizovano i opasno. Fali kreacija (lazar). Boze oprosti mi, delujemo mnogo brze nego bez natha. Na Istoku (ka jugu) neki ljudi sa bebama, show.

Publika Jug - uzas, prvo pola madjar pola u...a, onda opeg nesto protiv voshe (hbtt novi sad kultni exit grad) i onda ratko mladic (doduse tad smo dali gol). Reklo bi se da Prelic preuzima uspesno.

Istok bilo je Napadaj lepo navijanje nismo pokretali druge teme.

Pozdrav do Flore *

  • +1 4
Link to comment

Одлично је ово, требала нам је овако рутински добијена утакмица.

Сад против Флоре можемо растерећено(мада би ваљало добити због коефицијента) па у недељу пун гас на Вождовац, то нам је најзајебанија утакмица до паузе.

Link to comment

To ono kada je Janković napravio onaj mesijevski okret na polovini terena a na kraju akcije Ožegović glavom zakucao golčinu karijere?

 

Nego, imam jedno pitanje: deluje mi da je čitave sezone poseta na JNA tragična, iako tim uglavnom igra dobro a ponekad i odlično kao protiv slaninara recimo. Šta je uzrok tome? Strah od covida sigurno nije, a ne verujem ni da su ulaznice preskupe. Prvi put u pet godina smo konkurentni za titulu, u čemu je problem? Odjednom se traži evropski kvalitet fudbala pa zbog toga ljudi neće da dođu?

 

Link to comment

Тешко је дати одговор на то питање.

Најкраће би било: људе једноставно боли курац. Није далеко али није баш ни тако једноставно.

 

Карте јесу релативно скупе од ове сезоне, 600 кинти, па пута два, три ако водиш клинце или кога код, за српски стандард није ни мало.


Стање на трибинама, генерално атмосфера на стадиону је суморна, свакаква срања су се издогађала у годинама иза нас да се људима просто не иде на стадион(онима који би иначе помислили да иду).

 

Ту је сад и баскет који је постао популаран(док фудбал то баш и није), био сам сад и у Арени и на Јна(нормално) на овим прошлим текама, то нису исти људи дефинитивно, на Јна се искристалисало хиљаду истих мазохиста тужних фаца који су ту шта год да се дешава, док се за скетба тражи карта више иако су карте скупље што опет побија ону тезу о скупим улазницама.

 

Да не ширим сад причу о лошим условима на самом стадиону што опет одвраћа одређени број људи(нпр ове с баскета) или о генералном недостатку културе одласка на стадион, јер ова ситуација није од јуче, стара је то тема, стадиони свакако зврје празни годинама.

 

Али да је дебакл да се као бориш за неку титулу после пет година, да тиму иде добро а да има овако бедну подршку дефинитивно јесте.

Link to comment

Ljudi su otisli u Qrac odavno. Ja idem ove sezone na stadion (na koji idem 35g plus). Na istoku ne znam NIJEDNOG coveka. Iz Beograda sam. Ali mi je to ok. To je stvarnost. Bice publike kad bude najvaznije. Bice u Evropi, protiv ghanna i u odlucujucim tekmama. Menja se sadrzaj stanovnostva, interesovanja, sve OK. Svi imaju pravo da ih (vise) ne zanima. Meni je super da odem na tekmu, izmeditiram razmisljam o svemu i odem gajbi. Ove sezone igramo lepo, i potpuno ima smisla. proslih sezona smo se zabavljali sa zabranjenima na Istoku. Da ne sirim temu. Bice to sve OK :) Veliki grobarski pozdrav

Edited by DCI Banks
Link to comment

Ogromna je disproporcija između posjete na derbiju i svih ostalih utakmica.

Bijedna posjeta je godinama unazad, ali čini mi se da je ranije bilo više ljudi na mečevima protiv Vojvodine ili Čuke makar kad je lijepo vrijeme.

Sad je i na +20 i -5 isti kurac.

 

 

Link to comment

vi zaboravljate da smo mi na ovom forumu malo pomereni iz vinkle, da smo uz klub i kad njegove boje brani vazura, vučelić i sns/sps bratija. to drugi neće. poistovećuju klub sa čelnim ljudima i jednostavno kažu: mene to ne zanima. 

 

lopovluk, užasno suđenje, afere, belivuk, dodaj po želji. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...