Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 minutes ago, copkillah said:

 

da nije možda...

 

PVcDgnL.png

 

 

 

Ono što je posebno interesantno je da je poslednji put pre ovoga hapšen one noći kada smo postali šampioni.

 

Pametnom dosta, ko razume shvatiće, šta reći a ne zaplakati, mislite o tome...

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

 

 

 

Ono što je posebno interesantno je da je poslednji put pre ovoga hapšen one noći kada smo postali šampioni.

 

Pametnom dosta, ko razume shvatiće, šta reći a ne zaplakati, mislite o tome...

 

 

smeta im moćni Partizan koji je Vazura izgradio bez ičije pomoći, sa svojih deset prstiju

  • +1 5
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

da nije možda...

 

PVcDgnL.png

 

ma jok bre

 

slušaj vamo, ja ću da ti objasnim

 

dakle obrati pažnju, esencijalno obrati pažnju

 

policija već duže vreme sprovodi istragu i to čine vrhunski profesionalci, nepristrasno i savesno, jer jedino tako i umeju. postojali su osnovi za sumnju (to ti je najniži stepen sumnje, ali dovoljan da kreneš u provere), a marljivim radom savesnih profesionalaca ispalo je da su osnovi za sumnju prerasli u osnovanu sumnju (to ti je viši stepen sumnje, dovoljno da uđeš u postupak). tu je onda u priču ušlo tužilaštvo, koje je samostalno i na koje nae utiče izvršna niti bilo koja vlast. ma kakvi bato. sve suv profesionalac do profesionalca. oni bi sa indignacijom odbili bilo kakav kompromis sa profesionalnim dostojanstvom. čast, poštenje i moralna čvrstina njihove su osnovne odlike. jer jedino tako i umeju. sve je to priprema za fer i pošteno suđenje, pred samostalnim i nezavisnim sudijom. on obitava u moralnim visovima i međ nas smrtnike samo se spušta kad napravimo neko sranje, da sasluša šta je bilo i da po pravu i pravdi odmeri krivicu i kaznu. a ovde je izgleda bilo nekakvog sranja. i gromovi pravde pucaju sa najviših visova moralne planine, najavljujući svoj dolazak. niko neće biti zaštićen, pravda će pobediti.

 

jel ti sad jasno?

 

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Nema šta, živimo u državi u kojoj je nulta tolerancija na korupciju. Ko bi rekao da je svinjoglavi vođa biciklističke mafije.

 

Šta mislite da pošaljemo predstavnika na onaj topik da im čestita titulu?

Predlažem Teda. On će im ukratko objasniti.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

Nema šta, živimo u državi u kojoj je nulta tolerancija na korupciju. Ko bi rekao da je svinjoglavi vođa biciklističke mafije.

 

Šta mislite da pošaljemo predstavnika na onaj topik da im čestita titulu?

Predlažem Teda. On će im ukratko objasniti.

 

ma jok, ja sam više tip za izjavu saučešća. ili ako ustreba epitaf da im sačinim 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
31 minutes ago, DCI Banks said:

A taman smo prestali da vicemo sa Istoka. Ma ok. Ali zasto nije i Vucelic obuhvacen? Da, ipak je u pitanju poseban covek. Konferens!

 

naaće da će Vučelić, poslušna kučkica vlasti, tek tako da padne

  • +1 4
Link to comment

Da li je ovo sad opet pritisak za Fkcz Titulu ili Crni Bik hoce da uleti u FKP uz Titulu ko ce ga znati. Mozda reakcija na Stanojevo saopstenje. Skromno misljenje, mislim da je ovo prvo i trece (u svakom slucaju, nadam se da cu docekati da vidim Vucelica u zatvoru ili barem izvan FKP). Linglongara me odavno strasno umorila, ali sta ces, jace je od mene  pa pratim.

Zato je, opet po mom skromnom misljenju, Evropa Zakon, i sjajno je sto ove sezone (hvala Serdaru i Vojvodi) opet Pleshemo uz Mushemu. Idemo dalje. Sretan praznik (mislim na 200 godina od rodjenja Dostojevskog, naravno)

Edited by DCI Banks
  • +1 2
Link to comment

Samo nam je još to trebalo i ovako igramo kao go kurac u poslednje vreme.

 

Njemu valjda ističe i ugovor, kao i svim levim bekovima, kiselom i zeki.

 

Biće interesantno videti ko će prihvatiti produžetak saradnje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...